Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

14 úmrtí mladých lékařů za posledních 9 měsíců, všechna krátce po očkování

Kanadští lékaři stále stojí fronty na očkování, aby byli „chráněni“ před nemocí, která je snadno léčitelná kombinací léků s malými nebo žádnými vedlejšími účinky.

Přítel lékař v Kanadě si pasivně všímal předčasných úmrtí lékařů v Kanadě krátce poté, co byli nuceni dostat třetí a čtvrtou dávku vakcíny. Poslal mi tyto níže uvedené obrázky, které mu byly zaslány. Aktivně je nezkoumal. Je pravděpodobné, že úmrtí, o kterých neví, je mnohem více.

Hádejte, kolik podobných úmrtí (mladých lékařů, kteří nečekaně zemřeli z podivných příčin) zaznamenal za posledních 30 let praxe? Ano, nula.

  • 14-umrti-mladych-lekaru-za-poslednich-9-mesicu-vsechna-kratce-po-ockovani

Zarážející je, že se jedná o vakcínu, která podle této studie CDC téměř znemožňuje, abyste po očkování zemřeli. Přesto všichni tito lékaři krátce po očkování zemřeli. Lékaři jsou mrtví, takže studie CDC musí být chybná.

Kupodivu se o žádném z těchto úmrtí nepsalo v kanadských mainstreamových médiích, takže jsem si myslel, že byste o nich měli vědět.

Ve zprávách Health Impact News se psalo o šesti nedávných úmrtích: 6 kanadských lékařů zemřelo během dvou týdnů poté, co v jedné nemocnici začali zaměstnancům podávat 4. posilovací injekce COVID.

Řeknu to jasně. Není možné, aby 14 kanadských lékařů zemřelo krátce po očkování, pokud s vakcínou není něco v nepořádku. Tečka. Tečka. Každá z těchto událostí je velmi vzácná. To, že jsou takto seskupeni, je jistým znamením, že je vakcíny zabily.

Každý poctivý vědec by vycházel z této hypotézy jako z nejzřejmější a zamítl by ji pouze v případě, že by existovaly přesvědčivé důkazy o opaku.

Vakcína zabíjí lidi nenápadnými způsoby, které lékaři NEvyšetřují. Záměrně se dívají jinam.

Dvěma nejoblíbenějšími metodami, které vakcína používá k usmrcení lidí, jsou urychlení rakoviny (která mohla začít po dřívější dávce) a způsobení náhlé smrti, která, pokud osoba řídí nebo plave, vypadá jako autonehoda nebo utonutí.

Téměř všichni soudní lékaři se při posuzování úmrtí způsobeného očkováním dívají jinam.

Znám například technika, který pracuje pro soudního lékaře, který vidí všechny ty podivné „krevní sraženiny“, ale říká, že patologové „nechtějí poslouchat ani vyšetřovat“!

Proč se lidé dívají jinam? Protože chtějí, aby pandemie zmizela, a je jim řečeno, že vakcína je jediným východiskem z pandemie, takže se při špatných zprávách dívají jinam.

Kontroloři faktů: nic k vidění, přátelé. Jděte dál.

Podle ověřovatelů faktů žádný z těchto lékařů nezemřel na následky injekcí, všichni zemřeli z jiných příčin. Hloupost. Vakcína vždycky zabíjí lidi tím, že jim zastaví srdce, mozek atd. takže to vždycky vypadá, že zemřeli na něco jiného, protože to tak bylo.

Když však normálně zdraví lidé náhle zemřou v rychlém sledu, je naprosto neupřímné vyloučit, že by příčinou úmrtí byla vakcína.

Kontroloři faktů však opomíjejí, že v mnoha případech se nemoci často objevily již po prvním očkování a s dalšími očkováními se zhoršovaly. Nějak jim vždy uniká, že vakcína urychlila úmrtí. Skutečnost, že všichni tito lékaři zemřeli v těsné blízkosti očkování, je příliš náhodná.

Kanadští lékaři budou i nadále věřit „bezpečnému a účinnému“ příběhu, protože k tomu jsou vyškoleni: věřit autoritám.

Moji přátelé lékaři v Kanadě prostě nemohou uvěřit, jak vymyté mozky mají jeho kolegové. Nula úmrtí za 30 let, a teď najednou 14 úmrtí za 9 měsíců, každé krátce po očkování. Ale no tak. To není smůla. To snad ne.

Kanadští lékaři budou i nadále ignorovat statistiky, věřit „ověřovatelům faktů“ a stát ve frontě na injekce. V dalším kole to bude ještě horší.

Celý článek ZDE: https://otevrisvoumysl.cz/14-mladych-kanadskych-lekaru-zemrelo-po-ockovani-za-normalnich-okolnosti-by-to-bylo-0-za-30-let/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře