Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Chceš umřít rychle, nebo pomalu? Žaloba popisuje, jak cizinec znásilnil a chtěl zabít dívku z Plzně !!!

Z popisu události je evidentní, že si dívka musela projít doslova peklem. Za svůj život vděčí vlastní duchapřítomnosti, když předstírala smrt. Státní zástupce je přesvědčený, že Viktor V. se chtěl dívky zbavit, aby ho neprozradila za předchozí znásilnění.

  • chces-umrit-rychle-nebo-pomalu-zaloba-popisuje-jak-cizinec-znasilnil-a-chtel-zabit-divku-z-plzne

Osudný den, 8. srpna, vylákal obžalovaný dívku ven pod záminkou, aby ho doprovodila k jeho známému, kterému chtěl odnést nějaké věci. Kolem 20. hodiny se pak společně vydali k řece poblíž areálu střelnice v Plzni-Lobzích.

„Obžalovaný měl s sebou v batohu lepicí pásku, igelitové pytle, několik nožů a láhev se žíravinou. V průběhu cesty dívku spoutal lepicí páskou, povalil ji na zem a vykonal na ní soulož. Poté ji odvedl k nedalekému lesíku, kde ji pod pohrůžkou přinutil k orálnímu sexu,“.

To nejhorší ale na dívku ještě čekalo. „Posadil ji na plot a řízl ji nožem na přední straně krku, přičemž to komentoval slovy, že než vykrvácí, bude to trvat dva dny, takže má na výběr mezi rychlou a nebolestivou smrtí, nebo dlouhou a bolestivou“.

Když dívka dala najevo, že nechce ani jednu z možností, násilník ji bodl nožem do krku.

„Načež poškozená padla k zemi a předstírala, že je mrtvá. Obžalovaný ve snaze zabránit svému odhalení poškozenou svlékl, zabalil ji do pytle a nalil na ni chemický prostředek SAVO. Poté pytel s tělem shodil ze srázu do lesního porostu, kde ho ještě zakryl kůrou a větvemi. Pak odešel“.

Dívce se podařilo dostat se z místa pryč a přivolat si pomoc. Podle její zmocněnkyně je aktuálně stále v péči psychologů.

--------------------------------------

Poznánka CFP!: Národnost cizince neuvádíme z bezpečnostních důvodů. Kdo bude chtít, zjistí si to sám. A když to dotyčný napíše do našich komentářů pod článkem, tak za pravdivot takovýchto informací nerućíme.

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#5 Čunát 2024-03-09 07:34
Standardní taktika režimu: potlačovat skutečnou spravedlnost a protěžovat nejrůznější gaunerství, jak to život přinese a jak se mu to hodí. Za ty roky nevšimli? A má to kontinuitu, již TGM obdivoval maffii.
Citovat
#4 Kelly 2024-03-07 21:45
co tak vzít spravedlnost do svých rukou?
Citovat
#3 miroslav petr 2024-03-07 16:37
trest smrti bude jistě znovu obnoven novou vládou
Citovat
#2 VLK 2024-03-07 15:33
Devatenáctilety muž z Ukrajiny byl pachatel a české dívce (oběti), bylo teprve patnáct let - taková jsou fakta.
Citovat
#1 Jaro Jaroslav 2024-03-07 15:12
Banderovec! Odrezat gule a nechať vykrvácať! Medzitým mu dať zožrať vlastné gule!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře