Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Názor Američana. Chci Euro.

"V určitém okamžiku tato válka na Ukrajině skončí rozhodujícím ruským vítězstvím. Jak se Česká republika připravuje na tento okamžik? Pracuje ČR na tom, aby našla odrazový můstek z této konfrontace? Řešíte, jak obnovíte normální diplomatické vztahy s Ruskem, abyste normalizovali ekonomické vztahy s Ruskem? Nebo je Česká republika tak hloupá a následuje Spojené státy kamkoli jí řeknou, aby šla? Včetně toho, kdyby jim USA řekly, aby skočili do propasti jako skupina hloupých lumíků jeden za druhým, společně jdou do sebevražedné mise. 

  • nazor-americana-chci-euro
 
Nechci tady být kritický, ale já kritizuji celou Evropu. Myslím si, že Evropa zklamala sama sebe. Je nejvyšší čas, aby se Evropani začali starat o Evropany. Je čas, abyste si přestali myslet, že Spojeným státům na vás záleží. NÁM NA VÁS VŮBEC NEZÁLEŽÍ! Rádi vás navštěvujeme, Praha je nádherné město, Česká republika je krásná. Já jsem v Praze byl, skvělé pivo, pěkná hudba, krásné země k návštěvě, ale konec konců Američani...Především většina Američanů by Prahu na mapě nenašla.
 
Nechci vás urážet, ale Američani neví, kde je Česká republika, oni toho o  Evropě moc neví. Nezáleží jim na Francii, Německu Norsku, Itálii, leda když tam jedou na návštěvu. Ale ten pojem, že "Evropa prodala svoji duši ďáblu", a ten ďábel je Amerika. Nato není evropská bezpečnostní aliance, opravdu ne. NATO je prodloužením americké národní bezpečnostní politiky. NATO dělá to, co Amerika chce, aby dělalo. Proto jste byli v Afganistánu. Nebyli jste v Afganistánu, protože Afgánci vás ohrožovali. Byli jste v Afganistánu, protože my jsme vám řekli, abyste tam šli a vy jste poslechli. NATO neexistuje ve prospěch Evropy a už je na čase, aby Evropa začala myslet na evropský bezpečnostní rámec, na to, co je dobré ro Evropu.     
 
Pro Evropu je dobré mít garantovaný přístup k levnému plynu, který poskytuje Rusko. To je chytré, to je dobrý obchod. Rusko je vás soused. Amerika není. Používejte zdravý rozum."
 
Jsem pro spravedlivé Euro: Je nelogické aby bohaté země jako je Německo a Francie, měly stejnou měnu jako ekonomicky slabé země Řecko, Itálie a Španělsko. Pokud už je to zavedeno, tak je logické, aby měly všechny země stejné podmínky jako země, kde jsou nejlepší ekonomické podmínky, a to je  Německo. To znamená stejný kurs, jedna ku jedné, stejné platy jak v Německu, stejné potraviny, stejné dotace. Pokud mají politici skutečně zájem o blaho lidí, ihned a velmi rádi na to přistoupí, tak jako na okamžité schválení referenda a zrušení veškeré cenzury. Zavede-li se navíc dobrovolná spolupráce se všemi státy, zruší se všechny zákazy, příkazy a omezení, a zruší se přehnané korupční platy všem europolitikům, má Utopie velkou budoucnost! Měli by prosadit přímou odvolatelnost a hmotnou odpovědnost všech politiků a soudců. Navrhněte to svým politikům, at to v EU prosadí! Že to nejde? Pak je to vzorný důkaz, že politikům jde jen o vlastní koryto, v žádném případě jim nejde o lidi. Pak je jediné rozumné řešení zrušit tuto organizaci, kde se živí statisíce zbytečných úředníků a politiků z našich daní. 
 
Jakási Babka, pardon, Dědek chce euro už za tři roky. Právě v době, kdy EU bude končit a v Německu vytáhnou staré dobré marky. Týká se i NATO, USA a EU. Jsem velmi zvědavý na reakce všech eurohujerů, hlavně soudružky Courové  a Zdechliny. 
 
Nějaký Rus založil v Plzni obchod s mimořádně levnými potravinami, tak jako to u nás udělal nějaký polský internetový obchod se zbožím různého druhu. Kéž by se takové obchody rozšířily po celé ČR. Všechny supermarkety a hypermarkety by musely radikálně zlevnit nebo odejít. Jen skutečná konkurence zlevní předražené potraviny a zboží. To samé platí u družstevní výstavby, která by konkurovala nedostupným a předraženým bytům. Pokud by šlo politikům o lidi, dávno by takové věci prosadili!
 
Demonstruje se po celé Evropě, to nám ČT neřekne. Nesmíte se dozvědět  to, že dokonce i Francie, kromě Maďarska a Polska plánuje odchod z EU. Nic netrvá věčně, ani láska k jedný slečně, jak zpívá J. Suchý. 
 
Na Slovensku měli dostat 13. důchod ve výši 75% průměrného důchodu. U nás se naopak důchodci museli okrást, protože musí být peníze na rychlé zaplacení vojenského materiálu posílaného na Ukrajinu. Černoška s Lipánkem podepsali v Bruseli další navýšení financí na dodávku zbraní pro Ukrajinu ve výši 1 000 000 000, slovy jedné miliardy kč. 
 
V Německu katolická /!/ mateřská školka zřídila masturbační koutek pro batolata. Čeští pedofilové, kteří už dávno mají vlastní web, se také brzo dočkají. 
 
V Dánsku se nesmí vyvěšovat cizí vlajky, Co na to kmotr a Nutela?
 
Prý je globální oteplování  a zeměkoule už taje. Čtyři vědecké nezkorumpované studie dokazují, že přibývají ledovce v Antarktidě.
 
Letecký úřad v USA dělá nábor pro nevidomé, neslyšící, s chybějící končetinou, částečnou paralýzou, s úplným ochrnutím, epilepsií, těžkým mentálním postižením atd. Nehavaroval Boening nedávno právě z toho důvodu?
 
Arcibiskup Vigano vyzval švýcarskou gardu k zatčení papeže, který vydal pornografickou knihu. 
 
Texas a New Hampire zakázaly chemtrails. Málokdo ví, že smlouva s NATO obsahuje větu, že letouny NATO z Německa mohou přelétat kdykoli nad naším územím bez jakékoli kontroly.
Ukrajina si stěžuje na náročnost údržby stíhaček F16, které kupuje Černoška a dostaneme je až asi za patnáct let, když už budou patřit do muzea. Splácet to budou i naši pravnuci.
 
Písemná informace ze Ziskovky Sdruženy /soudružky ženy?/ : "Po filmu bude debata s režisérkouxem Kateřem Turečkem. Kateř- multidisciplinární umělectvo, pedagožstvo, režisérstvo filmu." Chocholoušku, nezávidím ti, tohle nedokáže ani umělá inteligence. Už je jasné, proč  psychiatři nestíhají. Kdysi býval český jazyk krásný, řekl by Čapek a jiní vlastenci. Nebyl i tohle jeden z důvodů, proč Kozák nenáviděl svět kolem sebe?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře