Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Časy se mění...

Zprávy ze Sorosova Seznamu.cz zásadně nesdílím. Sdílet nebudu ani tentokrát, nicméně ponechám tady několik nadpisů článků ze Seznamu z poslední doby, nadpisů a informací, se kterým byste se na Seznamu ještě v nedávné minulosti jistojistě nesetkali! A víte proč? Už jste si všimli, jak nejrůznější novinářští zaprodanci a vakcinační propagátoři začínají v poslední době opatrně a nenápadně otáčet? Pročpak asi?

Že by už i jim začalo docházet, že tento zločin tentokrát promlčen nebude a za dveřmi již čeká dav rozlícených, zmrzačených a zotročovaných spoluobčanů? A dlouho to již trvat nebude, kdy tento podvodný, genocidní podraz začne docházet i těm nejobyčejnějším naivům.

  • casy-se-meni

A tak je potřeba začít si vyrábět alibi: "Ale vždyť my jsme to nevěděli...  Věřili jsme jim, nenapadlo by nás, že nám lžou... To SUKL, byla to jejich povinnost zjistit, co v tom je a co to s lidmi udělá!  Proč neudělali rozbory krve, nepitvali, nebylo za co a kde?!! Nejenom SUKL - Babiš, Vojtěch, Prymula, Kubek... to oni... - oklamali nás!!!  Ne, nic jsme z toho neměli, běžný plat..., chtěli jsme jen pro naše spoluobčany to nejlepší, ale když nám to došlo... No jen se podívejte, na co jsme začali upozorňovat, a o čem jsme začali psát" (citace nadpisů článku z poslední doby ze Seznamu.cz) :


"EMA varuje před posilovacími dávkami, mohou oslabit imunitní systém
 
Nejvyšší soud v USA zamítl povinné očkování pro zaměstnance větších firem
 
Podívejte se, kdo dostal nejvíc covidových dotací
 
Fotky z Francie: Učitelé stávkují, mají už dost změn pravidel pro školy
 
Povinné očkování je proti zákonu a může rozdělit společnost, varuje senátor

Senátoři proti povinnému očkování: Dáváme zdravotníkům nůž na krk
 
Nová česká studie: Účinek vakcíny po čtyřech měsících rychle klesá"
 
A abychom nezůstávali jenom u nás doma, tady čerstvé sdělení britského ministerstva zdravotnictví: https://tadesco.org/…om/
 
Netvrdím, že se jedná o "revoluční" proměnu našeho a zahraničního mainstreamu, to prozatím jistě ne, ono se to ještě párkrát otočí, ale zřetelný signál, alespoň dle mé dosavadní zkušenosti, se tam již rýsovat začíná. A proč na to upozorňuji? V této, událostmi a informacemi zahlcené době, obsáhne paměť běžného smrtelníka jen vzácně dobu delší, jak sedm dnů nazpět, většinou ještě méně.
 
V takovém prostředí lze tudíž velmi snadno lhát, šálit a klamat, při čemž stále stejně jako i v minulosti platí: Že každý nepotrestaný zločin se nám bude jako bumerang znovu a znovu vracet a každý nepotrestaný zločinec si svůj zločin, dříve či později, znovu zopakuje!

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře