Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč si platíme zdravotní pojištění?

Paní Markéta s dětmi každého půl roku navštěvovala zubaře kvůli prevenci. Občas potřeboval někdo z nich malou plombu pojišťovnou hrazeným amalgánem. Čištění zubního kamene bylo automatické a zdarma. Před pěti lety odešla jejich zubařka na mateřskou dovolenou a nahradil ji mladý lékař. Po dvou a půl letech se ke své zubařce vrátili. Zubní ordinace byly v našem městě zrušeny. Lékařka ukončila činnost a mladý zubař měl soukromou ordinaci bez účasti pojišťoven. Ani s pomocí pojištovny jsme dlouho nenašli zubaře. Díky známým jsme ordinaci sehnali, 110 km od bydliště. Zdravotní pojištění platí paní M. každý měsíc 3 tisíce Kč. Za necelé dva roky se zdravotní stav zubů zhoršil. Byla doporučena dentální léčba pro každého v ceně 1700 Kč za osobu.

  • proc-si-platime-zdravotni-pojisteni
 
Pro všechny tři to celkem dělalo vytržení šesti osmiček, 4-6 korunek po  odstranění amalgánové plomby a zjištění kazem zasaženého zubu. ke kanálku. Cena keramické korunky 9 tisíc Kč. 18 menších či větších kazů, které budou potřebovat plombu bílou, protože jde o přední zuby. Tato stojí od 1100 - 3 tisíce Kč. Odkud má paní Markéta vzít téměř 100 000, slovy - sto tisíc korun? Tuto částku zaplatila pojištovně během tří let. 
Hlavně , že ředitel má stotisícové platy každý měsíc+ roční prémie přes milion Kč. Hlavně, že Ukrajinci mají zdarma zubařské vyšetření, se kterým se počítá do budoucna i s hosty" z Afriky. Kdyby paní M. chodila každého půl roku k zubaři, nestalo by se to. 
Já osobně potřebuji dva zuby po třiceti tisících a jeden můstek za 20 tisíc. 2x 30 000=60 000+ 20 000=80 tisíc Kč. Naštěstí jde o zadní zuby. Měli jste takové problémy se zuby za minulého režimu? Mít nové zuby se stalo nedostupným luxusem pro drtivou většinu lidí. Kam jsme se to až dostali? Zlatí komanči!
Generál Řitka trpí paranoiou: "Mám z více věrohodných zdrojů potvrzeno, že se na mě systematicky chystá informační operace s cílem mě veřejně diskreditovat a znevěrohodnit." Údajně to souvisí s krizí středního věku, zamilovat se do poslankyně STAN o jedenáct let mladší. Krásná pohádka o tom, jak hloupá slepice pobláznila jenerála.
Lidovci chtějí zvýšit daně bezdětným manželům. I ten krutý Gusta udělal pravý opak, proto existují Husákovy děti, proto se tehdy nemusela vymýšlet absolutně zbytečná důchodová reforma. Jak prosté, Whatsone. Pardon, zapomněl jsem, že ukrajinská, pardon, naše /?/ vláda musí plnit rozkazy Západu - Kalergiho plán.
Je mi záhadou, kam zmizeli všichni imitátoři, když je spousta nových politiků, kteří se dají krásně imitovat. Paroubkův zákaz už dávno neplatí. Že by jej znovu vydal mafián? Kdy jste naposledy viděli v televizi imitátora? Kolik je to let, spíše desetiletí?
EU sponzoruje erdoganovu organizaci, která chce uznat Islám jako oficiální evropské náboženství. 
Peruánská vláda oficiálně klasifikuje trans, nebinární a intersexuální lidi jako duševně nemocné. Konečně aspoň v jednom státě jsou normální a rozumní politici. 
Biden uvažuje o omezování letecké dopravy kvůli  klimaalarmismu. Inu, senilita a demence v tomto věku není vzácností..
Al Gore v roce 2000 řekl, že v roce 2014 zmizí ledovce. Na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let tvrdil, že se blíží doba ledová. Od lonského léta se prý naše planeta roztává. Pamatujete chladnější květen než letos? Som z toho volaako zmetěný...
Na pařížských OH nebude klimatizace kvůli klimaalarmismu. Pro sportovce budou malé "antisexuální" postele, kam se dva lidi nevejdou. V čele průvodu půjde jakýsi či jakási gender. Jde vůbec o normální sportovní soutěž nebo jen o politiku?
Mezi migranty z Afriky do Evropy cestují i vojáci OSN. OSN už dávno není mírová organizace, ale americkou loutkou. 
30. května začíná Bilderbergské setkání. Jaké tam dostanou notičky politické loutky, to se dozvíme ihned po eurovolbách. 
Sluníčkáři - belgický umělec a jeho partnerka byli ubodáni k smrti. Ještě předtím ubytovali u sebe imigranta. Jak znám sluníčkáře osobně, vůbec se nedivím, že jsou tak dětsky naivní a důvěřiví. Stačí, že naši lžinenávistníci slepě a fanaticky věří všemu, co se řekne v ČT. 
Mercedes končí výrobu elektroaut a vrací se k automobilům se spalovacími motory. Bez dotací jde o neprodejné auto. Vždy jsme byli proti Západu ve všem pozadu. Pokud jde o invazi černého hmyzu a dotace na elektroauta, je to jen dobře. 
Je jen otázkou času, kdy WHO vyhlásí, že veřejné zdraví ohrožuje "mimořádně nakažlivá" ptačí chřipka. Virus lze prý rychle a účinně zabít několika kapkami jodu v osolené vodě. 
Kanadská doktorka se chlubí tím, jak ji baví zabíjet lidi. Neměl by lékař, který ignoruje Hipokrata, jít ihned k lopatě nebo rovnou do blázince?
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře