Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vakcinační fašismus nezačal až s objevením se Covidu, ale podstatně dříve!

Hodnocení uživatelů:  / 31
NejhoršíNejlepší 

Myslím, že je zapotřebí připomenout, že tento fašistický Covid teror, který právě teď zažíváme, začal už mnohem dříve. Konkrétně u nás v ČR v r. 2007, kdy sem byla povinně zavedena hexavakcína pro novorozence made in USA. Od té doby u nás nejméně 4x stoupl počet autistických dětí.

  • vakcinacni-fasismus-nezacal-az-s-objevenim-se-covidu-ale-podstatne-drive

Nikoho to nezajímalo a nezajímá, přestože se již v té době dala dohledat řada studií prokazujících přímou spojitost mezi tímto očkováním dětí a dětským autismem - nedávno to bylo potvrzeno i soudně na základě aktivity Roberta Kennedyho. A co se změnilo? Maminky tráví čas na nárožích diskusemi o tom - a tenhle můj má ADHD a tenhle můj je autista - je to pro ně způsob, jak si zkrátit dlouhou chvíli...

Nic víc! Tak to, přátelé, bohužel, bylo a je! Vzpomínám si na tu dobu (2007), když jsme odmítli nechat očkovat syna hexou. Vyhrožování vyhazovem z práce, vyhrožování ze strany krajské hygieny až miliónovou pokutou, zařazení na OSPOD mezi asociální rodiny s možností kdykoliv vás kontrolovat přímo ve vašem bydlišti.

Ale jelikož jsme tehdy řekli jasné NE!!!, stáhli ocas a od té doby nás již nikdy nekontaktovali. Dnes je to zlo o řád vyššího a nebezpečnějšího stupně a co na to rodičové? Syn chodí do 8.třídy ZŠ a zbylo jich tam posledních 5 neočkovaných proti koroně, a to nikoliv z vůle školy, ale z vůle jejich vlastních rodičů!

Tak co s tím chcete dělat? Co s tím chcete dělat, když všude ze svého okolí slyšíte příběhy o následcích konkrétních očkovaných, vašich příbuzných, známých, čtete odborné studie o tom, co ta vakcína udělá s lidskou krví, jaké budou následky krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé... A nikoho to nezajímá, rodičům je jedno, co nechají píchnout do svých dětí a naženou je přímo do tohoto chřtánu... Co s takovou společností?!!

Facebook komentáře