Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

VY se opovažujete mluvit o nějaké demokracii?

Dvě atomové bomby na Japonsko, spálili jste zaživa tisíce lidí, kteří trpí dodnes, a to jen abyste tehdejšímu Sovětskému svazu ukázali, že máte jadernou zbraň.

Ve Vietnamu jste spálili svět napalmovými bombami, lesy, infrastrukturu celého státu, nezůstal kámen na kameni stát, shodili jste bomby na města a vesnice a všechno jste rozbili.

  • vy-se-opovazujete-mluvit-o-nejake-demokracii

Vy se opovažujete mluvit o nějaké demokracii?

Dvě atomové bomby na Japonsko, spálili jste zaživa tisíce lidí, kteří trpí dodnes, a to jen abyste tehdejšímu Sovětskému svazu ukázali, že máte jadernou zbraň.

Ve Vietnamu jste spálili svět napalmovými bombami, lesy, infrastrukturu celého státu, nezůstal kámen na kameni stát, shodili jste bomby na města a vesnice a všechno jste rozbili.

Rozložili jste Jugoslávii bombardováním samotného Bělehradu, shazováním bomb na obytné domy, nemocnice, ambasády, železnice a veškerou infrastrukturu..., aniž by jste se za to někdy omluvili a oběti odškodnili.

Miloševiče jste soudili jako zločince v Haagu simulovaným soudním procesem a zabili jste ho a odtrhli Kosovo od Srbska, protože tak se vám to líbilo.

Přinutili jste Turky napadnout Kypr, nezávislý stát, a dokonce ani po 50 letech nenacházíme ani kosti našich pohřešovaných, dodnes jednáme s vašimi řezníky, abychom vyřešili kyperský problém, zatímco vám tato situace vyhovuje.

Necháte Turky přejít přes Egejské moře, vzít řecké ostrovy a říkáte jim ať se „spřátelí“, přičemž dobře víte, co se děje a kdo koho ohrožuje.

Rozbili jste Libyi spolu se svými evropskými přáteli, protože jste neměli rádi Kaddáfího.

Celých 6 let jste vedli občanskou válku v Sýrii, protože jste neměli rádi Assada a vadila vám ruská námořní základna v Sýrii a Assad byl pro vás velmi proruský.

Napadli jste Irák zdánlivě, abyste našli jaderné zbraně, a Afghánistán zdánlivě, abyste našli svého bývalého přítele Bin Ladena, a rozebrali jste obě země na kousky, bombardovali jste města a vesnice bez rozdílu. vaše rakety, zabíjely ženy a děti. Kdo může zapomenout na tu hrůzu?!!!

A VY se opovážíte mluvit o nějaké demokracii?

Vy, kteří jste vybudovali nejdokonalejší centrum fyzického a duševního mučení na Guantánamu.

Vy, kteří jste bez soudu oběsili Husajna, který byl před pár lety předtím vaším nejlepším přítelem a spojencem?

Vy, kteří jste svými válkami a politikou vytvořili ISIS a Taliban?

Vy, kteří jste svrhli Salvadora Allendeho v Chile nejkrvavějším převratem, demokraticky zvoleného prezidenta, zavraždili jste ho v prezidentském paláci a nastolili Pinochetovu nejbrutálnější diktaturu.

Vy, kteří jste při pádu Berlínské zdi slíbili Rusku, že NATO se nerozšíří ani o centimetr, a dotáhli jste ho - vaše NATO - north atlantic terrorist organisation - rovnou do náruče Ruska navzdory svým slibům a dohodám. Vy mluvíte o demokracii, míru a válečných zločinech v Rusku?

Celou Evropu jste zaplnili raketami a řízenými střelami obklopujícími Rusko, toto vám nevadí, vy super moralisté?

Vy jste nedodrželi žádnou z podmínek Minské dohody, zatímco Rusko je všechny dodrželo. Vedete život darebáků a pokrytců.

Dokonce i Hitlera financovali vaše vlastní nadnárodní společnosti a učinili z něj nestvůru.

Takže do skládačky vám chyběla už jen Ukrajina, aby dokončila smyčku NATO kolem Ruska, aby ho utopila.

Putin vás od roku 2009 varuje, že Ukrajina je červená čára.

V roce 2014 jste převratem, který jste VY sami vyvolali, sesadili Janukovyče, řádně zvoleného prezidenta, použili jste nacistické a fašistické bandy k vyvraždění lidí a dosadili jste loutkovou vládu, aby připravila zemi na členství v NATO a EU!!! Mluvíte o demokracii a invazích v nezávislých státech?

Dnešní Rusko, kdyby chtělo, za půl dne by udělalo z celé Ukrajiny trávník.

Ale o to mu vůbec nejde. Nechce zabíjet, obyčejné lidi. Ukrajinci a Rusové jsou bratrské národy. A to je nakonec ta největší tragédie.

Dodnes nemluvíte pravdu, vy mizerní lháři. Využíváte bolest ukrajinského, ale i ruského lidu a zavádíte svět do války!

Ano. Rusko má pravdu. Toto je pravda. Varovalo, křičelo, žádalo, abyste mu už neutahovali smyčku kolem jeho krku...

OSM LET OBČANSKÉ VÁLKY NA DONBASU¨

Poznámka CFP!: Opět stojíma na špatné straně. 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 disident2020 2023-02-19 01:32
Už německý kancléř von Bismack prohlásil : "aby se porazilo Rusko, je nutno od něj odtrhnout Ukrajinu, vyvolat nenávist k Rusku ve slovanských státech, protože jen slovanské státy jsou schopny ho porazit. Po jeho porážce zůstanou slovanské státy osamoceny a nebude problém je zlikvidovat." Zatím proti Rusku nikdy slovanské národy nebojovaly a pokud bylo napadeno Napoleonem a Hitlerem, vždycky nad nimi zvítězilo. Dnes se naplňuje von Bismarckova myšlenka. Je vidět, že si anglosasové z Bismarckova vyjádření vzaly příklad. Pokud budou vlády ČR, SR a Polska podporovat Ukrajinu jako dosud, Rusko nebude poraženo, ale zlikviduje kromě Ukrajiny i je. Bismarck tehdy ještě neměl tušení o existenci jaderných zbraní a moderní raketové výzbroji. Slovo "slave" v angličtině znamená OTROK. Tak nechme naše vlády, ať Rusko i nadále provokují. Dopadneme velice špatně.
Citovat
#3 Nowak 2023-02-18 19:21
Ano, ale měli by jsme vědět kdo jsou ti "VY"!!!
Víte,jako děti v šedesátých létech nás rodiče vždy varovali,jen a pouze když slyšeli jméno někoho,kdo se přistěhoval do našeho města. A říkali, hele pozor, od toho dál, to jsou ŽIDÉ! Teď si vemte a je to šedesát let nazpět. Naši rodiče věděli, ŽIDÉ zabili Krista, Božího syna. Oni jsou vyvolený národ? Ani hovno, (promiňte,že jsem sprostý), odvrátili se od živého,pravého Boha a začali ctít Bále, tedy Satana ďábla.
V době příchodu A.Hitlera utíkali hlavně do USA.
Takže již víme, proč je USA proklatá země a také tak dopadne!!!
Citovat
#2 Jánošík 2023-02-18 16:03
Konečně to někdo řekl na plnou pusu. Áno tak je to, je to pravda v kostce.
A teď k tomu ještě žvaní o uhlíkové stopě, aby nás zase podvedla, Stvůry západní.
Citovat
#1 Vaska 2023-02-18 11:17
k Větnamu - ještě tam vše posypali agent oranž - takže tam jsou místa kde nic neroste a roděj se mrzáci
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře