Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

24 pacientů zemřelo v britském pečovatelském domě po vakcíně proti COVID-19

Hodnocení uživatelů:  / 11
NejhoršíNejlepší 

Ve zkratce...

V britském pečovatelském domě zemřelo 24 pacientů po očkování proti COVID-19. Jedná se o další případy úmrtí v Británii v pečovatelských domech.
Téměř každý den dostáváme zprávy o obrovském množství úmrtí v pečovatelských domech po očkování experimentálními mRNA vakcínami proti COVID-19. Pečovatelský dům v Británii hlásí, že více jak třetina jejich pacientů zemřela poté, co obdrželi experimentální mRNA vakcínu proti COVID-19.

  • 24-pacientu-zemrelo-v-britskem-pecovatelskem-dome-po-vakcine-proti-covid-19
 

Nyní vidíme velmi předvídatelný vzorec, jak k nám chodí zprávy z celého světa o tom, že staří lidé umírají v alarmujícím počtu poté, co obdrželi experimentální mRNA vakcíny.

Ve všech těch případech místní média citují místní odborníky, kteří říkají, že „vakcíny” nemají s úmrtími nic společného. Také tvrdí, že úmrtí po experimentální mRNA vakcíně jsou „očekávané.”

Jak mohou lidé stále věřit tomu, že tohle je pravda? Tohle se nyní děje po celém světě, na mnoha místech, a my máme prostě přijmout a věřit tomu, že k nákazám COVIDu došlo současně s plošným očkováním, ale že nákazy nejsou s očkováním nijak spojené?

Následující je zpráva z Daily Echo ohledně úmrtí v pečovatelském domě v Basingstoku v Británii:

Alespoň 22 lidí zemřelo v pečovatelském domě Hampshire (Daily Mail uvádí 24 úmrtí) v jednom z doposud nejhoršího známého vypuknutí onemocnění koronaviru.

K úmrtím došlo v pečovatelském domě Pemberley House v Basingstoku, který spravuje soukromá firma Avery Healthcare.
První vypuknutí bylo ohlášeno v úterý 5. ledna, kdy podle zdrojů 60 % pacientů testovalo pozitivně na onemocnění.
Během třech týdnů zemřelo 22 lidí – více jak jedna třetina pacientů domu.

Má se za to, že k vypuknutí došlo v době, kdy pacienti začali dostávat první vakcíny proti koronaviru. Agentura pro regulaci léků a zdravotních produktů (MHRA) oznámila, že není žádný důkaz, že vakcíny byly zodpovědné za úmrtí.

Vláda tvrdí, že člověk „nemůže chytit Covid-19 z vakcíny, ale je možné chytit Covid-19 a neuvědomit si, že máte příznaky, dokud se nenecháte očkovat,” a dále uvádí, že může trvat „týden nebo dva” po první dávce, než se vytvoří ochrana.
Mluvčí za agenturu MHRA řekl, že jim je úmrtí líto, ale tvrdí, že nejsou spojeny s vakcínou, citujeme: „Mrzí nás slyšet o jakýchkoliv úmrtích, ke kterým došlo po obdržení vakcíny proti COVID-19. Nicméně naše sledování nenaznačuje, že by vakcíny proti COVID-19 nějak k úmrtím přispěly.

Není vyloučené, že někteří z těch lidí mohli přirozeně onemocnět kvůli svému věku nebo existujícím onemocněním krátce po očkování, aniž by v tom vakcína hrála nějakou roli.” Celý článek (pouze v angličtině)


Jestli se Vám líbí překlady, zvažte přispění na jejich tvorbu a tento projekt, děkuji.


Nicméně mnoho zdravotníků, kteří pracují v těchto pečovatelských centrech, zpochybňují tato vysvětlení, že k úmrtím došlo kvůli „přirozeným onemocněním” mezi starými, a že nijak nesouvisí s vakcínami, včetně whistleblowera, který je licencovaný asistující ošetřovatel, který veřejně promluvil a sdílel to, co viděl ve svém pečovatelském domě. Oznámil, že:

„Poté, co pacienti dostali mRNA vakcínu, ti, co mohli sami chodit, už nemohou chodit. Pacienti, kteří dokázali udržet inteligentní konverzaci, už nedokázali mluvit. A nyní umírají. ‘Padají jako mouchy.’” (Celé video s českými titulky)

Základní předpoklad, který se používá k odůvodnění tvrzení, že žádná z těchto úmrtí nesouvisí s experimentálními vakcínami proti COVIDu-19, je, že „člověk nemůže z vakcíny chytit Covid-19”, což je také postoj úřadu FDA.

Daily Echo uvádí:
Vláda tvrdí, že člověk „nemůže chytit Covid-19 z vakcíny, ale je možné chytit Covid-19 a neuvědomit si, že máte příznaky, dokud se nenecháte očkovat,” a dále uvádí, že může trvat „týden nebo dva” po první dávce, než se vytvoří ochrana.

Úřad FDA uvádí:
DÁ MI VAKCÍNA PROTI COVIDU-19 OD FIRMY MODERNA VIRUS COVID-19?

Ne. Vakcína proti COVID-19 od firmy Moderna neobsahuje virus SARS-CoV-2 a nemůže vám dát COVID-19.

Argumentace tedy pokračuje, že když tito pacienti, kteří zemřeli, jsou všichni testovaní pozitivně na COVID-19, tak podle „vládních zdrojů” nemohli zemřít v důsledku vakcíny.

Vidíte, jak je tento celý argument neplatný, pokud se ukáže, že předpoklad, že „vakcína” někomu nemůže dát COVID-19, je ve skutečnosti nesprávný?
Důkazy prozatím poukazují na skutečnost, že tohle přesvědčení o novém produktu, který byl na trhu pár týdnů a jeho vývoj byl urychlen, aby se dostal na trh, a údajně nikomu nemůže dát COVID-19, není pravdivé.

Největší plošná očkovací kampaň, která se prozatím stala, byla v Izraeli, a jejich data ukazují, že více jak 12 tisíc lidí se nakazilo COVIDem-19 PO obdržení vakcín, viz článek ZDE (pouze v angličtině)

Souvislost mezi zaváděním těchto experimentálních mRNA vakcín a úmrtí v pečovatelských domech je velmi jasná.

The Daily Mail, zatímco píše o tragédii v pečovatelském domě Pemberley House v Basingstoke, také podal zprávu o podobných mírách úmrtí, která byla zpozorována napříč Británii v „pečovatelských domech”, ze kterých obviňují virus COVID. Přišli s tímto grafem /viz. fotogalerie):

Národní statistický orgán Británie zjistil, že 1705 pacientů pečovatelských domů zemřeli na virus v týdnu, který končil 22. ledna, což je nárůst o 661 lidí z doby před dvěma týdny. (Zdroj)


Zatímco vláda tato úmrtí připisuje viru, co dalšího se stalo v prosinci 2020, když počty úmrtí ve skutečnosti klesaly, dokud nedošlo k prudkému nárůstu v lednu 2021?

V prosinci 2020 se začalo očkovat experimentálními mRNA vakcínami proti COVID-19 od firmy Pfizer a později firmy Moderna.

Je na čase zpochybnit „oficiální” postoj, že protože tyto vakcíny neobsahují virus COVID-19, tak někomu nemohou dát virus, protože něco jednoznačně způsobuje, že tito lidé, co umírají „na COVID”, testují pozitivně.

Možná bychom měli lépe pochopit, jak tyto mRNA vakcíny fungují.

Překlad: David Formánek

Zdroj článkuhttps://otevrisvoumysl.cz/24-pacientu-zemrelo-v-britskem-pecovatelskem-dome-po-vakcine-proti-covid-19/

Facebook komentáře

Nejčtenější