Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Nenechám se očkovat Sputnikem V - ani jinou "supervakcínou".

Tento článek byl původně napsán jako komentář Emila Kalabuse na článek Ladislava Kašuky: Chceme se nechat očkovat SPUTNIKEM V a prosíme o pomoc!!!

------------------------------------------------------------------ 

Jsou to všechno pouze experimentální vakcíny. Nebudu pokusným králíkem pro Sputnik, Pfizer, J&J, AstruZenecu, ani pro další experimentální vakcíny. A rozhodně nebudu prosit představitelé těchto a jiných států, aby mi umožnili se nějakou experimentální vakcínou očkovat.

  • nenecham-se-ockovat-sputnikem-v-ani-jinou-supervakcinou

Věřím ve svou solidní imunitu, podpořenou sportováním a řadou vitamínů. Je vědecky prokázáno, že Vitamin D3 v dávce 4000 I.U. denně, působí stejně preventivně jako vakcína. Snižuje možnost středního a těžkého průběhu nemoci na minimum. K tomu Zinek 15 mg, B- komplex forte 1 tbl. denně, vitamín C 500 mg 1 tbl. denně a jste fit. Pohybuji se mezi covid pacienty.

Covid jsem lehký prodělal v říjnu minulého roku a doposud nic. A to jsem byl mezi kolegy, kteří covid měli i po očkování a v šatně na mne mluvili a dýchali bez roušek. Nic jsem nedostal. Osobně jsem se staral o pacienty s Britskou mutací covidu, dýchali mi do obličeje z deseti centimetrů a zase jsem nic nedostal.

Proč bych se tedy měl nechat vakcinovat něčím, co je jedním z mnoha vědeckých experimentů a jak se postupně ukazuje, dosti nepovedených experimentů. AstraZenecu nikdo nechce, J&J, také mimo hru, mRNA vakcíny uvolňují toxické spike proteiny do celého těla atd...

+ BONUS -----------------------------

Spike protein v covid vakcínách je nebezpečný a cytotoxický – diskuze odborníků

Přepis:

Bret Weinstein:  Steve, dozvěděl jsem se o vás poté, co jsem si přečetl váš článek. Byl to takový živý článek, který jste aktualizoval průběžně, jak se objevovaly nové informace. Musím říct, že tento článek… vždy mě trápí, když lidé používají užitečný výraz „červená pilulka” způsobem, který podle mě není legitimní, ale tento článek funguje jako červená pilulka. Přečtete si ho a… buď jste Steve udělal chybu a data jste naprosto špatně interpretoval, a nic se neděje, jen je na vás něco špatně… nebo, pokud data ukazují to, co prezentujete, pak je to dostatečně jasné, a naprosto alarmující. Jen povím, že jsem přesvědčen, že to, o čem jste psal, je přesné, a alarmující, a to je ještě slabé slovo. Doporučuji, aby si ho lidé sami pročetli, aby ho ukázali ostatním, a co je nejdůležitější, řekl bych jim, aby věnovali velkou pozornost tomu, jaká je na to reakce. Tento váš článek měl spoustu negativních reakcí, ale ty reakce z mé zkušenosti nejsou zpodstatnělé. Jsou to emoční reakce.

Steve Kirsch: Cvrčci.

Bret Weinstein: Buď máte cvrčky… nebo nějaký jev, kdy člověk, se kterým mluvíte, najednou zmizí.

Robert Malone: Myslím si, že výraz pro tyto reakce je „gaslightning” (zpochybňování reality druhých).

Steve Kirsch: K tomu podle mě ještě nedošlo. Zpětná vazba, kterou jsem dostal… lidé se na ten článek podívají na 30 sekund a řeknou: Tomuto nevěřím. Je to kognitivní disonance. To jsou lidé, kteří si vzali modrou pilulku, a žijí v matrixu, a vše je dobré, a tohle nemůže být přece pravda. Okamžitě to zavrhnou. Ale nedokážou citovat nic, co je na tom špatně… nedokážou zpochybnit jakákoliv tvrzení, a zaměří se na osobní útoky, a řeknou: Tohle napsal inženýr, ten nic o tom neví. To je pro mě vítězství, protože to říká, že nemohou zpochybnit nic, co jsem napsal. Proto jim zbývá útok na osobu, když nedokážou zaútočit na argumenty. To lidé dělají.

Bret Weinstein: Jen řeknu, že když se díváme na spletitou hádanku jako je tato, potřebujete nějaké nástroje. V tom, co jste napsal, jsou věci, které se bezpochyby ukážou jako nepravdivé. Napsal jste to tak široce… jelikož jde o tak rozsáhlý a živý problém, bezpochyby tam budou chyby, ale jde o to, že i když si ten článek přečtete a řeknete: Co když to, co píše, je z 50 % pravdivé? I tak je to tak alarmující, že reakce by musela být stejná. Něco se pokazilo, jsme v nebezpečí, a nechováme se racionálně. A lze poznat, kde se nechováme racionálně na mnoha místech, ke kterým se snad dostaneme. Ale chtěl byste sdílet hlavní body… 10 hlavních bodů, o kterých by lidé měli vědět, o kterých píšete ve svém článku? Je to těžké, protože je to neuvěřitelný příběh.

Steve Kirsch: Jen vám povím, jak to začalo. Začalo to, když za mnou přišel můj čistič koberců, on měl na sobě roušku a já řekl: Všichni jsme očkovaní, můžete si ji sundat. Řekl: Právě jsem se nechal očkovat Pfizer vakcínu a o dvě minuty později jsem měl infarkt. Strávil noc v nemocnici. Řekl, že se z toho zotavuje… zeptal jsem se ho, jak je na tom nyní. A on na to: Stále mám z toho špatný pocit. Také zmínil, že jeho žena… když takto drží sklenici v rukou, její ruka se jí takto třese, že ze sklenice voda teče ven.

Předtím byla naprosto v pořádku. Takže mám dva lidi… v mém domě máme velmi málo lidí… kvůli covidu. Takže rybář, čistič koberců, a uklízečka. Takže mít ne jen jednu osobu, ale ho a jeho ženu… to je jako dvojí úder blesku na stejné místo. Pokud by to byla vážně bezpečná vakcína, tak to, co jsem právě viděl, by mělo být nemožné. To je, co mě k tomu přimělo…. Pak jsem se účastnil online hovoru kanadských lékařů s dr. Byram Bridlem. A on tam ukázal jeden graf.. řekl: Když někoho očkujete, vakcína jde normálně do ramene, a v oblasti ramene zůstává. Tělo si vytvoří protilátky a ty napadnou ten antigen v rameni a odstraní ho, a vše je dobré.

Ale Byram Bridle v rámci svobodného přístupu k informacím podal žádost k japonské vládě k získání dat o bio-distribuci (covid vakcíny). Zjistil, že ta vakcína v rameni nezůstává, kde jsme si mysleli, že by měla zůstat. Ona se rozšíří do celého těla. Jde do vašeho mozku, srdce, atd.

Bret Weinstein: To jsou dva problémy. Jeden problém je – nezůstává tam, kde má ideálně zůstat.

Steve Kirsch: Kde jsme si mysleli, že zůstane, na základě všech předchozích vakcín.

Bret Weinstein: A další problém, což spadá do vaší odbornosti. Tyto vakcíny kódují samotný spike protein, aby se imunita naučila rozpoznat spike protein a rychle ho zachytila, když je člověk v kontaktu s covidem. Ale nyní víme, že samotný spike protein je velmi nebezpečný, je cytotoxický. Dá se to tak říct?

Robert Malone: Ano, a o tomto riziku jsem upozornil úřad FDA. Už je to před mnoha měsíci. Měli jsme o tom diskuzi.

Steve Kirsch: Abychom byli spravedliví, FDA si nemyslel, že podjednotka S1 a spike protein je toxický. FDA věděl o bio-distribuci, a jedna z děsivých věcí je ta, že ta bio-distribuce (covid vakcíny) dosahuje vrcholu ve vaječnících.

Robert Malone: Takže… jen abych to dokončil. Věděli to… Poslal jsem jim dokumenty. Byli toho názoru…

Steve Kirsch: Že je to neškodný spike protein.

Robert Malone: Nemysleli si, že jde o dostatečnou dokumentaci rizik, že spike protein je biologicky aktivní.

Steve Kirsch: Ano, nebyli přesvědčeni, že spike je biologicky aktivní. To byla velká chyba.

Bret Weinstein: Nyní víme, že spike protein je velmi nebezpečný.

Robert Malone: Velmi nebezpečný.

Bret Weinstein: Také víme… takže pokud by byl velmi nebezpečný, ale dělal to, co říká brožura těchto vakcín, že by měl dělat, což je, zakotvit se do membrány buněk, které dělají transkripci, byl by mnohem méně destruktivní, že?

Robert Malone: To by se podle mě dalo říct. Máte pravdu… nejde jen o dokumentaci o vakcínách. Jde o předchozí dokumentaci, kterou vytvořili lidé, kteří je vyvinuli. Kteří vyvinuli tyto klony. Oni si byli vědomi toho, že existuje riziko, že spike je biologicky aktivní, a že způsobí nepříznivé události, pokud nezůstane zakotvený v buňkách, které přijaly RNA a ten spike protein vytvořily. Použili metodu genetického inženýrství, kdy na něj umístili doménu trans-membrány, aby se ujistili, že tam zůstane ukotven.

Provedli omezené ne-klinické studie, na základě kterých řekli: Vypadá to, že (spike protein) zůstává ukotven. Udělali jsme to tak. A tu studii zveřejnili. Zde je ale jedna věc… To obecně není dostatečně dobré v neklinickém souboru dat. Než se na trh dostane produkt k použití na lidech, za normální situaci, kdy nejsme ve spěchu, máme důkladné testy, které se musí provést na zvířatech. A skutečnost, že spike se odlepuje od exprimovaných buněk a začne se volně šířit v těle, je něco, o čem se rozhodně mělo vědět a mělo to být pochopeno dlouho předtím, než se tohle začalo podávat lidem. Tady to ponechám.

Bret Weinstein: Dobrá, takže…

Steve Kirsch: To je jasný důkaz.

Bret Weinstein: Jen jednu věc vyjasním… vy jste ji řekl velmi jasně, ale spousta lidí, kteří o tomto nic neví, to nepochopí. RNA se tedy dostane do buňky, ribozom tu RNA přepíše do proteinu, v tomto případě do spike proteinu, což je nejlepší cíl pro koronavirus…

Robert Malone: O tom by se dalo debatovat, ale pokračujte.

Bret Weinstein: Alespoň je to dobrý cíl.

Steve Kirsch: Ano, dobrý cíl.

Bret Weinstein: Pokud se ho protilátky chytnou, nejpravděpodobnější věc je ta, že mu zabrání dělat to, co umožňuje vstup do buněk. Pokud by vše fungovalo tak, jak říka brožura, pokud je to dobrý cíl.

Steve Kirsch: Ale až po pěti dnech….

Robert Malone: Důvod, proč používat adenovirový vektor v mRNA, není jen k produkci protilátek. Spousta dat, a ti z nás, kteří jsme hluboce ponoření v těchto datech, si myslí, že způsob, jakým skutečně poskytují ochranu, je buněčnou cytotoxicitou. Takže proti tomu dostáváte CTL… a to je důvod, proč používat tuto technologii založenou na genové terapii. Ne jen k produkci neutralizujících protilátek, ale k produkci cytotoxických T lymfocytů (CTL).

Bret Weinstein: Vy a já se vydáme do králičí nory, protože tohle je biologicky fascinující, čemuž se chci tady vyhnout. Ale právě jste řekl, že důvod k použití vektoru adenoviru, což je to, co používají DNA vakcíny, ne RNA vakcíny, o kterých mluvíme…

Robert Malone: Není to DNA vakcína, je to adeno-vektorová vakcína.

Bret Weinstein: Dobře, jde o použití…

Robert Malone: Rekombinantního viru, což v tomto případě je DNA virus. Ale jde o stejnou myšlenku… jde o genovou terapii aplikovanou do vakcín.

Bret Weinstein: Jde o stejnou technologii a vše po přepisu spike proteinu je stejné.

Robert Malone: Ano, je to stejné.

Steve Kirsch: A mimochodem… nemáme žádný problém s mRNA vakcínami. Máme problém jen s touto konkrétní vakcínou kvůli spike proteinu a protože se ten spike odlepuje od buněk, a rozšiřuje se skrze celé vaše tělo, do vašeho mozku, srdce… Tyto příznaky můžete mít kdekoliv, a ty příznaky jsou velmi rozmanité. Ať jde o 16letého jedince, který nemůže mluvit nebo vidět 48 hodin po podání. Nebo někdo, komu se třese ruka. Někdo, kdo… můj čistič koberců, Tim, je teď postižený… přišel o 30 tisíc dolarů za zdravotní výdaje. A kvůli velkým bolestem chce začít používat epidurál. A oběti těchto vakcín nejsou schopni v tisku sdílet svůj příběh. Tim mi řekl, že se ho pokusil sdílet a tisk ho ignoruje. Máme tyto skupiny lidí, kteří nedostávají pozornost. Nejsou schopni získat pozornost… velká skupina lidí, kteří říkají, že utrpěli negativní důsledky, jsou odstraněni z Facebooku. Je tu jednoznačně snaha… 200 tisíc uživatelů vymazáno z planety. Pokud je tohle dokonale bezpečná vakcína…

Robert Malone: Ta cenzura probíhá už více jak rok. Je dobře zdokumentovaná… je nezpochybnitelná. Můj argument je, že implementací cenzury děláme to, že nedokážeme detekovat signály. Nemůžeme slyšet hlasy lidí. A jsem toho názoru, že musíme mít volnou a otevřenou diskuzi a musíme mít plné odhalení rizik. Pokud to cenzurujete, tak to nemůžete mít.

Steve Kirsch: Všichni si pak začnou myslet, že je bezpečná a efektivní, a pak nebudete hlásit, že tyto nepříznivé události souvisí s vakcínou. Myslíte si, že to není možné. Když lékařka uvidí potrat a řekne: Za celou svoji kariéru jsem neviděla takové dítě. Je tak krvavé, mozek je rozpůlen na půlku, apod. Nikdy nic takového neviděla… A matka byla očkovaná před měsícem a byla 25 týdnů těhotná. Když se něco takového stane, lékařka řekne: Za to přece nemůže vakcína, protože vakcína je bezpečná. Tak řekne, že to musí být genetická vada, a ohlásí to jako genetickou vadu, a ani to neohlásí do databáze nepříznivých reakcí po očkování (VAERS). Takže my ani nevidíme tyto varovné signály, protože všichni jsou cvičení si myslet, že je bezpečná, že to vakcína být nemohla.

Robert Malone: Ano, to je problém s tímto myšlením. A myslím si, že je to skutečný problém.

Bret Weinstein: Zde je to, co řeknou. Chci přijít na to, jak tohle funguje. Můžu vzít váš příběh… Já, Steve, mluvil s pár lidmi, kteří mě navštívili doma, a slyšel jsem znepokojivě vysoký počet děsivých příběhů. Všichni u tohoto stolu se shodnou, že to mohlo být…

Steve Kirsch: Nepodložené… je to naprosto nepodložené.

Bret Weinstein: Není to ani nepodložené, může to být výsledek chyby vzorku.

Steve Kirsch: Rozhodně.

Bret Weinstein: Jde tedy o to, jak zjistit, když něco takového není chyba ve vzorku? Zjistíte, co říkají další lidé.

Steve Kirsch: Ano, budete hledat potvrzení.

Bret Weinstein:A současně, kdy jste měl svoji zkušenost, já měl trochu jinou zkušenost. Mluvil jsem s každou osobou, se kterou jsem byl v kontaktu, což rozhodně není nahodilý vzorek lidí… na druhou stranu jde o moji kadeřnici, moji lékařku. Mluvil jsem se všemi, na které jsem narazil. Ptal jsem se jich: Jaká byla vaše zkušenost? Jste očkovaní? Ano, jsem. Jaká byla vaše zkušenost? A počet lidí, kteří měli děsivý příběh, byl znepokojivě vysoký. Ve skutečnosti si myslím, že jediní lidé, kteří neměli nějakou neobvyklou reakci, byli moji rodiče a máma Heather. Staří lidé možná mají méně těchto reakcí… to může být chyba ve vzorku, nevím. Ale jde o to, že to byly příběhy, které nezněly jako příběhy po jakékoliv jiné vakcíně. Lidé, kterým několik týdnů strašlivě bolela paže, kteří měli bolesti hlavy, které neodeznívaly… horečky.

Robert Malone:  Takže… Jsem v oboru regulací a mluvím s úřadem FDA a mám tam dobré přátele na vedoucích pozicích. Když jsme dělali randomizované klinické testy, oni si byli vědomi toho, že se tyto nepříznivé události vyskytovaly, mnoho z nich bylo podivně zpožděných. A ty události nebyly typické pro klinický test vakcín. Tohle je naprosto nová technologie. A o to jde… myslím si, že jeden z našich problémů je předpoklad, že tohle je jako každá jiná vakcína. Ale není. Jde o velmi odlišnou technologii.

Steve Kirsch: Stejně tak tyto zvláštní příznaky.

Překlad: David Formánek

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře