Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Otevřený dopis ministru zahraničí L. Zaorálkovi

Vážený pane ministře zahraničních věcí ČR,

četl jsem, že jste odsoudil výroky Václava Bartušky, které pronesl na serveru Neovlivni.cz, ale nejsem s tím spokojen. Tohoto člověka máte okamžitě odvolat z funkce, protože jestli takovýto člověk zastupuje ČR jako vládní zmocněnec, to je skandál nejvyššího zrna. Neakceptuji, že v článku výslovně neříká, že s tím souhlasí, ale neříká ani, že nesouhlasí.

 Ti lidé, kteří byli upáleni, nebyli ozbrojeni, byli pouze oběťmi zfanatizovaných nacistických skupin. Ani jeho srovnání činů ukrajinských nacistů s činem Adolfa Hitlera vůči Židům je neakceptovatelné.
Cituji ze serveru Novinky.cz ze dne 27.4.2015:

  • otevreny-dopis-ministru-zahranici-l-zaoralkovi

Ministr Zaorálek jeho vyjádření odsoudil :"Václav Bartuška použil výkladu, který je věcně nesprávný a morálně neobhajitelný. Je naprosto nepřípustné, aby zaměstnanec ministerstva zahraničních věcí mluvil o upalování a zabíjení lidí jako o prostých metodách řešení konfliktů."

S Vaším vyjádřením souhlasím, ale je nedostatečné !  Václav Bartuška musí být okamžitě propuštěn, ale ne znovu uklizen na nějaký vládní post nebo funkci ve státní správě. Definitivně propustit ze státních služeb a státní správy ! Morálka, Bohu žel, je  v naší společnosti Popelkou a je potřeba ji obnovit. Státní úředníci musí jít příkladem ! Toto si nesmí ani studentský vůdce Bartuška dovolit !!!
Pane ministře, žádám, abyste Václava Bartušku okamžitě propustil z pracovního poměru pro ztrátu důvěry.
Žádám o vyrozumění, jak byl tento politování hodný čin vysokého státního úředníka personálně vyřešen.
Kopii posílám Vládě ČR.

S pozdravem

Jaroslav Martínek, důchodce

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře