Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Chceme se nechat očkovat SPUTNIKEM V a prosíme o pomoc!!!

Jsou nás tisíce a tisíce a již dlouho marně čekáme, že se naše vláda odhodlá dbát v první řadě o zdraví a blaho svých občanů, a přestane se řídit diktátem Bruselu a liberální opozice!!! Chcete opravdu udělat za koronavirem tečku, jak hlásáte v televizi a ústy představitelů vlády??? Tak nám dovolte si vybrat vakcínu podle sebe, přestaňte politikařit, hrbit se před eurokomisaři a EMOU a dejte lidem, kteří to chtějí SPUTNIK V!!!

  • chceme-se-nechat-ockovat-sputnikem-v-a-prosime-o-pomoc
  • chceme-se-nechat-ockovat-sputnikem-v-a-prosime-o-pomoc

Ptáte se, proč někteří lidé jinou vakcínu nechtějí??? Rád Vám na to odpovím!!!

AstraZeneca je vakcína, která způsobuje trombózy, samotná EMA, která jí dříve obhajovala, později otočila a doporučovala jí jen lidem nad 60 let, v současnosti zase změnila postoj a nedoporučuje jí ani těm. Jako nosič části koronaviru, není použit lidský adenovirus, nýbrž šimpanzí, což je kombinace, která nebyla nikdy použita a nikdo neví, co opičí nemoc může v dlouhodobém horizontu způsobit v lidském těle.

Johnson and Johnson je vakcína vyrobená firmou, která nikdy předtím žádnou jinou vakcínu nevyrobila a mezi vakcínou a dětským pudrem, je sakra velký rozdíl!!! Navíc obsahuje složku z potracených lidských plodů!!!

Pfizer je možná revoluční novinkou, ale ušitou „horkou jehlou“!!! Jelikož mRNA vakcína nebyla nikdy předtím použita, není jisté, že se výrobci podařilo v tak rekordně krátkém čase vychytat „všechny mouchy“, a že nebude mít po nějakém čase vliv na plodnost, nebo nebude rakovinotvorná, či nějak neovlivní lidskou DNA. Tato technologie chce čas, koneckonců na ní pracují i Rusové (jen s ní nevyšli hned na trh, nýbrž vyrobili nejdříve klasickou vakcínu a na mRNA vakcíně proti koronaviru pečlivě pracují již déle než rok).

SPUTNIK V, je naproti tomu desetiletími praxe vyzkoušená klasická vakcína, podobná těm, kterými jsme byli očkováni proti tubeře, nebo pravým neštovicím. Nosičem části koronaviru, jsou dva rozdílné lidské (nikoli opičí) neškodné viry, ve dvou dávkách, což dvojnásobně zvyšuje šanci na reakci imunitního systému. Podle výsledků proočkování dva půl milionu Rusů, je jeho účinnost 97,6%!!! Navíc se používá již v téměř 70 zemích světa s celkovou populací přes tři miliardy lidí, a to, že rusofobní trolové, západní farmaceutické firmy a tajné služby, nepřišli s ničím, co by zpochybnilo účinnost SPUTNIKU V, nebo prokázalo nějaké negativní vedlejší účinky, znamená, že je to stará dobrá klasická a účinná vakcína, které se není třeba obávat!!!

Proto moc prosíme:

Jelikož naší vládě, našemu premiérovi a našim poslancům (vyjma SPD), je toto všechno úplně jedno, prosím prezidenty zemí, kterým nejsou lidé lhostejní o pomoc!!! Pane Lukašenko, pane Putine, pane Orbáne, můžete prosím nějak zprostředkovat očkování SPUTNIKEM V na svých velvyslanectvích v ČR??? Spousta lidí nemá peníze na to, aby se dojela naočkovat až k Vám, hlavně pro důchodce jsou dvě takové cesty, za tu almužnu, kterou v ČR dostávají, a při vysokých cenách potravin a léků něčím nemožným… Lidé, Vám jistě rádi podepíší, že se nechávají naočkovat na své vlastní riziko, zaplatí za vakcínu, a vzhledem k tomu, že půda Vašich velvyslanectví, je z právního hlediska územím Vašich zemí, se jejich návštěvníci nemusí ohlížet na zákazy platné v ČR.

Vaše pomoc, by byla jistě oceněna hlubokou vděčností těch, kteří by se díky Vám konečně dočkali toho, co jim EU a naši politici odmítají kvůli špinavému byznysu a politikaření dát!!!

Ladislav Kašuka

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře