Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Počet případů COVID-19 v Dillí prudce klesá po hromadné distribuci přípravku Ivermektin

Indie poslední dobou strašně trpí následkem COVIDu a úplný počet mrtvých možná nikdy nebude znám. Ale v hlavním městě Dillí začala masová distribuce ivermectinu a výsledky jsou ohromující.

  • pocet-pripadu-covid-19-v-dilli-prudce-klesa-po-hromadne-distribuci-pripravku-ivermektin
  • pocet-pripadu-covid-19-v-dilli-prudce-klesa-po-hromadne-distribuci-pripravku-ivermektin

Přesto většina lékařů v této zemi odmítá Ivermektin předepisovat a většina nemocnic v této zemi jej odmítá podávat i vážně nemocným pacientům s COVIDem, a to s poukazem na nedostatek dvojitě zaslepených studií – které jsou nákladné a časově náročné a nepřinášejí nikomu velké zisky, neboť ivermectin je generický lék bez patentové ochrany.

Žena z Buffala, NY, se musela soudit, aby mohla podstoupit léčbu Ivermectinem, zatímco byla hospitalizována a byla nucena nést značné soudní poplatky.

Poté, co jí soudce nařídil, aby jí bylo vyhověno, zotavila se a opustila nemocnici.

V chudších zemích, kde vakcíny nejsou k dispozici a jejich masové použití je příliš drahé, byli nuceni uchýlit se k přípravku Ivermektin.

To mělo za následek provedení hromadného experimentu (byť ne s dvojitě zaslepenými, randomizovanými, kontrolovanými podmínkami, které lékařský výzkum „zlatého standardu“ vyžaduje).

Možná to umožní popíračům ivermektinu udržet si svůj postoj pokrytectví.

Upozorňujeme, že povolení pro použití v naléhavých případech, na základě kterého byly experimentální mRNA vakcíny schváleny pro masové použití, by nebylo uděleno, pokud by existovala akceptovaná účinná alternativní léčba.

Neproudily by miliardy dolarů tekoucí do rukou výrobců vakcín.

Samozřejmě, nejsem lékař a nejsem kvalifikovaný nabízet lékařské rady. Toto má pouze poskytovat informace a nedoporučovat žádné lékařské ošetření žádnému čtenáři.

zdroj:  https://svobodnenoviny.eu/pocet-pripadu-covid-19-v-dilli-prudce-klesa-po-hromadne-distribuci-pripravku-ivermektin/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře