Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Globální plán depopulace – Jedenáct příznaků ,,pomalého zabíjení“

 

Když se někdo rozhlédne tak zjistí, že lidstvo nyní čelí zdravotní krizi, která v takové podobě nikdy neexistovala. Každý, kdo chce znát pravdu, tak pod povrchem uvidí že nemoci, které lidstvo stále více sužují, jsou zřejmě záměrně šířené. To se děje dokonce v rámci tajných pokusů ke snížení světové populace a vytvoření ráje na Zemi pro elitu, ve kterém bude mít své místo jen málokdo!

 

  • globalni-plan-depopulace-jedenact-priznaku-pomaleho-zabijeni

Následujících jedenáct častých příznaků poukazuje na nekalý plán ,,pomalého zabíjení“, který je bez velkých fanfár aplikován na snížení populace lidstva:

1) Střevní a zažívací problémy. Trávicí trakt působí jako velitelské centrum lidského imunitního systému a představuje asi 80 procent imunitní funkce organismu (viz tady: 80 Prozent der). Tento systém je stále více atakován prostřednictvím geneticky modifikovaných organismů (GMO), pesticidů, antibiotik, cukru a chemikálií v potravinách.

2) Chronická únava a nedostatek energie. Kolik lidí znáte, kteří potřebují kávu nebo jiné stimulanty, aby normálně fungovali? Chronické zatížení jedy v životním prostředí a neustálý stres, ale také citlivost vůči elektromagnetickému záření, psychické útoky a další faktory přispívají k nedostatku vitality. Naše vláda by s tím mohla něco udělat, ale úmyslně nic nedělá.

3) Obezita, diabetes a další onemocnění související se stravou. Naše současné ,,jídlo“, má s opravdovým jídlem jen málo společného. Většina lidí si ani nevšimne, že každý den přijímá jedy. Zdravé (léčebné) potraviny a bylinky, stejně jako syrové mléko a konopí (marihuana) zůstávají zakázané. To všechno jsou faktory, pro šířící se obezitu, diabetes a metabolické poruchy.

4) Zmatenost a poruchy myšlení. Jasně myslet, je pro mnoho lidí stále obtížnější. Proč ale? Častým důvodem je přemnožení kvasinek ve střevech (viz: im Darm), což je přímý následek konzumace cukru, ,,obohacené“ mouky, jedů jako je kyselina listová a dalších nezdravých ,,potravin“.

5) Chronický zánět. Většina toho, co se nyní podává jako jídlo, vede k zánětu, tj. spouští imunitní odpověď, jako by se jednalo o cizího vetřelce. Tento dlouhodobý útok na imunitní systém, může způsobit řadu závažných onemocnění, což je také vládou záměrně ignorováno.

6) Alergie. Předchozí generace ani zdaleka netrpěly tolika nemocemi, které souvisejí s alergií, jako je tomu u současných lidí. Chemické látky v životním prostředí, očkování, geoinženýrství (manipulace s počasím) a ostatní faktory, oslabují imunitní systém. Jiné další vlivy přispívají k častějším alergiím.

7) Autismus. V současné době je to aktuální téma, zejména proto, že výskyt autismu se zvýšil 30 krát od roku 1970! (viz tady: 30-Fache gestiegen ist) Na rozdíl od tvrzení v médiích, nelze jako příčinu vyloučit očkovací vakcíny, stejně jako GMO potraviny, chemikálie používané v domácnosti a další technické ,,výdobytky“.

8) Rakovina. Očekává se, že jeden ze tří dospělých brzy onemocní rakovinou. Mnohé alternativní a přírodní léčebné metody se projevily jako užitečné, ale zdravotní systém neúnavně pokračuje v chirurgii, radioterapii a chemoterapii. O nich je známo, že jsou méně účinné, než se tvrdí.

9) Onemocnění morgellony. Toto kontroverzní onemocnění, které organizovaná medicína do značné míry popírá, se objevuje bez zjevné příčiny. V kůži postižených se objevují drobná vlákna, nitě. Morgellony se dávají do souvislosti s ,,chemtrails“ a geoinženýrskými programy, které rovněž státní orgány popírají (viz tady: Zusammenhang gebracht).

10) Floridace. V mainstreamu dostává konečně více pozornosti, zejména pokud se vláda rozhodla snížit doporučené hladiny fluoridu v pitné vodě. S tím ale přichází asi 50 roků pozadu a většina vodáren stále ještě přidává fluoridová léčiva do pitné vody bez souhlasu nebo kontroly. Takže miliony lidí jsou vystaveny tomuto nezdravému jedu, který škodí lidskému mozku. (viz tady: Gift ausgesetzt.)

11) Chemická nerovnováha. Příznaky deprese, poruchy koncentrace a učení sye nyní nachází všude. Mnoho známých spouštěčů, jako jsou umělá barviva v potravinách, nedostatek nutričních látek nebo spotřeba »Junkfood« (nezdravé potraviny), jsou státními orgány i nadále ignorované. Proto stále víc a víc lidí končí v rukou zdravotnictví, které každoročně generuje biliony dolarů pro zdravotnický průmysl.

Ethan A. Huff

zdroje:

wakingtimes.com

lewrockwell.com

bodyecology.com

cdc.gov

geoengineeringwatch.org

fluoridealert.org

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/medizin-und-gesundheit/was-aerzte-ihnen-nicht-erzaehlen/ethan-a-huff/globaler-plan-zur-entvoelkerung-elf-symptome-fuer-langsames-toeten-.html

http://www.nwoo.org/2015/06/23/globalni-plan-depopulace-jedenact-priznaku-pomaleho-zabijeni/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 osvietenieludstva@azet.sk 2015-07-25 22:24
Skutocna "depopulacia" sa pomaly blizi,zacnu ju iste kozmicke udalosti,ktore budu kopirovat aj mnohe mocne vlady sveta-ktore zaroven s Apokalypsou rozptaju aj FINALNU,3.sveto vu(a nuklearnu)vojnu -po bankrote USA a v ekonomickom chaose sveta...Rusko ma v znaku Juraja-stinaca Hada/Draka=USA, zensky kontinent=Ama-r uka...
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře