Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Snowden opět šokuje: Islámský stát založila CIA, aby USA mohly rozpoutat válku

Václav Danda se zamýšlí nad smyslem další války v Iráku a přináší informaci, která údajně pochází od Edwarda Snowdena – a nad níž panuje „klasické“ mediální ticho typu MH 17. Již vícekrát jsme informovali o tom, že tzv. Islámský stát v Iráku a Levantě (ISIL), má velmi podivný původ i „sponzorské“ zázemí.

Věrohodné zdroje dokládají, že ISIL, který již ve zpravodajství hlavních médií nahradil opotřebovanou, a proto z oběhu potichu stahovanou americkou „bankovku al-Kaidá“, je financován a vyzbrojován Spojenými státy a Izraelem. Mnohé ukazuje na to, že v Iráku jsme zřejmě svědky vzniku nové „měny“, nové „základny“ (arabsky al-Kajdá) stvořené a financované USA, Izraelem a jejich arabskými satelity.
  • snowden-opet-sokuje-islamsky-stat-zalozila-cia-aby-usa-mohly-rozpoutat-valku

Komu slouží teatrální „řezání hlav“?

Videa s popravami (ať domnělými či skutečnými) islamistických rukojmí jsou v mnoha směrech podivná. Stejně jako jejich téměř okamžitá „verifikace“ americkými či britskými tajnými službami i oficiálními politickými elitami. Nabízí se tu paralela k sestřelenému boeingu nad Ukrajinou. Hlavní otázka, kterou bychom si proto v těchto chvílích měli položit, je opět stejná: V čí prospěch teatrální „řezání hlav“ slouží? Nejde jenom o záminku, po níž světové veřejné mínění „spolkne“ další vojenskou invazi na Střední východ, respektive do Sýrie?

Že může jít jen o další kolosální podvod na světovou veřejnost ukazují občasné trhliny, které „operace rukojmí“ vykazuje. Například se ukázalo, že američtí novináři zajatí v Sýrii byli uneseni tzv. umírněnou syrskou opozicí, která bojuje proti prezidentu Bašáru Asadovi, a teprve později předáni – právě ISILu. Některým rodinám rukojmí bylo dokonce vyhrožováno právním postihem, když se po vlastní ose pokoušeli o osvobození svých synů pomocí „klasického“ výkupného. Zoufalí rodiče se od úřadů dozvěděli, že by mohli být za snahu osvobodit své syny ze zajetí trestně stíháni. Nechápali. Byli šokováni. A ptali se: Proč?

To je základní správně položená otázka. Odpověď se nabízí: Kdyby se jim totiž podařilo své blízké „vykoupit“, byla by samozřejmě ohrožena zpravodajská operace „pod cizí vlajkou“. Pomocí hrůzného „řezání hlav“ přenášeného takřka v přímém přenosu všemi televizemi světa, mělo být opět vyburcováno veřejné mínění k souhlasu s třetí iráckou válkou.

Ostatně opakovaně jsme informovali, že mnoho vážných indicií ukazuje na to, že „televizní popravy“ vykazují řadu nesrovnalostí. Od počátku je ve vzduchu otázka, zda nejde ve skutečnosti jen o podvrhy tajných služeb, které mají neustálými válkami posledních let již unavenou veřejnost Západu připravit na otevření „druhé fronty“ na Blízkém východě?

Pak se ale znovu musíme ptát: Proč? Co je skutečným motivem pro toto odporné divadlo?

Ne ISIL, ale Asad

Americký Kongres na návrh prezidenta Baracka Obamy podpořil tuto středu takzvanou umírněnou syrskou opozici, která spolupracuje s ISIL a předává jejím bojovníkům zbraně ke společnému útoku proti řádně zvolenému syrskému prezidentu Asadovi. Sněmovna reprezentantů schválila Obamův plán poskytnout těmto skupinám peníze, výcvik a zbraně. Že to nedává smysl podpořit spojence toho, proti komu bojuji, a na nějž provádím letecké údery? Možná to smysl dává – pokud skutečným záměrem je něco jiného, než se nám oficiálně tvrdí.

Souvislosti

Podle této poměrně přesvědčivé a logické konstrukce – konečným cílem ISIL není vytvořit islámský stát. To je jen první fáze používaná pro vyčištění prostoru od „nežádoucích elementů“ jako jsou křesťané či skuteční radikální muslimové. Až bude etnická a náboženská čistka v Iráku a Sýrii dokončena, bude ISIL „hrdinně poražen“ a na celém území vzniknou loutkové režimy Spojených států a Izraele jako například Kurdistán. Hlavním terčem útoku je ovšem Bašár Asad a Sýrie.

Likvidace Asadova režimu je pro Američany klíčová z mnoha důvodů. Kromě přístupu k syrskému nerostnému bohatství jde hlavně o vytlačení ruského vlivu z oblasti. V Sýrii má Moskva po desetiletí vojenskou základnu, jejíž význam je strategicky podobný té v krymském Sevastopolu. Otevření druhé blízkovýchodní fronty pomocí ISIL je tedy rovněž součástí protiruského tažení zahájeného operací na Ukrajině. Na konci by měl vzniknout Velký Izrael, který by formálně či neformálně zahrnoval dobytá území ISIL, jež budou „nelidskému islamistickému režimu“ po hrdinném boji americko-arabskou koalicí vyrvána.

Opět Snowden

Do této poměrně logické skládanky zapadá informace, která zatím není zcela ověřena. Odvysílala ji jedna francouzská islámská rozhlasová stanice, což jistě vede k opatrnosti. Naopak věrohodnosti jí dodává, že na ni oficiální místa a hlavní média reagují příznačným „tichem“, které tak dobře známe právě od „leteckých akcí“ MH 17 a MH317:

Podle zdrojů, pocházejících údajně od Edwarda Snowdena, je ISIL, tato nová, al-Kajdu nahrazující největší teroristická organizace světa, opět dílem západních tajných služeb. A vede ji agent izraelského Mossadu Abu Bakr al-Baghdadí, tak zvaný „Kalif“, šéf ISIL, ve skutečnosti izraelský operativec jménem Shimon Elliot.

Elliot byl prý naverbován a vycvičen Mossadem pro psychologickou válku a již dříve spolupracoval s americkou a britskou tajnou službou na vytvoření organizace schopné přitáhnout „roztroušené“ teroristické extremisty z celého světa. Informaci zatím potvrzují jen některá íránská média. Íránská tajná služba prý identitu Abu Bakr Al Baghdadiho rozkryla stejně: Elliot Shimon.

Vlastně to není tak špatný plán. Poté, co agent CIA Usáma bin-Ládin vykonal svou práci a byl odstraněn, je třeba dostat pod kontrolu skutečné islamistické bojovníky, které mystifikace s 11. zářím zplodila. Použít je proti Asadovi – a pak – soustředěné na jediném místě – je zlikvidovat. Uchopit tak konečně pevně pod kontrolu celý Střední východ a před „konečným řešením“ – válkou proti Íránu – vytlačit z oblasti ruský vliv, který nedávno na poslední chvíli zabránil americké invazi do Sýrie.

„Tři v jednom“ se tomu říká v reklamách na prací prášky. Jenže tohle není přihlouplá reklama, ale děsivá realita současného tažení architektů Nového světového řádu. Nezbývá než věřit, že i v tomto případě bude platit: Žádný plán nikdy nevyjde.

Zdroj: protiproud.cz

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/1724-snowden-opet-sokuje-islamsky-stat-zalozila-cia-aby-usa-mohly-rozpoutat-valku

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Filipes@volny.cz 2014-09-30 13:12
Já si myslím, že mnoho lidí nešokuje.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře