Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

WHO organizuje biologický útok na Ukrajinu: povinné očkování 5 miliónů dětí proti obrně

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

 

 

  • who-organizuje-biologicky-utok-na-ukrajinu-povinne-ockovani-5-milionu-deti-proti-obrne

Protože mě zajímá, jak se vyvíjí epidemie (obou) virů na Ukrajině, podívám se občas na svodky Doněcké republiky.


A ve svodce 3. února 2016 podává Eduard Basurin tuto zajímavou informaci. 
(Viz video https://youtu.be/EruAT2y7X7k, anglické titulky). 
 


Ve 4:53: 
"Podle našich informací se v Kyjevě, Charkově a Dněpropetrovsku provádí povinně pochybné očkování dětí nízkých tříd základních škol proti obrně.

Sami rodiče tuto imunizaci dětí odmítají, vzhledem k faktu, že příslušná vakcína nemá certifikaci, a byla přivezena dobrovolnickými organizacemi, které nemají nic společného s medicínskými institucemi. Sami dobrovolníci uvádějí, že vakcína proti obrně jim byla dodána Mezinárodním Červeným křížem.

Aby se vyhnuli očkování, rodiče musejí napsat vysvětlení, a jsou zastrašováni možným onemocněním dítěte a hrozbou epidemie."
 
Takže, hledám nějaké reference, zda je to pravda, a vida, na stránky Mezinárodního červeného kříže se touto akcí přímo chlubí:
 
 
22. ledna 2016

V listopadu 2015 byly již provedeny dvě imunizační kampaně.
 


Jak informuje tisková služba delegace Evropské unie na Ukrajině , EU věnuje 1.255 miliónu eur na boj proti obrně.

Peníze budou použity na třetí kampaň imunizace proti obrně. Peníze jsou poskytnuty prostřednictvím Služby Evropské Unie pro humanitární pomoc a ochranu občanů.
První dvě kampaně byly provedeny v listopadu 2015, poté, co WHO (Světová zdravotnická organizace) potvrdila propuknutí nemoci. Během třetí kampaně, koordinované UNICEFem a WHO společně s Ministerstvem zdravotnictví a výchovy, bude imunizováno 4,75 miliónu dětí od 0 do 10 let. Vakcíny hrazené EU byly dodány v prvním týdnu ledna k přípravě na třetí imunizaci. 
Koncem srpna 2015 WHO potvrdila případy obrny na Ukrajině – první výskyt této ničivé nemoci od roku 2010. EU a další mezinárodní dárci poskytli Ukrajině pomoc a financují tuto obrovskou imunizační kampaň. 
zdroj:http://orgo-net.blogspot.cz/2016/02/who-organizuje-biologicky-utok-na.html
 

Facebook komentáře