Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kolaborant jste Vy, Štětino. Ne Zeman!

O osobě (dnes) europoslance Jaromíra Štětiny není třeba se nějak ze široka rozepisovat, snad jen není od věci připomenout, že je to obecně vzato, jeden z největších hochštaplerů, podvraťáků a grázlů, kteří se kdy v naší zemi nacházeli. To co dokázal on, se jen tak někomu nepodaří.

  • kolaborant-jste-vy-stetino-ne-zeman

Skutečnost, že se tento člověk dostal až na post europoslance je facka všem čestným a poctivým lidem ( bohužel jich není mnoho), kteří se alespoň drží nějakého ideologického přesvědčení, mají čest a nějaké zásady,  za kterými si stojí a pro které také něco dělají. Kdo trochu zná Štětinu ví, že to byl kdysi komunista, velký přítel a vyznavač SSSR, bývalý člen různých politických stran, hnutí či seskupení (dnes kope za TOP 09),  nejzarytější, nejurputnější rusofob,  antiputinovec, člověk, který na politice Putina a Ruska nevidí jediné pozitivum. Nemálo toho, v Rusku a v Putinovi vidí největší nebezpečí, jaké dnes může svět očekávat.

      Proto je také hotová katastrofa, když Štětina začne mluvit na téma Ukrajina, Rusko, Putin. Mimochodem on zřejmě snad ani jiné téma nemá a nezná a toto zřejmě naplňuje celou jeho europoslaneckou činnost. Konec konců podobných vypatlanců jako on se v EU najde celá řada. Přesto není od věci zmínit se několika slovy k jeho osobě a jeho lživým výrokům, výpadům a výmyslům, vědomě  vyřčených v pořadu Českého rozhlasu Pro a proti

(http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Jaromir-Stetina-a-Zemanuv-Kmonicek-se-utkali-v-rozhlase-Takto-to-dopadlo-349472),kde živě diskutoval s ředitelem zahraničního odboru Kanceláře prezidenta republiky Hynkem Kmoníčkem. Za pozornost stojí, že Štětina se na veřejnost rád prezentuje jako „válečný zpravodaj v Rusku“ , což má asi dodat jeho slovům vážnost, důležitost  a snad i věrohodnost jeho lžím (jenže on a válečný zpravodaj to je jako z hov..  bič!).  Takže k věci.

     Není účelné komentovat celý článek (viz odkaz), proto bude dostatečné zabývat se jen některými jeho duchaplnými, prolhanými a silně prozápadně prosáklými frázemi, které někoho potěší, zatímco řadu lidí pořádně vytočí. Tak např. jeho  nazlobené konstatování, že „ ...prezident naši politiku velmi znevěrohodnil. Činí tak systematicky a dlouho. Stačí, když se podíváme do zpráv, na to, co kde o Ukrajině řekl. Tam mluví naprosto jasně proti našim spojeneckým závazkům. Nejnebezpečnější na tom je, že prezident kolaboruje s nebezpečnou mocností, která se od absolutismu pohybuje k diktatuře.

     Pan euro poslanec se totiž domnívá, že všechno co řekne jiný a co není v jeho, Schwarzenbergově a TOP09  scénáři, znevěrohodňuje naši politiku!  Tím má na mysli především prezidenta Zemana. Je pozoruhodné, jak si pan Štětina činí nárok na „naši politiku“. Za ad.1 on politiku nedělá, on se do politiky jen slušně řečeno montuje, ad.2 „jeho“ a „naše“ politika má velmi výrazné odlišnosti od toho, jak si kdo politiku představuje. Ačkoliv navenek se prezentuje  „naše“  státní politika jako jednotná, přiznejme, není vždy tomu tak je. Pro upřesnění,  jinou „naši“  politiku má opoziční ODS, TOP 09 resp. Karel Schwarzenberg , kam patří i europoslanec Štětina, jinou „naši“ politiku mají představitelé vládní koalice (tam se snad tříští a liší nejvíc) a jinou „naši“ politiku má levicová opozice KSČM, Úsvit a další. Pochopitelně, že ta Štětinova jeho-jejich-„naše“  politika,  je ta nejagresívnější, nejdravější, nejnesmiřitelnější,  nejrusofobější ze všech, ale současně je také nejvíce  nejprozápadnější, nejproameričtější a nejmilitantnější. Hodně „nej“ pro jednu zkur.. politiku pana Štětiny. Pro úplnost nutno dodat, že prezident Zeman má rovněž svůj názor na politiku, ale musí ji skloubit s politikou jiných subjektů tak, aby se relativně všechny jednotlivé aspekty  těch několik „našich“politik shodovalo v přijatelný konsensus. Dá rozum, že („naše“) politika pana Štětiny při sebevětší vůli nelze skloubit s těmi ostatními „našimi politikami“. Důvody jsou právě  ty prozápadní a militantní stimuly Štětinovy (resp. TOP 09 - Schwarzenbergovy) politiky.

     Ovšem nejdrzejší z jeho slov je velmi závažné obvinění, že prezident kolaboruje s nebezpečnou mocností, která se od absolutismu pohybuje k diktatuře. Zdůrazňovat nebo obhajovat, že to není pravda by asi bylo nošením dříví do lesa, nicméně euro poslanec Štětina se tímto výrokem dopouští lživé pomluvy hlavy státu, de facto  trestného činu.  Pan europoslanec,    vědom si svého postavení a imunity, kterou požívá, si takto často dovoluje pustit svou nevymáchanou a prolhanou, kulantně řečeno „hubu“ (chtěl jsem napsat „držku“), do sfér nebetyčných lží a pomluv.  Mj., kdyby tomu tak bylo, musel by pan euro poslanec v rámci svých občanských povinností, podat trestní oznámení na prezidenta, protože kolaborovat znamená dopustit se vlastizrady.  To ovšem pan Štětina, bývalý vojenský zpravodaj neučiní, protože má příliš sevřené půlky, aby se z té lži nepos... Jsme-li však u nařčení z kolaborace u prezidenta Zemana, není od věci poukázat na jisté skutečnosti, které naopak pana euro poslance Štětinu usvědčují s kolaborace s jinou mocností a sice s USA! Co jiného český europoslanec  Štětina  dělá, než že plní pokyny a příkazy americké administrativy  a NATO?

     Štětina do debaty přispěl také pozoruhodným, typicky Schwarzenbergovským názorem, že jakkoliv ekonomické sankce sice hrají v tlaku na Rusko významnou roli, měli bychom prý také konečně začít dodávat Ukrajincům zbraně a munici. „Oni se musejí bránit. Ty dobrovolnické bataliony na Donbasu bojují v sandálech a nemají čím střílet…“ vysvětloval. Otázkou je, o kom Štětina vlastně mluví, či koho má na mysli když říká, že „Oni se musejí bránit“. Kdo to je, co se musí bránit, bojují-li v sandálech a nemají čím střílet? Napadá mne taková hříšná myšlenka, jestli se snad pan Štětina nepomátl a nehodlá podporovat separatisty! Protože pokud by byla řeč o řadové ukrajinské armádě, ta sotva bojuje v sandálech! Nebo že by byla až tak „dobře“ vybavena? Štětina požaduje dodávku zbraní a munici. Bojují-li Ukrajinci, jak říká Štětina v sandálech, k čemu jim asi budou zbraně a munice? A potom, snad má Ukrajinské velení a vláda oporu ve svých amerických a severoatlantických, resp. EU  přátel, kteří by jim měli, když už tak už, dodat potřebné, nebo se mýlím? Rusko dodává Ukrajincům humanitární pomoc, ale tu pan Štětina neuznává, protože je  to pro separatisty a to nejsou pro něho ti správní lidé, ti můžou zhebnout!

     Prezident Zeman zpochybňuje jejich boj tvrzením, že na Ukrajině probíhá občanská válka, čímž nahrává Vladimiru Putinovi, tvrdí Štětina.  Podle Štětiny, Schwarzenberga, Kocába, Bursíka, Urbana a dalších by bylo nejlepší, oficiálně prohlásit  situaci na východě Ukrajiny za válku mezi Ukrajinou a Ruskem. Jenže umanutý a svérázný Zeman to vidí ke Štětinově zlosti, jako válku občanskou.

     Je smutné, že na jedné straně se prezentující jako chytrý,  ale na druhé straně totálně hloupý až tupý Štětina není schopen a zde pozor,  jako bývalý  „vojenský zpravodaj“ rozpoznat, co je a co není občanská válka (pokud ovšem z lidí nedělá blbečky). On, bývalý zpravodaj neví resp. nechce vědět,  nebo neuznává (v tom případě je blbeček on), že za

a) na Ukrajině bojuje jak  řádná Ukrajinská armáda spolu s dobrovolníky z pravicově- nacionalistických militantních uskupení proti vlastním lidem občanům Ukrajiny, což se rovná genocidě, za

b) Ukrajina ani Rusko oficiálně nevyhlásili  válečný stav mezi oběma státy! Za

c) Situace na Ukrajině by se měl považovat za konflikt mezi USA a Ukrajinou, který se za

d) přenesl na Rusko (vynucená, sebeobranná anexe Krymu), za

e) byl založen a rozdmýchán  právě vnitřními konflikty na Ukrajině, tj. na Majdanu v Kijevě (svržením legálně zvoleného prezidenta).

     Je toho hodně, co prospěchářský, prolhaný  a zrádný  europoslanec  Štětina je schopen se svými kumpány z TOP 09 za velmi slušný jidášský peníz pro své chlebodárce ještě udělat. Vytváří rozbroje nejen mezi politiky, ale i mezi občany a snaží se zdiskreditovat prezidenta a donutit jej tak k abdikaci.  To je role člověka, který by měl ve světě obhajovat národ, projevovat národní hrdost a vlastenectví. Místo toho jen prokazuje služby svým západním chlebodárcům a zemi by za peníze nejraději zašantročil do spárů USA!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře