Příčina a následek
- Podrobnosti
- Blogy / DALŠÍ BLOGY|
- 30. červenec 2017|
- marie zápecová|
- 8743 x
Ještě k paní Lence pobodaná v Hurghadě.
Tak si pročítám novinové články, vyjádření našich politiků, poslanců a zejména reakce diskutujících pod články.
Docela mne zaujala opakovaná reakce cituji „ kam bychom došli, kdyby pro každého zraněného občana lítala letadla…..“ jakoby autoři těchto vět vůbec nebrali v potaz CO se té ženě stalo. Asi by mi autoři takového názoru ihned odpověděli- ale ano- bereme to v potaz, ale je to stejně hlavně její vina, neměla TAM vůbec jezdit, sama pro levný zájezd k moři riskovala…..
Tak se Vás vážení autoři těchto vět ptám, zamysleli jste se již nad tím jak si zavinili to pobodání občané, kteří nakupovali v EDECE v Německu? A před tím čím se provinily ty postřílené děti na nějakém koncertě a před tím nebo potom lidé na ulicích přejetí náklaďáky a před tím…..??!!
Přestaňme si nalhávat, že je vina na straně těch obětí. NE dle mne naprosto není!
Příčinou je ideologie a náboženství, díky kterému se z člověka stane vražedný nástroj, který věří, že trestá ty, co se provinili proti jeho bohu, víře. Tedy i tento vrah je pak nakonec obětí téhož.
Příčina je světová politika, co kroutí ruce těm, co se nechovají, jak si nemocní mocní představují a to kdekoliv po světě. A to kroucení klidně v důsledku znamená neštěstí a i smrt mnoha a mnoha nevinných lidí.
Příčina je bezbřehá touha po moci a větší moci a majetku a korytech a snadném životě a tím zase po moci nemocných mocných.
Příčina je touha vydělat jakkoliv a na čemkoliv, klidně i na zničení Evropy jak ji známe.
Příčina je pýcha, ego a podivná víra politiků, že ONI svoje medicíny aplikované lidem sami ochutnávat nebudou.
Příčina je bohužel nakonec i to, že právě Vy, co přijmete jednoduchý závěr „může si za to sama, já bych tam nejel“ trpíte podivnou slepotou a následek je dle Vás příčinou.
Prosím Vás všechny moc Vás prosím přemýšlejte a nedělejte z obětí viníky!
Marie Trojanová
Komentáře
Facebook komentáře
Nejčtenější za poslední týden
- Lidová tvořivost nejen na téma fialové žumpy (26.4.2025)
- 2/ Z Russkoj Vesny (26.4. - 27.4.2025): Důležitá událost, která ovlivní i mezinárodní procesy...
- Pozor na tyhle proukrajinské svině! Šikana proti Čechům za tichého souhlasu úřadů
- Podívejte se na účinky "COVID-vakcín" od firmy Pfizer.
- Otázky, které jste neměli slyšet.
- Takto začala Speciální vojenská operace, Jeffrey Sachs
Související články