Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Výzva všem občanům České republiky, kteří už se nechtějí podílet na financováni vyvražďování dětí a civilistů v Donbasu a terorismu v Evropě.

Česká zločinecká vláda financuje vrahy a teroristy!

  • vyzva-vsem-obcanum-ceske-republiky-kteri-uz-se-nechteji-podilet-na-financovani-vyvrazdovani-deti-a-civilistu-v-donbasu-a-terorismu-v-evrope

Vážení občané České republiky,

dne 28.6. 2017 v 9.00 h proběhne u Krajského soudu v Ostravě v místnosti 333 řízení o likvidaci Zastupitelského centra Doněcké lidové republiky na základě intervence ministerstva zahraničních věcí a zejména pana Zaorálka a europoslance Štětiny, kteří veřejně podporují, financují a propagují fašismus a terorismus, čímž se dopouštějí trestných činů.

Válečný konflikt na východě Ukrajiny od roku 2014 štědře financuje česká vláda a to nejen finančně z našich daní, ale rovněž dodávkami těžké techniky a zbraní!

Stali jsme se nedobrovolně rukojmí naši proamerické zločinecké vlády,

která z našich daní financuje a podporuje fašismus na východě Ukrajiny a terorismus v Evropě. Stamiliony z našich daní posílá od roku 2014 fašistickému režimu prezidenta Ukrajiny Porošenkovi, další stamiliony do Turecka teroristickému zločinci a prezidentu  Erdoganovi. Další stamiliony rozvojovým zemím, které ekonomicky zlikvidovala vláda USA!

K čemu je nám vláda, která odmítá pomáhat potřebným v naši zemi a místo toho financuje vyvražďování nevinných civilistů, dětí nevyjímaje v Doněcku a Luhansku? K čemu je nám vláda, která přihlíží, jak v naši zemi umírají děti, které nemají prostředky na léčbu závažných onemocnění a nutí tak, aby se národ na potřebné skládal,  ale na terorismus v Evropě posílá miliardy, aby se zavděčila zločinecké administrativě v USA a EU!

Pokud budete mít možnost přijít osobně podpořit k okresnímu soudu v Ostravě Zastupitelské centrum Doněcké lidové republiky, které chce pan Zaorálek, jako jediný v Evropě zrušit, v jiných státech politikům nevadí, pouze našemu ministerstvu zahraničních věcí vadí, protože poukazuji na pravdivý vývoj válečného konfliktu a kritizuji to, že ho naše vláda financuje, ráda se s vámi setkám.

Je to velký paradox, když na jedné straně česká vláda financuje fašismus, terorismus  a vyvražďování a na straně druhé chce zlikvidovat Zastupitelské centrum, řádně zapsaný spolek, proti kterému soud nic nenamítal po celý rok působnosti a to vše jen proto, že je jeho podstatou pomáhat paradoxně v zemích, kde česká zločinecká vláda financuje vrahy a teroristy!

Nela Lisková

představitelka Rady Národní Domobrany

honorární konzulka Doněcké lidové republiky

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 Bedrich Pavelka 2017-06-26 19:29
Nakopat jim do prdele a vyhodit s oken!!! Sociální demokracie byla a je zrádce národa. Spočítejme jim to u voleb a potom je můžeme soudit za vlastizradu a hlavně zabavit všechen majetek!!!! Lidé bděte!!!!
Citovat
#1 Marti Koubek 2017-06-26 12:52
Nasazen Presidentem Porošenkovem, nyní mluvci Parlamentu Andriy Parubiy je známý neofašista který založil národní socialistickou stranu Ukrajiny, která byla nedávno přejmenována na „Svoboda“. Parubiy byl instrumentální při násilném převratu demokraticky zvolené vlády Viktora Yanukovyche. Cela neonacistická milice "Azov Battalion" byla sloučena s Ukrajinskou národní gardou. Je to cele do nebe volající!
https://thetruthspeaker.co/2015/10/20/the-uk-gets-set-to-welcome-ukrainian-neo-nazi-andriy-parubiy/
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře