Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Padesát znásilněných.

Nepamatuji si, že by někdo dosáhl tak rekordního výsledku. Už toto číslo napovídá, že tu něco zatraceně nehraje. Zúčastnil jsem se diskuse na Novinky a logicky jsem vyvodil tyto výsledky.

  • 50-znasilnenych
  • 50-znasilnenych

Pokud padesát žen i po znásilnění pokračovalo v návštěvách tohoto lékaře, pak tu něco není v pořádku. Pokud si aspoň v čekárně nic neřekly, i to je víc než divné. Neohlásila-li to ani jediná z padesáti na policii či v pojištovně, pak to není normální.

Neřekla-li to ani jedna z padesáti žen na lůžkovém oddělení, kde celé dny ležet je neuvěřitená nuda, a kde je nemožné celé dny jen mlčet, natož u žen, je to sience fiction. Takže zbývá jediné řešení. 

Vtip je v tom, že první žena to zveřejnila okamžitě /!/ po informaci, že Cimický bude vyznamenán. Copak si nevzpomínáte, kolik slavných lidí za celé vlády Zemana muselo projít uličkou hanby jen proto, že dostali vyznamenání od prezidenta?

Takže jde jen a jen o pomstu tomu zlému Zemanovi. Nic víc, nic míň. Jak prosté Whatsone. Být na místě Cimického, žádám po každé ženě odškodnění za poškození jména celý milion korun. 

A ještě maličkost. Jak je možné, že zcela neznámý, prachobyčejný úředníček z MZ zakáže pozvanému /!/ hostu vstup do soukromé /nebo státní?/, pardon, veřejnoprávní televize? Neměl být tento úředníček ihned odvolán? Jak je možné, že v pořadu s Jílkovou, která byla oblečená jako kolotočářka, byly cenzurovány i názory diváků? Neměly by být pořady- "Já, soudružka Jílková, mám slovo" a "Opovědi Václava Moravce" dávno zakázány?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře