Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

OSN zařadila „Izrael“ na černou listinu zemí, které škodí dětem.

Izraelští představitelé vyjádřili obavu, že tento krok povede k zákazu dodávek zbraní do „Tel Avivu“.

Text OSN obsahoval kapitoly týkající se palestinské kauzy a obvinění Izraele z okupace a ze spáchání závažných přestupků vůči nezletilým.

OSN oficiálně a definitivně zařadila „Izrael“ na černou listinu zemí, které porušují práva dětí v konfliktních a válečných zónách , jak potvrdila média v „Tel Avivu“.

osn-zaradila-izrael-na-cernou-listinu-zemi-ktere-skodi-detem

Seznam se objevil jako příloha výroční zprávy předložené kanceláře generálního tajemníka OSN Antónia Guterrese, která dokumentuje porušování práv dětí, vysvětlil list Times of Israel .

Text obsahoval kapitoly týkající se palestinské kauzy a obvinění izraele z okupace a ze spáchání závažných zločinů vůči nezletilým.

Podle nejnovějších statistik palestinského ministerstva zdravotnictví od začátku izraelské agrese v Gaze 7. října bylo zabito 36 730 lidí a 83 530 bylo zraněno. 

Za posledních devět měsíců spáchal „Izrael“ 3 276 masakrů, z toho děti a ženy představují 70 procent obětí, 15 517 nezletilých bylo zavražděno a 35 000 je ohroženo smrtí kvůli podvýživě.

Desetitisíce dětí v Gaze trpí tragickými podmínkami kvůli pokračujícímu izraelskému masakru, což z enklávy dělá nejnebezpečnější místo pro děti na světě.

Nezletilí v Gaze také trpí fyzickými a psychickými nemocemipodvýživou kvůli nedostatku potravin a jsou vystaveni amputacím a popáleninám způsobeným bombami svrženými okupanty...

Zdroj: https://espanol.almayadeen.net/noticias/politica/1868570/onu-incluye-a--israel--en-lista-negra-de-pa%C3%ADses-nocivos-cont

osn-zaradila-izrael-na-cernou-listinu-zemi-ktere-skodi-detem
osn-zaradila-izrael-na-cernou-listinu-zemi-ktere-skodi-detem

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Jaromír Jaroslav 2024-06-08 11:57
Sem mali zaradiť aj zámorský USrael pre migraciu cez ptvorene juzne hranice z Mexika a zriadenie vyse 400 taborov, z toho 200 v Texase, pre nezletile deti, tabory brutalnej sexualnej oxploitacii deti americkymi pedofilmi, čím sam pedofil Biden so synom Hunterom vytvorili RAJ PRE PEDOFILOV V AMERIKE! Vcera o tom hovorilo na Redacted.com niekoľko Americkych colnikov a strážcov hraníc, co sa deje v týchto taboroch smrti deti, kam sa nevedia a nedokazu dostat ani americki kongresmeni a senatori na kontrolu! Tito svedkovia t rdia, ze po brutalite na deti nasleduje rozoberanie nasúciastky a údajne už cez 200,000 deti je po smrti! Takze aj preto im ide o otvorenu migraciu aj casto nezletilich detí, aby mali pedofili zasobu deti ! A to sa iste deje aj v EU Gulagu pedofilia pre vladnucu " elitu" a bohatích! A to chcu aj na lokalnej urovni česki a slovenski pedofili v stranach ako je Progresivne Slovensko kde je plno uchylakov a pedofilov! Kto pscha takuto brutalitu na deťoch co je ten najodpornejsí čin na nevinnich detoch, treba mu zaťať krompac do hlavy, ako to bolo na jednom bilboarde zidovskeho pedofila Šimečku!!!
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře