Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dopis hééérečce Barboře Štěpánové.

Paní Báro Štěpánová,

ekluje se mi Vás oslovit „vážená“ či „milá“, jak bývá u mě zvykem oslovení lidí (zvláště něžného pohlaví), kterých si vážím . Je mi líto, že to nemohu konstatovat i o Vás. Chápu, že Vám asi nebude příliš (spíše vůbec) záležet na tom zda Vás nějaký pisálek osloví či ne, ale jistě by Vám již nemělo být lhostejné, proč Vám tento dopis píši. Tedy vězte, že Vám nepíši proto, že bych byl Váš obdivovatel nebo fanda, ale abych se vyjádřil k Vaší slušně řečeno hubatosti, ve které si neberete servítky nad tím, co s Vašich úst vypustíte. To už totiž nejsou hubatosti, ale obyčejné sprosté osočování, pomluvy a urážky, směřující na hlavu prezidenta republiky Miloše Zemana. Ale začnu pěkně popořádku.

  • dopis-heeerecce-barbore-stepanove
  • dopis-heeerecce-barbore-stepanove
  • dopis-heeerecce-barbore-stepanove
  • dopis-heeerecce-barbore-stepanove
  • dopis-heeerecce-barbore-stepanove

Vůbec mi nevadí Vaše jakási „politická“ angažovanost, dá-li se to tak nazvat, když jste podepsala Chartu 77, nebo když jste excelovala něco jako „vrátná“ na Pražském hradě, event. jako „sekretářka“ (příležitostně se tomu také trefně říká sekritutka) Václava Havla, co mi ale vadí je, že se snažíte V. Havla chránit před pomluvami, na druhé straně však přiznáváte, že měl také své chyby a nedostatky, jako každý jiný člověk. Zmiňujete, jak jste dobře znala V. Havla a tvrdíte, že Václav Havel netoužil po moci, nechtěl být prezidentem, že to nebylo domluvené atd. Nevím, zda jste se dívala na ČT1 dne 30.11.2014 v 8.00 hod, kde v Českém století byl prezentován rok 1989 a kde jste se mohla přesvědčit (kupodivu), jak to všechno (nebo to hlavní) v 89 probíhalo. Možná byste potom více vážila svá slova.

Proč se však také otevřeně nezmíníte o slabostech a chybách V. Havla, když o nich víte? Nezdá se Vám, že je to zbabělé, ohánět se jen jeho lepšími stránkami a o těch špatných ani slovo? Zvláště když pokrytecky dodáváte, že nepatříte k těm, kteří by ho bezmezně obdivovali. Nechám to na Vašem svědomí, ale hájit člověka jenom proto, že podle Vás to, co udělal pro tuto zemi je naprosto nezpochybnitelné, není naprosto přesné a pravdivé. Havel nebyl zdaleka tak čestný a ideální, jak si řada lidí myslí, včetně Vás. To, že stojí jeho busta v americkém Kongresu, je pocta pro Američany, ne pro Česko! Nemluvě o tom, že je jeho podobizna velmi ubohá, až zastrašující, což zřejmě amíkům nevadí, protože ta sláva byla jen, jak se říká, sláva=polní tráva. Nechci a ani nebudu zde rozepisovat pojednání o osobě V. Havla, je toho moc a na dlouho, jen chci poukázat na Vaši hrubou a záměrnou neobjektivnost, když už stavíte vedle sebe osobnosti Havla, Schwarzenberga a Zemana.

Je mi líto, že se nedovedete odpoutat od ponižujícího lokajství a řiťolezectví podporovatelů a sympatizantů jak Havla, tak zrádného Schwarzenberga, o kterých jste přesvědčena, že to jsou ti „správní hoši“, které bychom měli ctít a považovat si jejich charakteru. Ani za jednoho bych nedal ruku do ohně, kdyby mělo jít o jejich úroveň hodnocení podle Vašich kritérií. Chápu, že jednak mé odsudky k Vaší osobě Vám budou jistě zcela lhostejné, nicméně nemohu se nezmínit o některých Vašich hodně ubohých a irelevantních vyjádřeních, názorech a stanoviscích, které jste zaujala k prezidentu Miloši Zemanovi, v souvislosti se zběsilou kampaní proti jeho osobě.

Předně musím zmínit Vaše bohorovné vyznání, které se váže k listopadu 1989. Vaše výroky, že cituji: „ Nikdy jsem sice netoužila po nějakém postu, ale kdybych bývala chtěla a kdybych projevila zájem býti třeba ´ministryní´, tak by se mi to asi i podařilo. Ovšem já jsem chtěla být svobodná, chtěla jsem dělat svou profesi, chtěla jsem cestovat a chtěla jsem normálně žít. Dokonce jsem také v prosinci 1989 přišla do jiného stavu, ale to jsem už věděla, že nastala doba, kdy také mohu porodit dítě“.

Větší pitomost jsem již dlouho neslyšel, resp. nečetl, Báro Štěpánová. Upřímně, předpokládal jsem, že Váš intelekt je na vyšší úrovni, mýlil jsem se, není! Odpovídá totiž přesně myšlení ostatních Vašich přátel Havlistů a Schwarzebergovců, takže zklamání není zas až tak velké. Pozoruhodné jsou však Vaše názory, že „kdybych bývala chtěla a kdybych bývala projevila zájem být třeba ´ministryní´, tak by se mi to asi i podařilo“. Osobně si myslím, že jste o to i dost usilovala vzhledem k „funkcím“, které jste na Hradě zastávala. Že se to nepodařilo, je jiná věc.

Další perla Vašeho vyznání: „ ...já jsem chtěla být svobodná, chtěla jsem dělat svou profesi, chtěla jsem cestovat a chtěla jsem normálně žít“. Jakou „svobodu“ máte na mysli? Vždyť jste byla do r. 2009 svobodná (dokonce, pokud se nemýlím svobodná matka) a pokud máte na mysli duševní a lidskou svobodu, tak nechápu, na co si stěžujete? Jak se lze ve Wikipedii dočíst, od r. 1969 (to Vám bylo 10 let) jste do r. 1989, tedy za dvacet let v různých podáních a podobách účinkovala, hrála nebo se jinak účastnila ve více jak 30 (slovy třiceti) významných filmových, seriálových, divadelních a jiných projektech! Kde jste byla a kde jste tvořila těch 30 či více děl, když jak zmiňujte, chtěla pracovat ve své profesi, chtěla cestovat a normálně žít? Kdo Vám tedy umožnil, potažmo bránil hrát a účinkovat v uvedených dílech, když jste byla krutě nesvobodná, nemohla vykonávat svou profesi, cestovat a hlavně normálně žít? Kde jste žila a tvořila (pracovala) do r. 1989 je mi tedy opravdu záhadou. Bože, to snad ani není možné, jak se Vy a Vám podobní ztrapňujete svými rádoby ostrakizováním, utrpením a strádáním z dob bývalého režimu, jak se snažíte o rektálně alpinistické výkony za každou cenu, jen abyste nevybočila z řady těch, co se usilovně staví za (politického) kocoura v (amerických) botách Schwarzenberga!

Poslední perla, nemohu se ubránit nazvat to „kravinou“ bylo Vaše do té doby zřejmě nesplněné osobní přání, když jste konečně „v prosinci 1989“ ( že by díky některému ze zapálených revolucionářů?) „přišla do jiného stavu“ ( s kterým asi?) a že „ nastala ona kýžená doba, kdy prý jste mohla také normálně porodit“. Máme tomu rozumět Báro Štěpánová, že z důvodů komunistického režimu jste nemohla přijít do jiného stavu? Že až díky listopadu 1989 se Vám konečně naskytla možnost „normálně porodit“, když do té doby “kurvy komunistické“ nedovolovali ženám rodit normálně, ale jenom nenormálně (možná, že dokonce vůbec!)? Nechcete Vy, tak těžce ublížená nám sdělit a popsat, jak rodily ženy do r. 1989 nenormálně? A pozor, mám tři děti, ročník 63, 70 a 87, takže vím, že ani žena, ani nikdo jiný si nestěžoval na nenormální porod! No, třeba nám to blíže objasníte, budeme se těšit!

Pokud jde o samotnou mluvu prezidenta M. Zemana, kterého jak je zřejmé nemusíte, jsou Vaše slova sice diametrálně odlišná od slov M. Zemana, za to jsou mnohem „blbější a debilnější“, než by se dalo od Vás očekávat! Jste v tomto směru stejně hloupá, jako řada jiných, po kterých zoufale papouškujete jejich příměr: když „hovno“ řekne pan Zeman, smrdí na sto honů, když ale „hovno“ řekne (pokud je mu vůbec rozumět) Schwarzenbeg, pak to jednak řekne s patřičnou „noblesou“ a co víc, toto hovno, světě div se, dokonce svému okolí voní! Je neskutečné, kam se rádoby intelektuálka, díky falešné loajalitě, je schopna až ohnout! Hrůza a děs!

Závěrem, Báro Štěpánová, chci jen konstatovat, že patříte mezi lidi, kteří se se nechali dostrkat do stavu totální paranoi, ponižujícímu lokajství, patolízalství, kteří jsou ovládáni falešnými vizemi, lživými a podvrženými argumenty, sloužící západní politice a zájmům USA, zájmům, kterými nás chtějí ovládnout, udělat z nás vazaly, otroky a ve svých ve svých důsledcích dostat do sféry vlivu celý svět a usměrňovat jeho existenci i pomocí války. Války, která však v žádném případě nebude, jak si lidé z Bilderbergu a NWO dělají iluze, bez následků pro celé lidstvo a existenci planety.

Pokud nemáte smysl nebo je Vám na obtíž poklidný mírový život u nás nebo ve světě, klidně fanděte a tleskejte dál Báro Štěpánová, odkazu alkoholika Havla, militantní propagandě zaprodance a vlastizrádce Schwarzenberga a všem, kteří mají podobné západní smýšlení jako ti dva jmenovaní. Ať Vás chrání ruka Páně dát na slova a činy nebo vůbec podpořit Miloše Zemana, který se snaží všem těmto možným tragediím pro lidstvo zabránit, který se snaží podpořit úsilí o zlepšení naší životní úrovně, zlepšení stavu naší ekonomiky a jiným prospěšným krokům, který Vám tak leží v žaludku. Běžte a řekněte mu do očí, co si o něm myslíte a jak se o něm vyjadřujete na stránkách Parlamentnílisty.cz. A nezapomeňte vzít sebou kýbl sraček a vylít je na něj, abyste se přesvědčila zda je pravda jak říkáte, že „Po něm můžete hodit vajíčko, můžete ho něčím polít, aby smrděl, ale jemu to je jedno!“ Lituji Vás už předem, s jakou pochodíte!

Tak to je tak asi všechno, Báro Štěpánová, co jsem Vám chtěl sdělit. Měl bych toho víc, ale protože nepředpokládám Vaše podobenství s „Obrácením Ferdiše Pištory“ je zbytečné se už více rozepisovat. Přeji Vám úspěchy a spokojený život přesto, že nejste hodna přílišné morální, životní a pracovní podpory člověka, který si Vás, promiňte tu otevřenost, nemůže vážit! Důvody z výše uvedeného, jistě pochopíte. Loučím se s pozdravem „Hanba lidem, kterým kníže vládne“,

30. 11. 2014 Jiří B a ť a, ročník 38

(PS: Pokud byste snad někdy měla nutkání projevit „boj proti Zemanovi“ stejným způsobem jako Pussy Riot proti režimu v Rusku, dejte vědět, mohlo by to být skutečně zajímavé. Z Vašeho vyjádření totiž vyplývá, že s jejich formou protestů souhlasíte, co Vy na to? Viz fotogalerie)

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře