Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

SVATOMARTINSKÁ HUSA

NEDĚLNÍK ADAMA B. BARTOŠE (152) SVATOMARTINSKÁ HUSA

V sobotu jsme si tradičně dali svatomartinskou husu. Se zelím, knedlíky a novým vínem. TOP 09 měla ten den volební sněm. I tam padla volba na husu…

Původně prý měl být novým předsedou Dominik Feri, miláček žen, nebo spíše milovník žen. Nebo ještě přesněji – milovník zdrogovaných žen. Nakonec nepřišel, a tak neměla Markéta žádného protikandidáta.

Jako – chápu, že z nového vedení TOP 09 není nikdo moc nadšený, ale Karlova reakce mi přijde fakt přehnaná.

  • svatomartinska-husa

A co se ještě stalo? Fiala navštívil pět zemí. Byly to tyto čtyři. Ve všech třech byl náležitě uvítán, tak si pojďme obě vyjmenovat: Etiopie.

Mimochodem, z Etiopie pochází tatínek Dominika Feriho. Fiala u něj asi loboval, aby Dominikovi rozmluvil tu kandidaturu na předsedu TOP 09.

To se nakonec podařilo, ale kníže Karel, který Feriho kvůli jeho kauze litoval a tajně mu fandil, to v TOPce na protest zabalil…

Pokud se někdo cítí pohoršen, že jsem vybral pár reakcí z internetu a že si dělám legraci z údajně vážných věcí, namítnu, že to nejde jinak. Markéta Pekarová Adamová je tak hloupá politička, že si nic jiného, než abychom si z ní utahovali, nezaslouží.

Dominik Feri byl hloupý politik, který lákal nezletilé dívky na to, že jim – citováno dle médií – „udělá malé černoušky“. Nakonec ho to stálo jeho obří afroúčes, který musel shodit, protože by s ním neprošel kanálem, kterým nyní pro svou ostudu musí chodit. Možná, že horší trest než česká věznice, by bylo jeho vyhoštění – do Etiopie.

Fiala je takový Hňup, že si toho všimli už i v Nigérii. Prezident Nigérie se zřejmě zalekl toho, že by mu Fiala četl uvítací řeč z papíru a hrozil by u toho pěstičkou a stupidně se u toho usmíval (jako v Izraeli), a tak mu raději přes zamini vzkázal, aby vůbec nejezdil. Přijali ho však v Etiopii. Soudím, že by si ho tam mohli i nechat. Fiala a Feri by tam mohli být SPOLU. A poslal bych tam i Jurečku. Piráty bych pro změnu poslal do Somálska, tam mají tradici. A mafiánským politikům STANu by mohl azyl v JAR zařídit supermafián Krejčíř…

No a smrt Karla Schwarzenberga? Říká se – o mrtvých jen dobře, ale proč mluvit dobře o někom, kdo škodil národním zájmům a myslel jen na sebe a svůj majetek (případně majetek Lichtenštajnů)? Kdo jezdil na Bilderberg a do Trilaterální komise a tam kul pikle s lidmi jako Rockefeller nebo Soroš? Schwarzenberg na rozdíl od všech výše zmíněných nebyl hloupý, proto si také uměl zařídit svoji „restituci“. Kvůli tomu si ho ale máme vážit? Co udělal pro Českou republiku, krom toho, že ji pomlouval a zesměšňoval? Nezaslouží si naši vzpomínku. Nezaslouží si naši svíčku. – tohle jsem o Karlovi napsal před deseti lety: Hříchy Karla Schwarzenberga

To, že někdo pochází z urozeného rodu, ještě nic neznamená. Musí prokázat kvality hodné urozeného člověka, charakter, musí sloužit národu, zemi, státu, vlasti. Schwarzenberg nepomáhal našemu lidu, ale sloužil mocným tohoto světa. Vetřel se do přízně Havla, protože vytušil příležitost, jak se dostat ke zkonfiskovanému majetku. A vše, co dělal po tom, s tím souviselo. Musel se na tom všem polistopadovém svinstvu podílet, pokud nechtěl, aby se někdo v jeho restituci začal šťourat. Proto ho také – „chudáčka starýho“ – nutili, aby vedl tu podivnou straničku, která se vždy do Sněmovny dostane jen „zázrakem“ (buď tím, že na ČSÚ „praskne voda“ nebo tím, že se přifaří k někomu dalšímu, protože jinak sama – jak ostatně ukazuje i nejnovější průzkum – nemá nikdy šanci. Kdo normální by totiž volil stranu huhlajícího a vulgárního rakouského šlechtice, aférami opředeného Kalouska, prostoduché Pekarové a za znásilnění nezletilých stíhaného Feriho?)

V neposlední řadě mu nemohu odpustit, že urazil mého přítele, doktora Bátoru, když svým výrokem o tom, že Bátora ve své funkci náměstka na ministerstvu školství působí jako pěst na oko, totiž prý jako „pedofil v dívčí škole“, způsobil onu slavně neslavnou „bátoriádu“? Ostatně, kdo ví, co se Karlovi honilo hlavou, když tento příměr použil – když víme, jak se zastával „pedofila“ Feriho. Takže „svůj k svému“, vrána k vráně sedá, topkař s topkařem škodí, jeden znásilňuje v pozici ministerstva zahraničí české národní zájmy, druhý znásilňuje prášky omámené české dívky. Ani jednoho není škoda…

A když už byla řeč o Trilaterální komisi – i ona zasedala o víkendu a dokonce v Praze. Po dvaceti letech. To jsou náhody. Nevím, zda měli i oni svatomartinskou husu, ale rozhodně tam měli Pata a Mata. Péťa Hňup – aby to nemusel číst z papíru – svou zdravici raději natočil na video. Rezident Pávek to dal zpaměti, protože je to robot, kterému stačí jen strčit flešku na správné místo a ono se to už přehraje. A Karel Schwarzenberg? Ten už to své setkání „mocných“ nestihl…

Adam B. Bartoš
předseda Národní demokracie

+ BONUS --------------------

ZAVEDEME SVOBODU SLOVA A ZRUŠÍME VŠECHNY GUMOVÉ PARAGRAFY PROTI OPOZICI!

Na veřejnost unikla informace, že od loňského února je již 384 lidí obětí trestního stíhání pod záminkou “schvalování války na Ukrajině”.

Trestat lidi za názor je nepřijatelná totalitní praktika! I když s některými názory nemusíme souhlasit, je nesmysl, aby lidé za tyto názory chodili do vězení. Navíc tento paragraf o “schvalování” platí jen pro opozici a nikdy ne pro vládní politiky a aktivisty.
.
Například když Jana Černochová schvalovala teroristický útok na Darju Duginovou nebo Dana Drábová schvalovala genocidu v Iráku, prošlo jim to.
.
Proto všechny tyto gumové paragrafy zrušíme a zavedeme naprostou svobodu slova!.
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře