Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Adrenochrom: Elitní fontána věčného mládí vyschla. Satanistům z Hollywoodu nastaly krušné časy.

Hodnocení uživatelů:  / 14
NejhoršíNejlepší 

Možná jste o tom už četli, ale odbyli jste to mávnutím ruky. To přece není možné… To je nějaký nesmysl… To se přece nemůže dít… Ale co když ano?
Nabízím článek ruské bloggerky a překladatelky Tatiany Peachblossom.

Informace, které si přečtete v tomto příspěvku, samozřejmě nejsou konečnou pravdou, ale zatím pouze tématem k zamyšlení. Toto téma však vysvětluje mnoho nesrovnalostí a mezer v logických řetězcích událostí, k nimž nyní ve světě dochází.

  • adrenochrom-elitni-fontana-vecneho-mladi-vyschla-satanistum-z-hollywoodu-nastaly-krusne-casy

Mimochodem, dříve než se začtete, připomeňte si obdivované nestárnoucí představitele takzvaných „elit“. Nic nenaznačuji, přemýšlejte sami…

Upírka

Všichni znáte legendu o Alžbětě Bathory, uherské hraběnce ze slavné rodiny Bathoryů, nejbohatší aristokratky své doby v Uhrách, která se proslavila sériovým zabíjením mladých dívek. Na území jejího hradu byly nalezeny stovky zmrzačených těl mrtvých dívek. Legendy říkají, že se v krvi panen nejen koupala, ale také ji pila. To vše dělala jen proto, aby si udržela mládí.​

Možná si myslíte, že to všechno jsou jen strašidelné pohádky z dávných časů, ale co když vám řeknu, že členové světové elity, monarchové Evropy a světa, byznysmeni, politici, kongresmani, hollywoodské hvězdy, majitelé korporací mají stejně zvrácenou, nenormální, chorobnou závislost? Dopouštějí se těch nejstrašnějších zločinů, aby získali onu zázračnou krev. Případ Alžběty Bathoryové nebyl ani zdaleka první, je to velmi stará tradice, která nikdy nezanikla. V rodinách elit bylo toto tajemství předáváno z generace na generaci, a věděly o tom jen ony.

​Současnost

Elixír mládí, který Bathoryová tolik chtěla, skutečně existuje. Ale pokud byste ho chtěli získat, museli byste zaplatit velmi, velmi vysokou cenu. Pokud však o něm zjistíte celou pravdu, nebudete jen šokováni, ale obejme vás hrůza.

Tou cenou jsou nevinné dětské životy. Světová elita vytvořila rozsáhlou satanskou síť na únosy, přepravu dětí pro následnou výrobu elixíru a nezákonný obchod s jejich orgány. Je to děsivý zločin proti lidskosti, jehož oběťmi se stalo nepředstavitelné množství kojenců a malých dětí.

Dnešní elixír mládí se nazývá ADRENOCHROM. Jedná se o odebranou krev dětí s co možná nejvyšší koncentrací adrenalinu. Krev je extrahována z epifýzy dítěte v okamžiku strachu a hrůzy, když hladina adrenalinu vrcholí. Krev dospělých není vhodná, protože šišinka s věkem neroste a produkce adrenalinu klesá. K nejvyššímu návalu adrenalinu u dětí dochází v důsledku traumatu.

Podle Wikipedie je Adrenochrom jedním z produktů oxidace adrenalinu volnými radikály a je produkován nadledvinami. Není zcela jasné, jak je spojen s epifýzou.

Doslovný text říká, že: „Adrenochrom se získává z epifýzy, která se nachází v mozku.“ Zmatek patrně vznikl kvůli knize Huntera Thompsona z roku 1971 „Strach a nenávist v Las Vegas“, ve které byla tato droga poprvé zmíněna. Později se film stejného názvu objevil s Johnny Deppem v hlavní roli. Autor zde vysvětluje, že jediným zdrojem adrenochromu je lidská šišinka.

Adrenochrom je hollywoodská droga mládí a dlouhověkosti, jejíž cena činí 1,5 miliardy dolarů za kilogram (2,2 liber). Jeho vzorec připomíná králíka. Q (entita vystupující pod jménem QAnon – pozn. překl.) často píše: „Králičí nora je hluboká“ nebo „Následuj bílého králíka.“ Nyní je zřejmé, jak moc je celý tento řetězec událostí spojen s Adrenochromem.

Mel Gibson nejednou hovořil o tom, že měnou v satanské pedofilské společnosti v Hollywoodu jsou novorozené děti.

Zdroje Adrenochromu

Na stránce www.exposingpedovore.wordpress.com lze najít následující informaci:
„Neustálá potřeba živých objektů k získání chemické složky vysvětluje, proč sionisté nechtějí mír mezi Palestinou a Izraelem. Palestinci jsou považováni za druhou třídu, takže jejich orgány, tkáně a Adrenochrom lze legálně odebírat pro potřeby izraelského lidu. Zároveň se podílejí na hromadném obchodování s dětmi po celém světě, nakupují je a prodávají.

V USA každý rok zmizí přes 460 000 dětí, i když skutečná čísla mohou být mnohem vyšší. Všechna data jsou pečlivě skryta.“

Jeffrey Epstein hostil na svém ostrově vlivné přátele nejen mladičkými dívenkami, ale i dětmi. Co se tam dělo, bychom raději ani neměli vědět. Mnoho těch, kdo létali v soukromých letadlech na jeho ostrov, však čeká zatčení a vojenský tribunál. Násilí na mladistvých je v tomto případě druhořadé.

Hosté ostrova: Alec Baldwin, Anderson Cooper, Barack Obama, Ben Affleck, Beyoncé, Bill Clinton, Bill Murray, Charlie Sheen, Courtney Love,…

Internet je plný srovnávacích obrázků celebrit, které velmi podezřele dlouho nestárly a najednou ve velmi krátké době zbabkovatí, nebo zdědkovatí a vypadají velmi nezdravě a vysušeně. Na obrázku nahore je Cathy griffin, obrázek dole ukazuje Hillary Clinton.

…Demi Moore, Gislane Maxwell, Gwen Stefani, James Franco, James Gunn, Jim Carrey, John Cusack, John Legend, Katy Perry, Kevin Spacey, Lynn Forester De Rothschild,…

… Madonna Cicone, Meryl Streep, Naomi Campbell, Oprah Winfrey, Farrell Williams, Quentin Tarantino, Robert Downey Jr, Seth Green, Sean Carter (Jay Z), Stephanie Germanotta (Lady Gaga)

​… Stephen Spielberg, Stephen Tyler, Tom Hanks, Will Smith, Will Ferrell, Woody Allen.

Vysoká poptávka po Adrenochromu je důvodem, proč tolik dětí na světě mizí. Jsou unášeny, transportovány a… obětovány.

Spotřebitelé (světová elita a Hollywood) jsou upíři sající krev v nejdoslovnějším slova smyslu. Kromě toho jsou povinni účastnit se obchodování s dětmi (Oprah), aby neztratili peníze, vliv a smlouvy.

Děti jsou dodávány ze třetích zemí. V případě Spojených států jsou nejvíce dovážené z Mexika. Proto Trump trvá na postavení hraniční zdi a uzavření hranic.

Kódová slova

(Informace z www.exposingpedovore.wordpress.com )
„Pedofilové nazývají Adrenochrom vlašskou omáčkou, protože šišinka připomíná vlašský ořech nebo šišku. Tento termín byl objeven při korespondenci Hillary Clintonové s Johnem Podestou v roce 2016. Poštovní schránka Clintonové byla hacknuta a obsah byl zveřejněn na webových stránkách Wikileaks vytvořených Julianem Assangem.

„Omáčka z vlašských ořechů“ zní velmi nevinně, ale je to kód používaný satanskými upíry. Je to jejich tajný kanibalistický recept, který nelze provést bez pohlavního zneužívání, traumatu, mučení a následného zabíjení dětí. Na konci mučení vyříznou epifýzu a odeberou krev, což je ďábelský nápoj, který jim pomáhá nezestárnout a zažívat vzrušení.

Mezi vysoce postavenými upíry se používá věta „Pijte krev svatých“, což znamená, že po konzumaci dětské krve s nejvyšší možnou koncentrací adrenalinu dochází k intoxikaci. Toto je pečlivě střežené tajemství elit, které znaly od starověku.“

Droga

Reportéři stránek našli vzácný a pečlivě skrytý dokument z roku 1971. Píše se v něm, že Adrenochrom funguje jako heroin a jeho neustálé používání vede k úplnému zastavení výroby vlastního adrenalinu.

To znamená, že pokud takový člověk nebere Adrenochrom z dětí, dojde u něj k vážnému zhroucení a náhlému zestárnutí. Na internetu kolují fotografie Johnho Deppa, Celine Dion nebo Glorie Vanderbilt během užívání drogy a po jejím zastavení, kdy dochází k rychlému stárnutí.

Karanténa

Zavedení světové karantény v důsledku čínského viru znamená, že je dodávka drogy zcela zastavena. Prudké zastavení jejího podávání však vede ke zvratu a bolestivé smrti. 

Je možné brát syntetickou náhražku, nebo si závislí musí sami najít „zdroj“ dávky. Nyní jsou však všechny děti pod karanténním dohledem, což znamená, že ukrást dítě je problematické.

Děti se ztrácely odjakživa, ale za vlády Bushe, Clintona a Obamy o tom lidé nic nevěděli.

Celý článek ZDE: https://aluska.org/adrenochrom-elitni-fontana-vecneho-mladi-vyschla-satanistum-z-hollywoodu-nastaly-krusne-casy/

Facebook komentáře