Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Co se stalo v 18 století? Klasická architektura a elektřina po celém světě

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Vladimíra Vítová

PO CELÉM SVĚTĚ můžete na starých fotografiích z počátku 19. století vidět mnoho tajemství průmyslové a vznešené klasické architektury. Vše je však pohřbeno. Kdo po celém světě byly totiž vystavěny budovy v klasickém stylu. Po celém světě byl jeden architektonický styl. A tramvaje jezdily bez drátů....

  • co-se-stalo-v-18-stoleti-klasicka-architektura-a-elektrina-po-celem-svete

Například toto je Durban v jižní Africe, třetí největší město po Kapském Městě a Johannesburgu v roce 1910. Byly tyto budovy postaveny holandskými farmáři, jak nám to říkají dějiny?  Pokud by na fotografii nebyl žádný nápis, myslel byste si, že je to třeba Paříž. Pokud byste použili banální výpočet množst ví stavebních materiálů a času stráveného na stavbě, a porovnali počet lidí, kteří žili v těchto zemích (Afričané se nepočítají), můžete snadno dokázat, že Holanďané ani Britové nemohli tyto budovy v žádném případě postavit. 

S největší pravděpodobností byly tyto budovy nalezeny opuštěné přibližně stejným způsobem, jako našel Petr Veliký  opuštěný Petrohrad a jen ho obnovil, a to bylo až v 18. století. Ale co bylo předtím? Historie o tom mlčí.

https://tech-dancer.livejournal.com/19182.html#cutid1

Jak vidíte řemeslníci vlastnili tajemství výroby a použití velmi levné energie - pak se ale něco stalo a všechno vybavení pavilónů a i samotné pavilony byly zničeny a zničeny byly i všechny informace o těchto výstavách a vymyty informace v mozcích pěti generací. Před tím ovšem lidé masově využívali atmosférickou elektřinu - ta ale nedělala zisk - byla pro všechny.

Zde výstava elektrických přístrojů v Paříži 

https://tech-dancer.livejournal.com/18024.html

Z kopulí chrámů visel kovový "řetězec". Tzv. "Chizhevský lustr" - ionizátor. O blahodárných účincích iontů na tělo z atmosféry existuje mnoho vědeckých prací. Je to všechno o negativních nábojích, které budou přenášeny do buněk inhalací vzduchem. A buňky jednoduše potřebují negativní náboj na svoje membrány.  ; Pak se metabolické procesy dobře daří a viry nemohou do buňky vstoupit a ničit je. Chrámy, neměly dříve vztah k náboženství. Jednalo se o wellness komplex, pracující na získávání statické elektřiny z atmosféry. V takovém elektrostatickém poli může člověk po několika sezeních zlepšit své zdraví, léčit se. 

Využívala se atmosférická elektřina. Chrámy měly dříve funkci "léčitele". Je známo, že pokud buněčné membrány mají silný záporný náboj, pak žádný virus nemůže proniknout dovnitř (dokonce se připojit k buňce). U vnitř chrámů došlo k "dobití", polarizaci těla. Člověk se skládá téměř z vody - jeho voda se tedy změnila v živou, získala negativní náboj. Erytrocyty byly zředěny, metabolismus se zlepšoval atd. A to se jmenuje fyzika a biochemie a žádný mysticismus a náboženský fanatismus! 

N. Tesla a další vědci, kteří studovali éter se snažili znovu objevit metody výroby volné energie. Všechno bylo známo dlouho před obratem vědy a tzv. teorií relativity, moderní elektrodynamikou a elektrostatikou.  Základ myšlenky N. Tesly byl takový, že vytáhne elektřinu ze vzduchu. Energie kolem nás je neomezená, potřebujeme jen najít způsob, jak ji získat pomocí jednoduchých zařízení. Ale náš svět je ponořen do energetických monopolů, budování jaderných elektráren, vodních elektráren, tepelných elektráren. A obyvatelé j sou indo krinováni myšlenkou, že energie nemůže být k dispozici jen tak. Ale naši předkové se pravděpodobně smějí, protože oni ji používali masově...

http://sibved.livejournal.com/158087.html

Zdroje elektřiny a jejich generátory - vše se zapomnělo a je tomu přikládán náboženský význam. Autonomní zásobování energií - sen každého soukromého domu.

ZDE:

http://sibved.livejournal.com/171436.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#5 Bus Bělojar 2018-01-27 10:59
Jan Tesarik-mám to,na tohle se podívejte-https ://www.youtube. com/watch?v=WCt hzx_DlsM
#4 Bus Bělojar 2018-01-26 08:41
pro Jan Tesařík-ony linie nejdou lépe popsat,musíte se podívat sám.Na google maps si dejte satelitní snímky a hledejte.Nejlép e je to vidět v Rusku,není tam taková zástavba.Ve finále můžete projet celý svět a najdete zajímavé věci,hlavně v sev.americe. Bohužel nemohu najít odkaz na perfektní dokument o tomto fenoménu,existu jí 2 díly,ještě se pokusím. Mimochodem zmizel příspěvek do komentářů od paní Vítové i s odkazem.Někdo se to snaží likvidovat,takž e zde je opět-https://www.youtube.com/watch?v=m1FkAMx9frQ
je to perfektní video
#3 Bus Bělojar 2018-01-25 09:24
Celkově musím doporučit NEWEARTh kanál na youtube.
#2 Bus Bělojar 2018-01-25 09:14
odkazy zde-https://www.youtube.com/watch?v=eVUIu90W_Xg
https://www.youtube.com/watch?v=SCTrF-mqYLw
https://www.kramola.info/vesti/neobyknovennoe/fantastika-ili-net (tento článek je v ruštině)
#1 Bus Bělojar 2018-01-25 08:52
Díky za tento článek,protože touto záhadou se zabývám už déle. Jedno je jisté.Na Zemi se buď v 18. nebo na začátku 19.století něco velkého odehrálo. Nejenže fungovala elektřina na úplně jiné bázi než známe dnes,ale i architektura byla na mnohem vyšším levelu. Dále po celé planetě existují "linie","čáry", viditelné při podrobném prozkoumání google map,které jsou široké cca 200m i více a na nichž nic neroste(max. keře po kolena). Někdo o tom ví,protože snaha o jejich zamaskování je evidentní.Někte ré z linií byli použity na výstavbu dálnic,jiné na výstavbu měst. Délka těchto "linií" je enormní a přesná tak,že ani nejnovější technologie toto neumožňují.

Facebook komentáře