Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Pchjongjang 2425 - smartphone ze „středověku“

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Zatímco v našich končinách neutuchají představy o KLDR jako o zemi neustále hladovějících ubožáků odkudsi z asijského středověku, Severokorejci se vytáhli s další technologicky vyspělou novinkou.

Jmenuje se Pchjongjang 2425 a představuje smartphone se vším všudy – včetně možnosti bezdrátového nabíjení či odemykání obličejem…

  • pchjongjang-2425-smartphone-s-cernym-obocim-z-kldr
  • Pchjongjang 2425 - smartphone s „mono-hnědnutím“ z KLDR - foto 1
  • Pchjongjang 2425 - smartphone s „černým obočím“ z KLDR - foto 2
  • Pchjongjang 2425 - chytrý telefon s

Je pravda, že Severní Korea stále zaostává za zbytkem světa, pokud jde o technologie. Ale používají tam i smartphony a dokonce vlastní mobilní sítě. Severní Korea sice dává přednost nákupu levných mobilních telefonů z Číny, ale existují i ​​místní firmy, které vyrábějí mobilní zařízení podle moderních standardů. Jedním z nich je i nový model smartphonu Pchjongjang 2425.

Mobilní telefon byl vybaven 6,2palcovým displejem s rozlišením 2246x1080 pixelů, osmijádrovým procesorem, dobíjecí baterií 3050 mAh a operačním systémem Android 8.1 Oreo s nástavbou od výrobce. 

Novinka se může pochlubit skenerem otisků prstů, podporou Wi-Fi, bezdrátovým nabíjením a rozpoznáním tváří. 

Předpokládá se, že zařízení pomohl vytvořit nějaký výrobce z Číny.  Předpokládá se, že s výrobou a vývojem Severokorejcům pomohla některá z čínských firem. Dříve byly místní firmy partnery čínských firem jako například ZTE a Uniscope.  

 

 

zdroj:

https://andro-news.com/news/pyongyang-2425-smartfon-s-monobrovyu-iz-kndr.html 

Pyongyang 2425 — смартфон с «монобровью» из КНДР https://andro-news.com/news/pyongyang-2425-smartfon-s-monobrovyu-iz-kndr.html

Facebook komentáře

Nejčtenější