Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Hororová studie z Japonska: mRNA vakcíny šíří lipidové nanočástice po celém těle

Aby bylo možné překonat vlastní obranný mechanismus těla, je umělý mRNA kód experimentální genové terapie (očkování SARS-CoV-2) obalen takzvanými lipidovými nanočásticemi. Nový výzkum z Japonska ukazuje, že tyto lipidové nanočástice, které nesou kód mRNA, po očkování v těle cirkulují a dostávají se do mozku, sleziny, tlustého střeva, srdce, jater, plic a dalších orgánů.

  • hororova-studie-z-japonska-mrna-vakciny-siri-lipidove-nanocastice-po-celem-tele

Studie označená jako „Pfizer Confidential“ je známá jako studie biologické distribuce, která používá enzymy luciferázy a radioizotopové markery k přesnému sledování distribuce mRNA lipidových nanočástic společnosti Pfizer v těle.

První část studie: mRNA vakcína SARS-CoV-2

Shrnutí farmako-kinetické studie

Studie ukazuje, jak se lipidové nanočástice šíří v těle, a dokonce napadají vaječníky a varlata, což vyvolává vážné otázky ohledně účinků na plodnost „pokusných králíků“. Tabulka (ODKAZ) ukazuje množství lipidových nanočástic (v mikrogramech) nalezených v každém orgánu po mRNA experimentu:

Poznámka: mRNA experiment způsobil již po několika měsících tak obrovské škody, že dokonce známí zastánci očkování, jako je Dr. Byram W. Bridle, bijí na poplach!

V rozhovoru učinil Dr. Bridle prohlášení, ze kterých se ježí vlasy:

(…) Spike protein je téměř výhradně zodpovědný za poškození kardiovaskulárního systému. Pokud se skutečně dostane do oběhového systému – pokud se purifikovaný spike protein vstřikuje do krve testovaných zvířat, utrpí všechny druhy poškození kardiovaskulárního systému a může překročit hematoencefalickou bariéru a poškodit mozek.

Zjistili jsme, že spike protein se nachází v krevním oběhu, tedy v krvi 11 ze 13 očkovaných zaměstnanců nemocnice. To znamená, že už dlouho víme, že spike protein je patogenní protein. Je to jed. Pokud se dostane do krevního oběhu, může poškodit naše tělo. Nyní máme jasné důkazy, že vakcíny navádí naše těla, svaly nebo buňky, aby produkovaly tento protein v našich deltových svalech, nečiní to tedy samotná vakcína. Tyto proteiny se dostanou do krevního oběhu. V krevním oběhu se spike protein může vázat na receptory krevních destiček a buněk, které lemují krevní cévy.

Když k tomu dojde, může to způsobit jednu ze dvou věcí. Může dojít buď ke shlukování krevních destiček, což může vést ke srážení krve. Právě z tohoto důvodu vidíme v souvislosti s těmito vakcínami poruchy srážlivosti. Může také dojít ke krvácení. A samozřejmě je zapojeno i srdce; je to důležitá součást kardiovaskulárního systému. Proto vídáme srdeční problémy. Protein může také procházet hematoencefalickou bariérou a způsobit neurologická poškození. Proto se často ve smrtelných případech nachází krevních sraženiny i v mozku.

Stručně řečeno, závěrem je, že jsme udělali VELKOU CHYBU. Až do teď jsme si toho nevšimli. Viděli jsme, že spike protein byl skvělým cílovým antigenem. Nevěděli jsme, že samotný spike protein je toxin a patogenní protein. Takže omylem očkujeme lidi toxinem, který se některým lidem dostává do krevního oběhu. A když se to některým lidem stane, může jim to poškodit zejména kardiovaskulární systém. Nemám čas, ale mám mnoho dalších legitimních otázek ohledně dlouhodobé bezpečnosti této vakcíny. Například akumulace ve vaječnících je jednou z mých otázek: „Učiníme některé mladé lidi sterilními?“ Takže tady bych to zastavil.

Závěr: Nejpozději v okamžiku, kdy přesvědčení zastánci očkování bijí na poplach, by měly začít vlády, parlamentní orgány a takzvaná přední média být kritické, protože na konci dne se budou muset zodpovídat milionům lidí, kteří byli přinejmenším z nedbalosti – pokud ne úmyslně – poškozeni. A každý, kdo pozorně poslouchá nebo čte, najde u Dr. Bridla další potvrzení, že samotní očkovaní v důsledku genetického zásahu mutují ve „virus“, který produkuje patogenní proteiny a podle nesčetných zpráv představuje potenciální nebezpečí pro všechny zdravé lidi. Pokud se tato obava potvrdí, budeme tady brzy mít skutečnou pandemii.

Přeložila marki | Zdroj: legitim.ch

https://tadesco.org/hororova-studie-z-japonska-mrna-vakciny-siri-lipidove-nanocastice-po-celem-tele/

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře