Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

OSN zavádí novodobé gestapo

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 
  • osn-zavadi-novodobe-gestapo

 

Citace zprávy: „30. června 2016 Rada OSN pro lidská práva odsouhlasila vytvoření funkce odborníka na vyšetřování násilí a diskriminace ve vztahu k představitelům LGBT a schválila tomu odpovídající rezoluci.“

Odpověď: Touto tzv. rezolucí se jednotlivé státy dostávají pod tvrdou diktaturu mechanismu, který zavede nadvládu LGBT „elity“ nad jednotlivými národy. „Funkce odborníka“ – novodobého gestapa – bude nástrojem k likvidaci všech morálních a nepohodlných lidí.  

Otázka: Jaký postoj dnes k LGBT zaujímá Vatikán?

Odpověď: Pseudopapež František v neděli 26. 6. v Arménii řekl: „Římskokatolická církev by se měla omluvit homosexuálům za to, jak se k nim chovala“. František měl naopak vyzvat celou církev k účinnému pokání za to, že hřích homosexuality nenazývá hříchem, a tím nedává účinnou prevenci, ale ani vysvobození těm, kteří se už stali otroky tohoto hříchu.

Otázka: Jak se k výroku Františka vyjádřila tisková služba ex-patriarchy Kirilla?

Odpověď: „Podle našeho názoru je papežova výzva dosti divná. Od nás nic takového neuslyšíte. Hřích nazýváme hříchem a hříšníky vyzýváme k pokání. V pravoslavné církvi jiný přístup být nemůže. Člověk si musí uvědomit svůj hřích, a ne se přikrývat jakýmisi všeobecnými lidskými hodnotami.“ Jediné mínus je, že patriarcha Kirill toto sice říká správně, ale prakticky jedná opačně.

Citace z masmédií: „… proti vystoupila Čína, Rusko a několik muslimských zemí, ‚za‘ rezoluci hlasovalo 23 představitelů, ‚proti‘ 18. USA a silné krajiny EU rezoluci podpořily.“

Odpověď: Mohou se představitelé jak křesťanské Ameriky, tak i křesťanské Evropy, kteří hlasovali za toto novodobé gestapo,podívat do očí občanům svých národů? Mohou tvrdit, že prezentovali jejich vůli, anebo tito zrádní představitelé už ztratili svědomí a rozum? Proč by nejlidnatější stát světa – Čína – a územně největší stát světa – Rusko – měly být oběťmi tohoto zločinného schválení, které povede k jejich sebezničení? V takové vážné věci musí být respektována nezávislost a suverenita jednotli vých států! OSN zavádí masovou diskriminaci a svou rezolucí připravuje podmínky pro tyranii nevinného obyvatelstva. Tu jde o neofašistickou ideologii a nejtěžší zločiny proti lidskosti!

Statistiky dokazují, že nejvíce zločinnosti v USA mají na svědomí homosexuálové. Nejvíce rozšiřují smrtonosnou chorobu AIDS a nebezpečné infekční nemoci. Navíc v důsledku homosexualismu dochází k degeneraci lidské psychiky a k likvidaci všech morálních a křesťanských hodnot.

V Rusku, Číně i muslimských zemích je zakázána propagace homosexualismu a jeho privilegování. OSN dnes tyto státy nutí, aby v rozporu s jejich vlastními zákony zaváděly orgán diskriminační vůči většině své společnosti. OSN se stává nástrojem celosvětové genocidy řízené bankéři a zednáři, kteří jsou ve 33. stupni zasvěceni satanovi. V Římském klubu už rozhodli o redukci lidstva na jednu miliardu. Tedy 6 miliard obyvatel planety má být v souladu s jejich programy, které prosazuje OSN, vyhubeno. Jde o nejtěžší zločiny proti lidstvu.

Citace zprávy: „OSN se odvolávala při prosazení této rezoluce na případ, který se stal 12. června v Orlandu na Floridě, kdy útočník zastřelil 49 gayů v místním gay klubu.“

Odpověď: Proč OSN nespustila alarm, když v Norsku v následku Úmluvy o právech dítěte ročně 59 dětí ukradených rodičům páchá sebevraždu? Proč nespustila už před několika lety alarm proti homosexuálům v Los Angeles, kteří mají na svědomí 30 000 znásilněných dětí?  

Mnozí členové OSN se hlásí ke křesťanství, a přesto nechtějí znát alarmující výzvu Bible: „Podobně jako oni i Sodoma, Gomora a okolní města se oddaly smilstvu, propadly zvrhlosti, a jsou nám výstražným příkladem trestu věčného ohně.“ (Jud 7)

Národy lidstva se dnes musí postavit proti OSN, která neslouží Bohu a národům, ale satanu (ďáblu). „Ďábel je lhář a vrah.“ (J 8,44) OSN musí být jako afunkční spravedlivě souzena za své amorální programy a zločinné úmluvy a rozpuštěna!

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

5. 7. 2016

Komu:

Vládám členských států OSN

Státnímu sekretariátu Vatikán

Moskevskému patriarchátu

Masmédiím 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 rudla.kovanda@email.cz 2016-07-13 19:24
OSN byla založená americkými bankéři proto,aby jím sloužila k potlačování všech národů.Je to jen prodloužená ruka těch nejbohatších mafiánů.Složí zlu a měla by být rozpuštěna a nahrazena.

Facebook komentáře