Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Záměrné lhaní o spalničkové epidemii v přímém přenosu

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Ještě před nedávnou dobou probíhala v českých médiích cílená PR kampaň, která za viníky spalničnových epidemií označovala takzvané odmítače očkování, přestože tomu tak ve skutečnosti není. Před několika týdny jeden z hlavních tvůrců a propagátorů současné očkovací politiky plk. prof. MUDr. Roman Chlíbek, Ph.D. pronesl v pořadu Michaely Jílkové Máte slovo (14. 2. 2019), že pokud by se naočkovalo 100% dětí, epidemie spalniček by tu nebyly.

  • zamerne-lhani-o-spalnickove-epidemii-v-primem-prenosu

Nyní již i hlavní média začínají pravdivě informovat, že spalničky se šíří především mezi dospělými, kteří byli v dětství očkovaní, a tedy epidemie tu budou, i kdybychom naočkovali každé dítě. Na tomto případě je velmi výrazně patrné, že masově šířené informace o očkování nemusí být pravdivé a je možné za nimi hledat PR agentury, kterým něco jako lež není na překážku.

Prosíme proto všechny čestné lidi, kteří jakkoliv působí v médiích a informují o očkování, aby nepodléhali PR propagacím, zjišťovali si fakta a hledali pravdu. Podrobnosti k této kauze naleznete v článku Záměrné lhaní plukovníka Chlíbka v přímém přenosu.

Se srdečným pozdravem

Václav Hrabák
www.poockovani.cz

Facebook komentáře