Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Osobní zkušenost s očkováním

Před pár dny jsem sem napsal krátký post z mobilu, ale chtěl bych napsat i moji , a proč tedy rozhodně očkovat nebudu. 18 let léčím lidi pomocí homeopatie a během té doby mi prošlo rukama mnoho lidí poškozených očkováním, a to rozhodně ne pouze dětí, i když těch byla většina.

  • osobni-zkusenost-s-ockovanim

Viděl jsem na vlastní oči šílené následky po obyčejné tetanovce nebo po očkování na žloutenku u dospělých. Ale u dětí je strašné, že v 9 týdnech dostane dítě hexu, rodičům se jeho vývoj nezdá, ale pediatr jim řekne, že to s očkováním nesouvisí a očkuje dál. A následky mohou být někdy katastrofální, a přitom kdyby pediatr nebyl tak zaslepený školením „vakcinologů“ a tím, že po vakcínách „nejsou nežádoucí účinky“, tak by mohl mnoha závažným poškozením předejít (příběhy najdete na webu poockovani).

U očkování proti covidu jsou však rizika ještě větší než u očkováních na které jsme zvyklí. Obě vakcíny (Pfizer i Astra Zeneca) jsou v širším slova smyslu „genetické“. Pfizer je přiznaně genetická vakcína, uměle vytvořená RNA bude nutit lidské buňky tvořit proteiny, proti kterým bude ten samý organismus vytvářet protilátky. Tedy vpodstatě autoimunitní proces s mnoha dalšími riziky.

Ale i vektorová vakcína od Astra Zeneca je vpodstatě genetická. V laboratoři vzal někdo DNA opičího adenoviru, ustříhl z něj gen, pomocí něhož se virus v buňkách sám replikuje, ale přilepil k němu geny z coronaviru. Podle tohoto umělého genomu se pak vytvoří v nějakých buňkách virové obaly čímž vznikne tzv. chiméra, tedy napůl opičí adenovirus, napůl coronavirus a tuto chiméru bychom si měli nechat vstříknout do našeho těla injekční jehlou. Vůbec nevíme, jestli třeba u někoho s nějakou virózou nevznikne mutace této chiméry, která se začne sama množit. Je to nová technologie, která se sice již pár let používá, ale tato nová chiméra je vyrobena teprve před pár měsíci a najednou ji budou chtít napíchat současně do milionů lidí. Vůbec nemůžeme tušit, co to udělá s lidskou populací.

Již jsem psal, že se nás budou snažit vydírat. Budou se lidi snažit vydírat tím, že očkováním ochrání ostatní. Ale pokud očkováním poškodíme sebe a tím i vlastní imunitu, a bude se to dít v masovém měřítku, tak tím určitě nebudeme pomáhat.

Budeme tím škodit zdraví celé populace. Covid je velmi dobře léčitelný pomocí homeopatie nebo oxidu chloričitého, do jisté míry pomáhá například i Isoprinosine, vitamíny C, D, zinek, selen. Avšak vakcinační lobby se nám tyto věci snaží tajit a bojuje proti nim, což je zločin. Podrobnosti a i návod na přípravu a užívání oxidu chloričitého najdete v tomto článku [http://vaclavhrabak.cz/zaloba-na-lekarsky-system-z-duvodu...](http://vaclavhrabak.cz/zaloba-na-lekarsky-system-z-duvodu...)

Je zřejmě pravda, že covid-krizi "vyřeší očkování". Protože jakmile farmafirmy prodají a do lidí napíchají dostatečný počet vakcín, najednou začnou čísla klesat (čísla, která už nejsou naprosto důvěryhodná) a budou to oslavovat jako důsledek očkování. Přitom covid prodělalo již teď možná 70% lidí, takže epidemi by bez jakéhokoliv očkování pomalu odezněla přirozeně sama. Ale je nutné udržovat čísla, aby byl důvod do lidí vakcíny napíchat. Nedejme se, protože tím nepomáháme jen sobě, ale pomáháme tím i zdraví naší populace, aby nebyla tímto masovým a zcela nepředvídatelným očkováním zdecimována.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře