Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

VZNIK PLATFORMY ZA VYSTOUPENÍ ČESKÉ REPUBLIKY Z EU A NATO

TISKOVÁ ZPRÁVA:

Dne 31. 5. 2023 byla veřejnosti ohlášena nová politická platforma s názvem „Vystupme z EU a NATO“. Tato platforma sdružuje politické strany, hnutí, spolky a iniciativy, které mají za cíl vystoupení z EU a NATO a vytvoření suverénní nezávislé ČR. Zakládajícími členy této platformy jsou Aliance národních sil, Dělnická strana sociální spravedlnosti, Národní demokracie a Klub přátel Miroslava Sládka, který navazuje na činnost SPR-RSČ. Další podobně zaměřené strany a sdružení se mohou kdykoliv připojit a budou vítány.

  • vznik-platformy-za-vystoupeni-ceske-republiky-z-eu-a-nato
  • vznik-platformy-za-vystoupeni-ceske-republiky-z-eu-a-nato

Ačkoliv mohou mít signatáři iniciativy rozdílné programové body v dalších oblastech, shodnou se na tom nejdůležitějším: Členství v EU a NATO je dnes jednoznačně nejvýznamnější překážkou na cestě k získání suverenity a k rozvoji ČR.

EU nemá za cíl pomáhat členským státům, ale naopak na nich parazitovat a vnucovat jim „pokrokové“ ideologie. Ačkoliv mnozí očekávali po vstupu do EU zlepšení naší situace, opak byl pravdou: Dočkali jsme se vměšování do vnitřních záležitostí ČR, likvidace našeho průmyslu a energetiky, snižování naší konkurenceschopnosti, nárůstu multi-kulti a genderového šílenství a také rozmachu cenzury a špiclování. Navíc máme kvůli EU a její „klimatické“ politice zničenou krajinu a výrazně dražší elektřinu a následně veškeré zboží a služby. V současné době je EU bohužel již nereformovatelná a jediným řešením je okamžité vystoupení a navázání bilaterální spolupráce s ostatními státy mimo rámec EU.

Stejně tak je bezpečnostní hrozbou i naše členství v NATO, které je útočnou vojenskou organizací hájící výlučně mocenské zájmy USA. Členství v NATO znamená zatahování ČR do cizích válek, snižování schopností naší armády vlivem jejího přetváření na bezcenný expediční sbor a také hrozbu, že se ČR stane potenciálním cílem útoku od zemí, s nimiž je USA ve sporu. Proto je nutné z NATO okamžitě vystoupit a stát se neutrálním státem.

V ČR stále žijí statisíce lidí, kteří hlasovali proti vstupu ČR do EU, a přibývají statisíce dalších, kteří až po vstupu do EU pochopili nebezpečí, které z ní plyne. Navíc lidé nikdy nedostali možnost se plnohodnotně vyjádřit k našemu členství v NATO a je zde řada těch, kteří s naším členstvím v NATO dodnes nesouhlasí. Tito lidé dnes nemají v politice plnohodnotné zastoupení. Tato platforma má za cíl, aby i hlas těchto lidí byl v politickém prostoru slyšet.

Politická platforma „Vystupme z EU a NATO“ bude hájit zájmy všech, kterým, bez rozdílu stranického dresu, záleží na naší zemi: svobodné a suverénní České republice.

Praha 31. 5. 2023

Aliance národních sil Vladimíra Vítová, předsedkyně

Dělnická strana sociální spravedlnosti Tomáš Vandas, předseda

Národní demokracie Adam B. Bartoš, předseda

Klub přátel Miroslava Sládka Tomáš Franěk, předseda

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 2023-06-01 17:21
EU a NATO jsou ryze fašistické organizace
Citovat
#1 miroslav petr 2023-06-01 15:48
je nutná větší propagace a podpisové akce po všech městech čr. stojí to prachy, ale jiné řešení není!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře