Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Jsou prostě lidé, kteří do veřejného prostoru, do infopole, produkují hovna.

Hodnocení uživatelů:  / 13
NejhoršíNejlepší 

Přemek Horský·

Praktická metodologie lidově a po lopatě:
Už poněkolikáté na mne z něčí zdi vykoukne text jakéhosi novináře Etznera, který si postesknul (?), že neočkovaní neumírají dost rychle. Takový příspěvek vzbuzuje spravedlivý hněv, takže si to všichni nasdílíme a budeme se rozčilovat, co že je to za hovado.

  • jsou-proste-lide-kteri-do-verejneho-prostoru-do-infopole-produkuji-hovna

 Nebo můžeme postupovat s rozumem. Pokud víte, že je cílem takového procesu, aby se lidi pustili do sebe, aby v ulicích zuřila válka a tekla krev, budete pomáhat tvořit takové informační pole, které k tomu napomáhá? Řekl bych, že nebudete a nemáte o něco takového zájem.

Jak postupovat, když se s něčím takový setkáte? Musíte k tomu přistupovat přesně podle toho, co to ve skutečnosti je. Jsou prostě lidé, kteří do veřejného prostoru, do infopole, produkují hovna.

Když jdete venku a šlápnete do hovna, co uděláte? Půjdete za kamarády a známými a budete jim ukazovat, do jakého ošklivého hovna jste šlápli? Budete zvonit na sousedy a chtít jim to ukázat?

Budete se chtít soudit se psem, který to hovno vyprodukoval? Řekl bych, že nic z toho. Pravděpodobně setřete to hovno do trávy a půjdete dál. Je tak? Takže setřít a místo šíření hovna tvořit mírové infopole. 

Zdroj: FB Přemka Horského

%MCEPASTEBIN%

Facebook komentáře

Nejčtenější