Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Deklarace lékařů k nátlaku na očkování (2.)

Hodnocení uživatelů:  / 18
NejhoršíNejlepší 

Vážení,

děkujeme za vaší podporu Deklarace lékařů k nátlaku na očkování.

Dnes proběhla Tisková konference Deklarací, které se účastnili zástupci Deklarace lékařů k nátlaku na očkování, Deklarace sester a sociálních pracovníků, Deklarace studentů, Deklarace členů IZS a ozbrojených sil ČR a Deklarace právníků. Záznamy naleznete zde:
Raptor TV
Síla Slov
Lion TV

  • deklarace-lekaru-k-natlaku-na-ockovani-2

Vydali jsme několik prohlášení, všechny informace naleznete v sekci Aktuality a našem webu. Sledujte občas náš web, protože je možné, že některé naše e-maily skončí ve spamu.

Podporujeme demonstrace a pochody, které se budou konat 8. 1. v Brně, Olomouci, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem a Bruntále a 9. 1. v Praze ve 14 hodin na Václavském náměstí. Je nutné, aby se všichni lidé, kteří nesouhlasí s povinným očkováním a diskriminací neočkovaných spojili a vyjádřili veřejně svůj postoj. Pokud chceme současnou situaci změnit, každý musí přiložit ruku k dílu.

10. ledna ve 13 hodin 10 minut proběhne minuta propojení všech lidí, kteří podporují zrušení nátlaku na očkování. Každý to může udělat jakýmkoliv způsobem: tichem, troubením klaxonu, modlitbou, meditací, nebo tím, že se jen na minutu zastaví, až mu zapípá budík, a v myšlenkách podpoří ostatní. Třeba někdo v nějakém městě spustí sirénu, nebo se v nějakém vesnickém kostelíku rozezvučí zvon. Ale hlavně si společně musíme intenzivně přát, aby se očkovaní i neočkovaní lidé spojili v lidskosti a přátelství. Společné přání má velkou moc. Budeme rádi, když se k tomu připojíte.

O dalších krocích Vás budeme informovat.

Srdečně zdravíme

Za Deklaraci lékařů k nátlaku na očkování
Václav Hrabák

 

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře