Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Správa od Roberta F. Kennedy, Jr., ohledně vakcín proti COVID-19

"Chci vás naléhavě upozornit na důležité otázky související s dalším očkováním proti Covid-19. Poprvé v historii očkování zasahují tzv. mRNA vakcíny nejnovější generace přímo do genetického materiálu pacienta a tím mění svůj individuální genetický materiál, který představuje genetickou manipulaci, která již byla zakázána a považována za trestnou. Tento zásah lze přirovnat k geneticky modifikovaným potravinám, které jsou také velmi kontroverzní.

  • sprava-od-roberta-f-kennedy-jr-ohledne-blizicise-vakcinace

Přestože média a politici v současné době trivializují problém a dokonce hloupě volají po návratu nového typu očkovací látky k normalitě, toto očkování je problematické z hlediska zdraví, morálky a etiky, ale i z hlediska genetických škod, které, na rozdíl od škod způsobených předchozích očkovacích látek budou nevratné a nesporné.

Vážení pacienti, po bezprecedentní vakcíně proti mRNA již nebudete moci doplňkovým způsobem léčit příznaky očkovací látky. Budete muset žít s následky, protože už nebudete vyléčeni pouhým odstraněním toxinů z lidského těla, stejně jako genetická vada jako Downův syndrom, Klinefelterův syndrom, Turnerův syndrom, zastavení genetické choroby srdce, hemofilie, cystická fibróza, Rettova syndrom atd. ), protože genetická vada je věčná! To jasně znamená: pokud se u vás objeví příznak očkování po očkování mRNA, nepomůžeme vám ani já, ani žádný jiný terapeut, protože škody způsobené tímto očkováním budou geneticky nevratné.

Podle mého názoru tyto nové očkovací látky představují zločin proti lidskosti, který nebyl nikdy v historii spáchán tak významným způsobem. Jak řekl zkušený lékař Dr. Wolfgang Wodarg: Ve skutečnosti by tato ′′ slibná vakcína ′′ pro drtivou většinu lidí měla být BANNOVÁNA, protože se jedná o genetické inženýrství!!"

zdroj: FB synovce Roberta Kennedyho:

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře