Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč musí zbytečně umírat mladí lidé?

Eva Hrindová  
 
“Musíme potkávat viry, bakterie, chlad, vedro, hlad, tělesnou zátěž, ne proti nim bojovat. To jsou stresory, které nás očkují. Kdo žije v bavlnce, toho stres zničí. Člověk má budovat vztahy, přinášet oběti a rozdávat se. Jen to dává životu smysl.”

prof. Pavel Kolář

  • proc-musi-zbytecne-umirat-mladi-lide
 
Ano, to je život, to je funkční přístup ke zdraví a k životu. Nechat se očkovat na nemoc, kterou normálně zdravý člověk bez problémů zvládne? To není život. To je strach, ústup po vydírání, podlehnutí manipulaci.
 
Zvláště když už i do mainstreamových médií prosakují zprávy o nepřiměřených komplikacích po očkování. Proč se vystavovat tak velkému riziku?
 
Notabene když například víme, že všichni, kdož nezvládli covid, měli zoufalý nedostatek vitamínu D? Když víme, že se nemoc dá dobře a levně a bez nežádoucích účinků léčit?
 
Proč musí umírat naprosto zbytečně mladí lidé? Proč budou mít mnozí naprosto zbytečně poškozené zdraví? Mladá žena na obrázku zemřela zbytečně - jako oběť hyenistického tlaku farmabyznysu a jako oběť uplacených politiků a médií. Jako oběť hloupých celebrit, které se fotí u očkování a zcela ignorují rizika, která jsou zdokumentována. Jako oběť cenzury, která tvrdě straní farmabyznysu.
 
P.S.: Zprávy o úmrtích po vakcinaci na srdeční selhání se množí. Je logické, že mainstream a odpovědné instituce NIKDY nepřiznají, že infarkty a poškození srdce mají souvislost s vakcínou. Je na každém, aby si dal věci do souvislostí a zvážil rizika!
 
 
Zdroj: FB Evy Hrindové

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře