Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Astra Zeneca přijala nabídku na zkvalitnění své vakcíny ruským Sputnikem V

Pokulhávající vývoj (a investice EU) britské vakcíny je zachráněn. Rusko nabídlo svou pomoc na její zkvalitnění Sputnikem V, vyvinuté Gamaleiovým ústavem spojeným se 7 Nobelovými cenami.

  • astra-zeneca-prijala-nabidku-na-zkvalitneni-sve-vakciny-ruskym-sputnikem-v
  • smiley
  • astra-zeneca-prijala-nabidku-na-zkvalitneni-sve-vakciny-ruskym-sputnikem-v

Astra Zeneca "chybovala" v testech, a její vakcína na oko vykazovala lepší výsledky než ve skutečnosti má. Prakticky je její účinnost je okolo 70% oproti Sputniku s více než 95%. Sputnik by měl britskou vakcínu nakopnout a zvýšit její účinnost (a prodejnost), slibují si vědci na obou stranách (popř. se na ampulky Sputniku nalepí etikety Astry a budou všichni spokojeni ). Pane premiére, Vy jste mrkl pravým okem...!?!

Jak vidno západní  politici o ruské vakcíně lhali a média dezinformovala. A pokud by se situace nadále měla vyvíjet podle scénáře Čapkovy Bílé nemoci, mělo by dojít ještě k tomu, že až bude ruská vaksína na cestě do Británie, zdezinformovaný a zmanipulovaný dav ji ke své škodě zničí. Tolik Čapkova Bílá nemoc, podle jejíhož scénáře se zatím vše vyvíjí. Doufejme, že tak daleko snad věci nedojdou.

zdroj:

https://www.thesun.co.uk/news/13447096/covid-vaccine-astrazeneca-oxford-russia-sputnik-jab-combined/

https://www.interfax.ru/russia/740895

--------------------------------------------------------

Na jisto: Argentina kupuje ruskou vakcínu!

 

Argentina podepsala kontrakt na nákup ruské vakcíny Sputnik V. Oznámil to dnes argentinský prezident Alberto Fenández.

O letních prázdninách - v lednu a únoru - chce vláda poskytnout protikovidové očkování 10 milionům lidí, přičemž 300 tisíc má být proočkováno ještě do konce letošního roku. V současných letních vedrech by bylo uchovávání drahé americké vakcíny, která vyžaduje -70-80°C, obzvlášť logisticky náročné.

zdroj: https://www.eurabia.cz/Articles/44656-na-jisto-argentina-kupuje-ruskou-vakcinu-.aspx

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře