Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

ODMÍTÁME PANDEMICKOU SMLOUVU S WHO!

Kovidová “opatření” byla jen slabým čajíčkem oproti tomu, co na nás WHO chystá teď.

Pandemická smlouva by dala Světové zdravotnické organizaci (WHO) pravomoc vyhlašovat pandemie a zavádět tvrdé zákazy v jednotlivých státech i proti vůli lidí a vlád těchto států. 

odmitame-pandemickou-smlouvu-s-who

Pokud by to prošlo, mohla by WHO kdykoliv zavést tvrdý lockdown, povinné “očkování” a další zvěrstva, aniž bychom to mohli jakkoliv ovlivnit.

Více info v článku zde.

Dobrou zprávou je, že Slovensko pod vedením Roberta Fica tuto smlouvu odmítá. Teď je potřeba, abychom to odmítli stejně razantně i zde!

Proto sdílejte tyto informace všem svým známým, pište svým poslancům a senátorům a hlavně: nikdy nevěřte lžím o tom, že tato opatření jsou prý “pro naše bezpečí”. Vždy jde jen o to, sebrat nám svobodu!

Zdroj: https://narodnidemokracie.cz/odmitame-pandemickou-smlouvu-s-who/

odmitame-pandemickou-smlouvu-s-who
odmitame-pandemickou-smlouvu-s-who

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#3 jarka 2023-11-25 09:14
Ze Youtube smazaného Semináře konaného v Poslanecké sněmovně ČR dne 22.11.2023 je záznam na The Epoch Times a je zřejmé ze znaleckých vystoupení, že Covid 19 nebyl náhodný.
Citovat
#2 Přemysl Javornický 2023-11-24 20:38
Však už je na něj uchystáno. Toto jsou poslední křeče. WHO, OSN, WB - to vše se změní nebo zanikne. Zločince čeká tvrdý osud. Nás, vědomé a chráněné, čeká konečně svoboda a láska. Nevědomí se buď probudí a dočkají se i oni vysvobození, pokud se neprobudí, skončí jako pomocnící zločinců.
Citovat
#1 Jiří Duda 2023-11-24 15:25
Jak to, že na Gatese ještě nebyl spáchán atentát? Vždyť se v USA střílí každý den?zhxyc
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře