Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Statisíce dětí zabito očkováním!

Další důkazy o škodlivosti očkování

Každoročně jsou očkovány miliony malých dětí. Rodiče ani lékaři nevědí přesně, jaký jed jim je v té které vakcíně podáván. Nezřídka dostává dítě před svým šestým rokem 30 vakcín, často dostává několik vakcín současně. Smrtící koktejl. Nová studie ukázala, že pouze v USA zemřelo za posledních 20 let na následky této očkovací praxe přibližně 145 000 dětí.

  • statisice-deti-zabitych-ockovanim

Dávno není žádným tajemstvím, že moderní medicína vyrábí ze zdravých lidí pacienty. Farmaprůmysel postupuje mimořádně agresivně především vůči našim nejmenším. Není divu: nemohou se bránit a většina rodičů chce pro své děti přece to nejlepší. O tom, že to nejlepší nemusí být pro děti dobré - že je to dokonce zabíjí - svědčí studie, která nedávno vyšla v mezinárodní publikaci "Human & Experimental Toxicology". Opírá se o údaje amerického systému na hlášení zdravotních komplikací spojených s očkováním (Vaccine Adverse Events Reporting System, VAERS). Pouze v USA zemřelo za posledních 20 let přibližně 145 000 dětí na následky vakcín.

Studie jasně ukazuje, že čím více vakcín dostane dítě během jedné návštěvy pediatra, tím vyšší je pravděpodobnost těžké negativní reakce - až po smrt. Od páté vakcíny dramaticky narůstá množství hospitalizací a úmrtí .


Údaje a grafy si můžete prohlédnout například zde .

Zdroj

Komentář:

Tato studie je plně v souladu se studií japonské univerzity Kóbe, která (nechtěně) dokázala, že opakovaná imunizace (= očkování) zákonitě vyvolá autoimunitní onemocnění. Každé očkování je pro dítě ruskou ruletou. Otázka není, zda dostane autoimunitní onemocnění, ale kdy ho dostane!

To už nelze považovat za komplikaci při očkování, to je systémová chyba očkování.

Jelikož tyto údaje jsou odpovědným pracovníkem našich zdravotnických organizaci dávno známé (pokud se k nim dopracuje laik, určitě i náš ministr zdravotnictví), namístě je otázka, proč se očkovat ihned nepřestalo a proč se dávno nevyšetřuje toto zločinné jednání, založené na ziskuchtivosti. Pro srovnání, když v bufetu lidé zkonzumují zkaženou třesku v majonéze, máte na krku hygienika, který odebere vzorky a zavře vám provoz. A to se nestalo nic špatného, průjem, maximálně salmonelóza, pokud nenastanou komplikace.

Když vakcína zabije dítě, nebo udělá z něj doživotního mrzáka, autistu ..., odpovědné orgány to neřeší. Vůbec je nezajímá, co v té vakcíně přesně je, nic nekontrolují v laboratoři, možná proto, neboť nevědí, co v té vakcíně má a nemá být. Přestože laboratoře na to vybavení mají. Alibisticky se spolehnou na prohlášení výrobce. Další otázkou je, že se ví, že ve vakcínách jsou jedy, ale nic se s tím nedělá. A přitom jde o děti, které se neumí bránit ...

Tady už se dávno nedá argumentovat dobrým úmyslem, nedostatkem "vědeckých důkazů". Pokud někdo očkuje i poté, co jsou veřejně známé takové děsivé informace, dopouští se ublížení na zdraví. A na to jsou v tomto státě zákony. Očkování se mělo dávno zastavit už při prvních podezřeních. Nyní přicházejí důkazy ...

To, že zodpovědní nejednají, si lze vysvětlit tak, že buď nemají informace nebo je nevědí vyhodnotit, nebo cíleně nekonají (je jedno, jestli za peníze nebo z přesvědčení). Všechny důvody je diskvalifikují z funkce.

Rodiče, spíše než vám pediatr vyrobí malého autistu (za vaše peníze), raději se informujte!

zdroj:http://www.auria.sk/blog/statisice-deti-zabitych-ockovanim#more-3480

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře