Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Západní globalizace skončila. Je tu multipolarita.

Legendy jsou pro elity, ideologie pro masy a masmédia pro zábavu.

Současná strategie Ruské federace, která vnutila světu rubl vedle dolaru a eura a otevřela dveře rupii a jüanu. Což v žádném případě neznamená konec dolaru a konec Spojených států, ale vedle dolaru bude nyní existovat rubl jako "metaměna", krytá plynem, a možná i další měny, podpořené důvěrou, že si zachovají svou hodnotu.

  • zapadni-globalizace-skoncila-je-tu-multipolarita

Spojené státy budou samozřejmě stále supervelmocí a budou mít stále významný vliv na světové dění, už jen kvůli své velikosti, poloze, počtu obyvatel, zásobám zdrojů a ekonomické síle, ale zdá se, že globální dominance dolaru nyní končí.

To mimochodem vedlo i k tomu, že USA musely začít splácet svůj státní dluh a obchodní deficit, což dosud nebylo nutné, protože po dolaru jako světové měně byla globální poptávka a stačilo jednoduše tisknout nové dolary.

Západní globalizace právě skončila. Je tu multipolarita.

zdroj: https://politolog.blog.pravda.sk/2022/07/18/legendy-su-pre-elity-ideologie-pre-masy-a-masmedia-pre-luzu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Zvědavý 2022-07-19 15:17
Ostatně soudím, že GESARA zlikviduje globální chazarskou mafii, která má na svědomí téměř všechno zlo, na této planetě. Od toho jsou i spojenecké síly na Ukrajině, kde se rodil novodobý Chazarský Kaganát. Tomu je konec stejně jako vládě chazarské mafie nad světem. My, lidé tomu pomáhejme.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře