Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

K čemu jsou drahá veřejnoprávní média, když nás neinformují o dění ve světě? + video

Nakladatelství Naštvané matky

V Londýně a i v dalších západních zemích EU lidé protestují proti "covidové" totalitě. Naposledy byl svědkem až milionové demonstrace Londýn.

  • k-cemu-jsou-draha-verejnopravni-media-kdyz-nas-neinformuji-o-deni-ve-svete

Údajně jsou lidé opravdu naštvaní a vyvíjejí na politiky obrovský nátlak. Demonstrují i u jejich obydlí, čekají na ně před sněmovnou, hážou po nich předměty a opravdu systematicky jim dávají silně najevo, že "covidovou" totalitu odmítají.

Údajně pod jejich nátlakem začala britská vláda rozvolňovat... Člověk ale takové informace musí lovit z různých pochybných zdrojů, na profilech Čechů, kteří žijí v Londýně, na alternativních zahraničních serverech.

K čemu si tedy platíme drahou Českou televizi, která má reportéry po celém světě? Zpravodajství našich médií je selektivní a informují o tom, o čem chtějí, ne o tom, co se děje.

Našla jsem třeba článek, že v Londýně zatknuli muže, který útočil na reportéra BBC. Připomnělo mi to reportáže komunistické České televize, která informovala o demonstracích v Praze jako o setkání zkrachovalých existencí. Ještě dnes vidím ten záběr na pár hipísáků s podprahovým sdělením, že feťáky nikdo nemůže brát vážně.

Stejně tak dnes kritici migrace jsou prezentováni pouze jako důchodce Balda, který chtěl zastavit vlak pokáceným stromem. Kritici očkování jsou prezentováni zase jako šílenci, kteří se bojí čipů a spí doma v alobalových čepičkách.

Média lžou! Kdo jim věří, je naivní prosťáček.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře