Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dr. Coleman – Zásadní informace k vakcíně proti COVID-19

Dr. Vernon Coleman sdílí důležité informace týkající se nově zaváděné vakcíny proti COVID-19.

  • dr-coleman-zasadni-informace-k-vakcine-proti-covid-19

PŘEPIS VIDEA:

Představte si tohle: Muž a žena nastoupí do auta. Žena sedí na místě řidiče a muž na místě spolujezdce. Žena podstupuje řidičský test a muž vedle ní je její učitel. Žena je příšerná řidička a nikdo si nemyslí, že by testem prošla. Než nastartuje auto, vytáhne si peněženku z kabelky a vybere 1000 liber v nových bankovkách.

Poté se otočí na zkoušejícího komisaře a řekne: „Vím, že vy a vaše žena potřebujete hezkou dovolenou,” říká a předává mu peníze. „Tohle nijak nesouvisí s mým testem, ale byla bych ráda, abyste si tohle vzal.” Komisař povídá: „No, moc vám děkuji. To mě překvapilo. Teď přejděme k vašemu testu, ano?” Můžete si myslet, že je to trochu nepravděpodobné, ale poslechněte si tohle. Nadace Billa a Melindy Gatesových má podstatnou investici ve farmaceutické společnosti Pfizer, která vyrábí novou vakcínu proti Covidu-19, která byla právě v Británii schválena. MHRA – Agentura pro léky, zdravotní péči a regulaci produktů v Británii – je prvním regulátorem na světě, který vakcínu proti Covidu-19 schválil.

Dá se říct, že ostatní země jsou trochu zmatené. Podle mě nikdo nezávidí Británii, že má nejrychlejšího regulátora na světě. Dr. Fauci v USA původně řekl, že britští regulátoři urychlili svoje schválení, ale předvídatelně se později za to omluvil. Jaké to překvapení pro nás všechny. Nadace Billa a Melindy Gatesových, která je držitelem akcií ve firmě Pfizer, v roce 2017 vstoupila do toho, co mohu jen nazvat finanční dohodou s britskou agenturou MHRA – část britské vlády, která dohlíží na léky a ujišťuje se, že jsou bezpečné. Bill a Melinda a jejich nadace darovali britské Agentuře pro regulaci léků (MHRA) 980 tisíc liber pro „spolupráci”.

Mějte se mnou prosím strpení, jestli se budu opakovat. Zaprvé – Nadace Billa a Melindy Gatesových má velkou investici ve společnosti Pfizer. Zadruhé – Nadace Billa a Melindy Gatesových sepsala šek na 980 tisíc liber a Agentura pro regulaci léků, což je paže britské vlády, se hezky usmála a řekla: „No teda, moc vám děkujeme.” Dále – tato britská agentura je první na světě, která schválila novou vakcínu od firmy Pfizer. Hádám, že šlo o nejrychleji schválenou vakcínu na světě. I kdyby tento trojstranný vztah byl naprosto nevinný, nikdy k němu nemělo dojít. Jak je možné, že další vládní agentura přijímá peníze od Nadace Gatesových?

Sám Gates řekl, že když udělají dobrou práci s vakcínami, mohou výrazně snížit množství populace. A firma Pfizer? Abych byl upřímný, její historie není nic, čím byste se chtěli chvástat. Asi byste o ní mlčeli, kdybyste tam pracovali. A nejspíš byste tvrdili, že pracujete na finančním úřadě nebo že jste se živili vykrádáním bank. Uvedu vám příklad – firma Pfizer dostala v Británii pokutu čítající 84,2 milionů liber za to, že Národní zdravotní službě účtovala o 2600 % vyšší částky, a v Americe dostala pokutu 2,3 miliard dolarů za klamnou propagaci léků a uplácení lékařů. Tehdy jsem měl za to, že pokuta 2,3 miliard dolarů byla jedna z největších pokut za podvod v americké historie, a možná stále je. Britská agentura pro regulaci léků by měla být okamžitě uzavřena.

A jak dopadla moje imaginární studentka, co dělala řidičský test? K překvapení všech, testem prošla. Autem vrazila do autobusu, přejela dvě staré dámy a při snaze zaparkovat narazila do lampového stojanu. I tak ale prošla. Takto vypadá dnešní Británie. O lékařích a farmaceutických společnostech píšu už polovinu století. Moje první kniha o lécích a farmaceutických společnostech, která vyšla v roce 1975, se jmenuje Medicine Men. Mohu upřímně říct, že jsem nikdy nenarazil na nic tak ostudného tak nehorázného jako propojení mezi britskou agenturou pro regulaci léků, Billem Gatesem a firmou Pfizer. A nikdo se o to nezajímá!

Slyšeli jste o tom na BBC? Poukazují na to poslanci? Informují o tom noviny v titiulcích na svých předních stranách? Mám toho už po krk… Zmatení mezitím nadále pokračuje. Kamarád britského ministra zdravotnictví Matta Hancocka, který nyní řídí očkovací kampaň v Británii… nebo je to jen Anglie? Nebo jen Stratford-upon-Avon? navrhnul, že lidé, co se nenechají očkovat proti Covidu-19, možná nebudou moct chodit do kina nebo na fotbalové zápasy. Nepřekvapilo mě to… je to v jejich plánu.

Vrchní ministři zdánlivě změnili názor a přehlasovali ho. Vsadím se ale, že očkovaní dostanou nějaký certifikát. Konec konců, Evropská unie plánuje vakcinační pasy už od roku 2018. V Americe probíhají klinické testy, v rámci kterých testují zprávy, aby zjistili, které z nich nejpravděpodobněji přesvědčí lidi, aby se nechali očkovat. Jestli chcete zpět svoji svobodu, nechte se očkovat. Jestli chcete zůstat v práci, nechte se očkovat. Tak nějak… To vše vymysleli psychologové s cílem manipulace, vydírání a donucování. A to vše kvůli vakcíně, o které se světoví odborníci shodují, že je proti infekci, která není smrtelnější než obyčejná sezónní chřipka.

Už asi vidíte, proč je třeba tolik podvodů. Téměř každý průzkum, který jsem viděl, ukazuje, že většina lidí se nechce nechat očkovat, stejně tak spousta zdravotníků. Můj přítel dr. Colin Barron oznámil, že ani velká část praktických lékařů se nechce nechat očkovat, a to za každou vakcínu, kterou lidem dají, dostávají 12 liber. Pokud vlády po celém světě skutečně chtějí lidi přesvědčit, aby se nechali očkovat, mohli by otevřeněji komunikovat výhody a nevýhody…. přínosy a rizika. V medicíně je běžné, aby lékaři pacienta obeznámili o všech vedlejších účincích, které daná léčba může mít. Není to jen běžné, ale povinné. Když jdete na operaci do nemocnice, obeznámí vás o všech možných věcech, které se mohou pokazit. Obeznámí vás o rizicích podávaných léků… nebo by měli.

Tomu se říká informovaný souhlas. Existuje jen jedna výjimka… vakcíny. U vakcín neexistuje nic takového jako informovaný souhlas, protože lékaři nemohou veřejně zpochybňovat vakcíny a očkování. Když kdokoliv, kdo zpochybní bezpečnost nebo efektivitu vakcín, je automaticky označen za odpůrce očkování, nemohou očekávat, že lékaři obeznámí svoje pacienty s riziky očkování, protože kdyby tak udělali, každý lékař by automaticky byl odpůrce očkování a byl by démonizován. Nemusíte šířit zvěsti o vakcínách, abyste byli označeni za nebezpečného odpůrce očkování. Někteří lidé se ptají, jestli první dávka vakcín bude pouze placebo, aby všechny přesvědčili, že vakcína je bezpečná. Nepřekvapuje mě, že se na to lidé ptají. Konec konců, ve světě vakcín se stala spousta nehezkých věcí.

Časopis Time v roce napsal, že Německo bylo obviněno z toho, že nabízelo jednu vakcínu proti chřipce od jedné společnosti pro politiky, státní úředníky a vojáky, která prý měla méně vedlejších účinků, a druhou, potenciálně riskantnější vakcínu, pro všechny ostatní. Riskantnější vakcína měla název Pandemrix. O tom píšu ve své knize „Covid-19: Největší hoax století”. která je téměř všude zakázaná, ale je zdarma dostupná ve formátu PDF na mém webu www.vernoncoleman.com. Těší mě také, že je zdarma dostupná na webu Light Paper. Jakýkoliv lékař, který zpochybňuje efektivitu vakcíny, je oficiálně odpůrce očkování.

Pokud údajný virus nikdy nebyl izolován a identifikován, jak se jim vůbec podařilo vakcínu vyrobit? Proč říkají, že vakcína má být lepší než přirozená imunita? Proč lidé potřebují více než jednu dávku? Proč ji budou potřebovat každý rok? Ptát se na otázky je nezákonné, takže žádné odpovědi nemáme. Sociální média jako Jdi-Někam-YouTube nerozlišují mezi blázny, co tvrdí, že po vakcíně vám odpadnou dlaně a udělají vaši kůži světle modrou, a zkušenými lékaři, co žádají více informací o vakcínách.

Všichni, co žádají informace o vakcínách, jsou oficiálně odpůrci očkování a budou umlčeni. Britská armáda se nyní zaměřuje na odstraňování informací z internetu, které zpochybňují vakcíny a očkování. Pochybuji, že vojáci, co dělají tuto práci, jsou kvalifikovaní lékaři. Neočekává se od nich, že budou rozlišovat mezi seriózními otázkami a neopodstatněnými obviněními. Odstraní všechno. Jdi-Někam-YouTube dělá samozřejmě to stejné. Jakékoliv video, které zpochybňuje bezpečnost vakcíny, které věcně informuje o problémech s vakcínami nebo kritizuje farmaceutické firmy, které vyrábí vakcíny, bude bez váhání odstraněno.

Nemáte možnost se bránit prosté a rychlé popravě. Zdá se mi, že autority vytvořily problém, údajnou epidemii Covidu-19, a vytvořily řešení – vakcínu. Přesto seznam otázek, na které je třeba se ptát, každým dnem roste. Před nějakou dobou jsem předpověděl, že nová vakcína může způsobit problémy s neplodností, a Richie Allan ve svém vysílání z 3. prosince 2020 informoval o vládních směrnicích, které poukazují na obrovský, ale ne úplně neočekávaný pokus o odvedení pozornosti.

Richie odhalil, že i když zdravotníci byli varováni, že není jasné, jestli má vakcína dopad na neplodnost, tak tohle varování nebylo zahrnuto pro ty, kteří se nechali očkovat. Možná bude problém s neplodností, který se projeví až za 5 nebo 10 let, když pár tisíc sestřiček a lékařek zjistí, že nemohou otěhotnět. Bill Gates má v této oblasti určitou historii.

Články v Medicínském časopise hovoří o tom, že je stále spousta nezodpovězených otázek. Je samozřejmě těžké vědět přesně, co testovali, protože kolem klinických testů je hodně tajností. Vakcína by měla zabránit vážnému onemocnění, měla by zabránit přenosu nemoci, a měla by být bezpečná. Splňuje nějaká vakcína proti covidu-19 jeden nebo všechny z těchto bodů? Záhada se zdá nekonečná. Budou vakcíny vážně bezpečné pro lidi nad 80 let? Byla na této věkové skupině testovaná?

V březnu 2020 jsem varoval, že jeden z cílů tohoto celého hoaxu je zbavit se starých lidí. Dojde k tomu nyní? V březnu jsem také varoval, že další z cílů je zavedení povinného očkování. Říká se, že 100 % těch, co dostali dvě dávky mRNA vakcíny od firmy Moderna, utrpěli tzv. systémové nepříznivé účinky. To není hezké. A 50 % těch, kteří dostali vakcínu od firmy Pfizer, prý onemocněli. Testy vakcíny od firmy AstraZeneca byly podobné. Časopis Lancet oznámil, že je možné, že lidé, kteří dostanou jednu z těch vakcín, mohou mít vyšší riziko onemocnění HIV. Když se testuje nový lék, firmy ho obvykle testují proti placebu.

Polovina pacientů v experimentu dostanou nový lék a druhá půlka dostane cukrovou pilulku. Ale firma AstraZeneca ve svém experimentu testovala svoji vakcínu na Covid-19 proti vakcíně na meningitidu, o které se ví, že má výrazné nepříznivé vedlejší účinky. Proč by to dělali? S rizikem, že naštvu 77. brigádu, je možné, že jim tohle umožní tvrdit, že jejich vakcína je bezpečnější než placebo? Je to spravedlivé? Pochybuji, že jsem jediný doktor, který si to nemyslí.

Dokonce časopis Financial Times se zdál být znepokojen firmou AstraZeneca. V článku s titulkem „Pochybnosti kolem vakcíny firmy AstraZeneca” napsali, že došlo k chybě v dávkování, a že všem dobrovolníkům, co testovali vakcínu, bylo méně než 55 let. Stal se Financial Times zpochybňováním vakcín časopis, co je odpůrce očkování? Bude jejich web nyní odstraněn? Obávám se, že otázky se na nás řítí ze všech stran. Šéf operace Warp Speed v USA, který pomáhá připravit vakcíny na použití, je údajně bývalý pracovník farmaceutické firmy GSK, což se mi zdá trochu krvesmilné.

Mějte na mysli, že náš vrchní vědecký pracovník v Británii je bývalý pracovník farmaceutické firmy GSK. Co dalšího vám nemohu říct? Zdá se, že trocha tichého skepticismu nemusí být neoprávněná. Ve Spojených státech se v průběhu let, zejména z bezpečnostních důvodů, přestalo používat alespoň 66 plně testovaných a schválených vakcín. A miliardy dolarů bylo vyplacených pacientům, kteří byli vakcínami poškozeni. Nebo bylo vyplacených příbuzným, pokud pacienti zemřeli, nebo byli velmi vážně poškozeni. Britská vláda nabízí standardních ubohých 120 tisíc liber pacientům, kteří byli vakcínami poškozeni.

A to jsou peníze daňových poplatníků, ne farmaceutických firem. Jaké kroky Agentura pro regulaci léků podniká, aby zajistila, že jakékoliv vedlejší účinky byly náležitě a rychle zaznamenány? Proč farmaceutické firmy naléhaly, aby byly zbaveny zodpovědnosti za škody, pokud jejich vakcíny nezpůsobují žádné problémy? Žádné jiné společnosti nejsou zbaveny odpovědnosti za škody, pokud vyrobí nebezpečný produkt. Odpovědí je, že na zbavení odpovědnosti naléhal Bill Gates.

Myslím si, že britská vláda nakonec souhlasila s tím, že svých standardních 120 tisíc liber nabídne komukoliv, kdo utrpí vážné vedlejší účinky způsobené vakcínou. Ale zkuste vyžít ze 120 tisíc liber, pokud jste do konce života ochrnutí. Mám ale pro vás jednu nadějnou myšlenku. Výrobci vakcín chtějí, aby jejich produkty byly nouzově schváleny.

Díky přijetí nižšího standardu efektivity a bezpečnosti umožní vakcínám rychlou implementaci. Když se ale vakcína nouzově schvaluje, mám za to, že americké státy mají zakázáno takovou vakcínu udělat povinnou. Nemohou lidi přinutit, aby si ji vzali. A získání plnohodnotné licence, která by umožnila udělat vakcínu povinnou, bude nebo by mělo trvat několik let. Zde je myšlenka: Bude legální, aby jednotlivé firmy, školy a další instituce požadovaly, aby lidé byli očkovaní? I když farmaceutické firmy a lékaři mají právní imunitu, čili v případě nebezpečnosti produktu je nelze žalovat… platí ta imunita i na firemní šéfy a učitele, kteří budou u druhých vakcínu požadovat?

Jedna věc je jistá: Jestli se vás někdo pokusí přinutit, abyste se nechali očkovat, pak bude asi moudré, trvat na tom, aby ten člověk, šéf nebo kdokoliv jiný, podepsal dopis, který potvrzuje, že se vás snaží přinutit, nechat se očkovat, a že on nebo ona přebírá zodpovědnost za jakékoliv možné zdravotní problémy. Zajímalo by mě, kolik šéfů by tohle riskovalo? Na závěr… nesnažte se podplatit svého zkoušejícího komisaře v autoškole. Za to by vás nejspíš mohli zavřít. Pouze vládám a miliardářům může takové chování projít bez potrestání. Jsem přesvědčen, že tohle je zásadní video. Prosím, pošlete odkaz na něj politikům, novinářům a všem, kdo vás napadne. Děkuji, že jste sledovali starého muže v křesle. A děkuji vám za vaši podporu a milé komentáře, za které jsem velmi vděčný.

Obě moje nejnovější cenzurované knihy jsou nyní zdarma a dostupné na www.vernoncoleman.com a na webu lightpaper.co.uk. První kniha se jmenuje „Covid-19: Největší hoax v historii” a druhá se jmenuje „Důkaz, že roušky způsbují více škody než užitku.” Nezapomeňte si poslechnout rozhlasový pořad Richie Allana. I když se to tak občas zdá, prosím, pamatujte, že nejste sami. Více a více lidí se probouzí. Jsem silně přesvědčen, že když budeme tvrdě bojovat s vášní a odhodláním, tuhle válku zvítězíme. Nedůvěřujte vládě, nesledujte mainstreamová média, a bojujte se lžemi. A děkuji vám za sledování starého muže v křesle.

Překlad: David Formánek

ZDROJ: https://rizikavakcin.org/dr-coleman-zasadni-informace-k-vakcine-proti-covid-19/?fbclid=IwAR1ZX9uKYSkCnD4ri3eYXqPOeBmDljnli7SpCaS-XkwvqK2hdwZOsB9_OVo

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře