Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Lež ministra Adama Vojtěcha

Adam Vojtěch na tiskové konferenci prohlásil: "Epidemie covidu se stala epidemii nenaočkovaných." Aby toto tvrzení bylo pravdivé, muselo by se opírat o jasná statistická data.
Ty hovoří co? Podle statistik uzis bylo 26.10. v nemocnici hospitalizovaných 606 nenaočkovaných pacientů s covidem a 447 pacientů očkovaných. Tedy 43% pacientů v nemocnicích s covidem je nyní naočkovaných.

  • lez-ministra-adama-vojtecha

Co z těchto dat vyplývá? To, že covid vakcíny chrání pacienty před těžkým průběhem choroby jen o něco více než chrání přirozená imunita neočkovanou populaci. Lze také očekávat, že s přibývajícím časem od očkování se tento poměr bude dále vyrovnávat a ochranný faktor vakcíny bude dále slábnout.

Adam Vojtěch prohlásil, že pokud se drtivá většina obyvatel naočkuje, budou zrušena všechna opatření. Z tohoto výroku plynou dva závěry:

1) Je zde nebezpečná snaha poštvat naočkované proti neočkovaným, jako viníky omezení (nošení respirátorů ve vnitřních prostorách), kterým se musí podrobovat.

2) Vzhledem k statistickým datům je zřejmé, že zde nejde o to, zamezit šíření viru, ale pouze o to všemi prostředky donutit lidi k vakcinaci. Kdyby šlo ministerstvu skutečně o zabránění šíření nemoci, tak by museli být testování a po kontaktu s nakaženým odejít do karantény i naočkované osoby, které nyní mohou virus volně nekontrolovaně šířit! K tomu však nedochází. Jsou popsány i případy, že nakaženému naočkovanému s pozitivním testem nebyla uznána zaměstnavatelem nemocenská, protože jeho aplikace tečka má stále zelenou i v případě indikace infekce, neb systém vede každého naočkovaného jako bezinfekčního.

Když si na jednu stranu vah dáte mírně nižší riziko těžkého průběhu nemoci po vakcinaci a na druhou stranu vah zdravotní dopady vakcinace, z nichž mnohé dlouhodobé ještě nejsou známy, opravdu se domníváte, že ze zdravotního hlediska je výhodná vakcinace?

Myslím, že dnes více než v minulosti je důležité používat zdravý selský rozum a nepodléhat manipulaci.

Zdroj:

údaje UZIS

Autor: Petr Bajnar

Zdroj: https://bajnar.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=777880

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře