Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Druhá Atlantida...?

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Tohle je nesmírně vyhrocená doba. Nic z naší minulosti již neplatí, nic nelze předvídat (ani těmi shůry poslanými a zasvěcenými), všechno je otevřené a v pohybu... a je to teď skutečně jenom o nás a na nás...

  • druha-atlantida
Druhá Atlantida - to mi připadá jako nejvýstižnější pojmenování téhle naší doby. Trochu jiné kulisy, ale zase ten starý příběh a boj... Stejní lidé na stejných místech (i když o tom na té vědomé úrovni většinou nevíme) a všechny znaky blížícího se konce tak, jako tenkrát.
 
Uměle vyvolávaná zemětřesení, manipulace s klimatem, manipulace s lidskou psychikou - snaha absolutně si podmanit lidskou duši,skrytá válka s našimi praotci a tvůrci světa, ve kterém žijeme (dnes jim říkáme mimozemšťané), ale především - manipulace s prapůvodním genofondem, kterému byl předurčen  jeho vlastní vývojový ŘÁD, jeho vlastní cesta růstu a sebepoznání.
 
To se netýká jen rostlin (GMO), ale především zvířat a lidí. Tou úplně poslední fází před koncem staré Atlantidy (nebylo to ve středomoří, ale mezi dnešní Austrálii a střední Amerikou, velikostí asi jako severoamerický kontinent) byly experimenty s míšením lidských a zvířecích genů (zbyly nám z toho útržky ze starých bájí a tu a tam archeologické nálezy, které se, především Vatikánu, nepodařilo před lidstvem skrýt).
 
To jsou ty různé mořské pany, kentauři ale třeba i psi s lidskými hlavami - viz. Daniken - bronzová deska z doby starého Babylónu.  Ale toto vše dnes již znovu probíhá (především v různých soukromých laboratořích), i když se o tom zatím veřejně nikde nedočteme. Stojíme na hranici... Já ale nejsem žádný apokalyptik nebo zásadní pesimista... Mnohému se již podařilo předejít (jinak bychom tu už dávno nebyli) a nesmírně mnoho můžeme právě teď změnit....

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře