Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Daleko větším nebezpečím pro tuto zemi je hnědá než rudá

  • neonaciste

Daleko větším nebezpečím pro tuto zemi je hnědá než rudá. Pravicová média umně upozorňují na rudou, aby občané ztratili soustředění na nové náckovské strany. Strany blízké prezidentské kanceláři inklinující k nacionalismu, extrémismu a chvále rasismu, mají být přehlížené. Nejsem milovníkem komunistů, rozhodně neobhajuji jejich existenci, ale z hlediska ideologické nebezpečnosti tady smrdí jiné tábory, než jaké jsou nám  předkládané.

 

Ano komunisté jsou v jistém smyslu pohrobky gottwaldovské, staré odporné školy. Ano tato strana by se konečně měla rozhodnout co chce. Chce vyzývat vrahy minulosti, nebo se chce stát moderní politickou stranou. Prozatím rudá partaj pluje mezi lezením do přízně dříve narozených a místy se pokouší být mírně pokrokovou. Při sledování komunistických mýtinků nevycházím z údivů, když poslanci demokratického parlamentu horují za komunismus padesátých let a glorifikují Gottwalda se Stalinem. Chyba je především ve stařešinovém osazení vedení třešňového sadu. Tam by bylo třeba ukončit angažmá těmto dědicům minulého režimu. Mladší komunisté by možná přinesli ten správný přerod v lepší partaj konečně odstřihnutou od ideologie Sovětského svazu a Gottwaldovských represí.

Na druhou stranu, komunisté nejsou až tak jednotná skupina. Pokud vím, existují tam lidé více nakloněni  pokrokovému modernímu směru a lidé stavějící na minulosti. Potom tato partaj vypadá jako extrémní ražení. Potom tu máme komunistického sklerotika, který neví kam se přiklonit. Mnoho milovníků extrémních padesátých let a represálií minulého režimu je ve vedení partaje, a tak se pak nemůžeme divit následnému výsledku.

Toto do moderní společnosti nepatří. Zejména by se komunisté měli jasně odstřihnout od komunistické mládeže, která se svou činností podobá Vandasovským mládežníkům. Pokud tato společnost chce hovořit o zákazu rudé partaje, mělo se o tom hovořit ještě v dobách těsně porevolučních. Nyní jsou takovéto úvahy liché a tato partaj je součástí levicového křídla. Nemusí se nám to líbit, ale je tomu tak. Na druhou stranu, pokud partaj hájí zločinné skutky minulosti a opěvuje tyto zločinné skutky, je možné diskutovat o jejím zrušení. Otázka je, jestli by takové zrušení bylo demokratické. Já podle mého názoru tvrdím, že je zrušení komunistů dnes již neproveditelné. V čem jsou komunisté od jiných partají jiní? Naprosto v ničem. Také se podílejí jako jejich kolegové z ČSSD, ODS, VV, TOP09 a Peakovců na rozkrádání státní kasy. Soudruzi horují také za nehorázné a nemorální hodnoty kapitalismu třeba ve Všeobecné pojišťovně a dalších kontrolních orgánech státních a polostátních podniků.

Politici z pravice si mylně myslí, že jsou lidé stejně hloupí jako oni. Copak parlament nespolupracuje s komunisty? Ale ano, spolupracuje. Spolupracují s nimi modří Nečasovi lidé, spolupracují s nimi Véčkaři, TOP09 i ČSSD. Jen se to všechno děje v kuloárech, v  těch zákulisních oblastech, kam obyčejný člověk nemá přístup. Nějaké Bohumínské usnesení ČSSD je už od svého vzniku neplatným cárem papíru. A má nějaké další opodstatnění? Oni soudruzi minulého režimu nepřelezli do jiných partají? A co poslední prezidentské volby a podpora komunistů vyprošena ODS, to nic není? Tehdy rudý závan Klausovi a lidem z modré strany nevadil.

Vládní pravice se dala do vykládání novodobé verze Spielbergova apokalyptického světa. No, opět se nechci zastávat Sociálních demokratů, ale tato země v horším stavu být nemůže. Skoro všechny reformy zůstanou, zmizí jen některé kosmetické vady na kráse, protože socani s reformami do jisté míry souhlasí a jsou rádi za pravicové provedení nepopulárních kroků.

Proto jakékoli poukazování na apokalypsu a konec dnešního světa, to jsou naprosté hlouposti. Čeho by se lidé měli bát, to je hnědá ideologie, národní socialismus, integralistický konzervatismus, rasismus a další hnůj házený na české občany. Lidé by se měli obávat Vandase, Macha, Bobošíkové, Zemana a další ubohých účastníků zájezdu za nesvobodou a diktaturou. Tyto partaje s pokoušejí dostat stále více a více do voličovy přízně. Machova strana Svobodných má za sebou vlivný Hrad a řadu politiků z ODS a dalších partají, také má styky s náckovskými partajemi jako je například Právo a Spravedlnost, ze kterého kdysi klerofašisté kandidovali na kandidátce Svobodných do eurovoleb.

Tyto hnědé partaje, tito hnědí rádoby politici se hlavně pasou na nenávisti mnoha lidí k romskému etniku a na této vizi politiky si zahájily svou politickou kariéru. Mach chce získat parlamentní křeslo v podobě obkliky přes krásné řeči o absolutní svobodě a slabém státu, které v duchu ultraliberalismu ve skutečnosti zahájí cestu k nesvobodě a rasismu. Ve jménu Macha a jeho sluhů má dojít k nastolení českého apartheidu. Mach je velmi chytrý člověk, bohužel mu chybí sociální inteligence, tu nahrazuje antievropanismem,integralistickým liberalismem a ekonomickým populismem laissez faire. Konzervativní liberalismus se částečně pase na fašismu, přesto souhlasí se sionistickým směřováním a obhajuje Izrael a proizraelskou politiku, proto je proti vzniku samostatné Palestiny. Odmítá islám jako absolutní nepřátelství, odmítá integraci a multikulturalismus, nesnáší marxismus, obrací se na podobné hodnoty jako nacionalismus.

Tato partaj také hodně vsadila na protievropský tón, na který slyší stále víc lidí. Antievropanismus, rasismus, to jsou dvě hodnoty, na které věří zklamaný český volič. V tom je to obrovské nebezpečí, které může těmto partajím přinést volební výsledky. Navíc tato strana,  stejně jako náckovská D.O.S.T., získala podporu Klause, který je v očích Čechů stále ještě z nepochopitelných důvodů chápán jako záruka politika, kterému lidé věří. Až Klaus odejde z prezidentského postu, určitě kvůli jeho hnědému názoru na politiku také propadne do propadliště dějin. Aureola prezidentské funkce zmizí a s ní i uznávaný Klaus. Mimochodem je zajímavé, jak média pomlčela o prezidentských sympatiích na nedávném naci setkání, na kterém byla také populistka Bobošíková.

Stejně tak Vandasova Dělnická strana sociální spravedlnosti pase svou existenci na podpoře nenávisti, násilí a rasismu. Tady pro změnu máme nacionální socialismus s jeho veškerými zhoubnostmi. Otevřeně tato partaj vystupuje proti Evropské unii, proti Romům, proti vládě, dokonce proti reformám. Vandas jako nějaká přísavka na kořenech rostliny jen tak vesele užívá napětí v severních Čechách, ale také v jiných částech této země.

Kritikou vlády, jakoby pomoci dělnickému lidu, těm těžce pracujícím matkám a otcům, tím  chce Vandas vyhrát své volební kolečko. Zakrývá rasismus, aby ukázal, že tomuto českému náckovi jde o práva majority. V tomto je velké nebezpečí. Školí se od německých nácků, leze jim do řitního otvoru. Dokonce své německé přátele Vandas pozval na 9minutové vystoupení na oslavy 1. máje, kde se pozváním německých  nácků nepřímo přiznal k popíranému náckovství. Lidé ovlivněni mediální masáží o nepřizpůsobivých lidech mohou skutečně tyto odpady společnosti nakonec volit. Vandas představuje skutečnou hrozbu demokracie, skutečnou hrozbu glorifikace násilí a rasismu.

Na podobné vlně nenávisti hraje svou politickou budoucnost Bobošíková, která se přidá prakticky kamkoli. kde jí to vynáší. Její nedávná návštěva Semínovy sešlosti a vlezdoprdelkovství do pozadí přítomných klerofašitů a nácků ukázala kam tato politička míří. To ostatně také Bobošíková ukázala na oslavě 1. máje. Tato politička je stejnou populistkou jako Mach, Vandas i Zeman. Navíc jako Mach, je také Bobošíková oblíbencem Klause, který její přihnědlé názory plné xenofobie, extrémismu a islamofobie ve spojení s odpíráním multikulturalismu a odmítáním evropské integrace, plně sdílí.

Jednoduše Bobošíková má všechno, v co věří jak prezident Klaus, tak jeho další oblíbenec Mach. Proto také ta hradní blízkost. Tato dáma se účastnila, jak už jsem napsal, klerofašistické Semínovy sešlosti, na které vystoupila jako velmi aktivní angažovanec a řečník. Případné menší zneviditelňování ve formě nových náckovských partají, to je to nebezpečí, jakého by se měli lidé obávat. Přes obalové funkce nových takzvaných konzervativních hodnot, může dojít k naočkování neonacismu, extrémismu, integralistického liberalismu a dalších svoločí do české společnosti.

Hnědá myšlenková nenávist se stále více skrývá za novými nic neříkajícími výrazy. Prezident to používá k zastínění hnědých myšlenek hlavy státu, nyní to samé používají Machova strana, Bobošíková i Zeman, který klesl také na úroveň islamofoba. Mnohem větší nebezpečí je hnědá diktatura, které také propadávají vládní strany. Viz. Nečasova oblíbenost maďarského nacionalismu Orbána.

Ještě dnes se mi vybavuje Landův extrémistický spolek Ordo Lumen Templi a poslanec z ODSky Vidím. Spolek Ordo Lumen Templi byl založený roku 2004 Landou , poslancem Vidímem(který rád na VŠE chodil v kanadách a maskáčích) a Komorousem. Tehdejší bohoslužbu tohoto řádu na Vyšehradě přenášela Česká televize. Za doprovodu nevidomých dětí Landa v bílém rouchu s červeným křížem na prsou pronášel:“Ať se nás zlí bojej, my je nakopnem do zadku, když budou chtít brát věcem obsah! “ Pokud toto viděl nějaký cizinec, mohl si myslet, že se svět zbláznil a veřejnoprávní televize přenáší záběry ze zasedání Ku – Klux – Klanu. Vůbec Landa je podivný člověk. Je to mimo jiné zakladatel českých skinheads, zakladatel rasistické skupiny Orlík, ve svých textech se Landa inspiroval například texty neonacistické skupiny  Screwdriver.

Landa je další člověk, veskrze kterého dochází k šíření rasismu a ideálů bílých Čech bez multikulturalismu, Romů a dalších cizinců. Landa také na své koncerty v roce 2008 zve plakátem, na kterém je znázorněna poštovní známka, Landa je na ní jako prezident  a za ním je  protektorátní vlajka. Na límci je Landa okrášlen nápisem MERCURIUS, jehož runovou podobu má Landa vytetovanou na pravém zápěstí. Na tom by nebylo ještě nic divného, kdyby se za tímto neskrývala nacistická ideologie. Merkur oběhne slunce jednou za 88 dní a v neonacistické symbolice neznamená číslo 88 nic než slovo Heil Hitler.

Daniel Landa se vyskytuje  zcela běžně v televizních relacích, takže nejde o okrajového extrémistu, To je další nebezpečí hnědé ideologie. Na jedné straně tady máme hnědé partaje, na druhé tady jsou šíření nenávisti a rasismu skrz hudbu mediálně známého člověka. Tak například v červnu 1991 vyráží Landa na koncert skinheadů v Bzenci, kde zazpívá písničku Bílá liga. Na posledním Landově koncertu Orlíku hajlovalo na 800 návštěvníků jeho neonacistického představení.  14.11.2011 Landa na svém koncertu křičí k naslouchajícímu davu: „ My jsme většina a menšiny, ať nás respektují. Nenechte se ve vlastní zemi „kopat do koulí“ a učte se bojovat“

Daniel Landa se kdysi v roce 2002 v pořadu Bar krásný ztráty vyznal k lásce k hákovému kříži jako symbolu mystiky. Nebudu tady rozebírat dopodrobna Daniela Landu a jeho příklon k hákáči a hnědým myšlenkám o bílých Čechách. Podrobněji si o Landovi můžete přečíst zde: Blog Vít Hassan

Tímto jsem chtěl pouze poukázat na to, že daleko mnohem větší problém České republiky není rudá barva v podobě komunistů, ale hnědá, která se díky sílící podpoře prezidenta republiky(vyjádření sympatií setkání klerofašistůpodpora BobošíkovéD.O.S.T.Strany svobodných občanůrasistické výlevy na homosexuály…) členů ODS(Vidím Ordo Lumen Templi, Nečasova příklonu k hnědější politice Orbána), vladních stran(Věci veřejné a kauza Bátora), takzvaně konzervativních stran blízkých Hradu(Bobošíková, Svobodní občané) a Dělnické straně sociální spravedlnosti(dokázané spojení s německými nácky), šíří touto republikou jako nějaká zhoubná rakovina. Nyní ještě toto šíření hnědých názorů pokračuje skrz písně Daniela Landy a mainstreamových médií, která naschval hrotí do extrému násilí kolem Romů a používají ve zpravodajství rasisticky laděné názvy a terminologie jako například nepřizpůsobivý na romského zloděje, útočníka atp. Na neromského zloděje a útočníka používají mainstreamová média obecná nerasová označení. K rasismu se přidal například také populista Tomio Okamura, zejména svým odsouhlasením deportace Romů do jiné země, viz například i ministr zahraničí Schwarzenberg, který s tímto plánem souhlasil.

Toto všechno může přivést neinformovaného občana do náruče hnědé ideologie. A to je špatně. Někdo si může říct, když to uznává Schwarzenberg, Okamura, Klaus, Landa a večerní zprávy, tak nebudu černou ovcí a přidám se do stejného názorového proudu. A to je mnohem nebezpečnější než nějaké hypotetické možnosti komunistů na podílení se na nové vládě.

 

zdroj: http://www.hrebenar.eu/2012/05/daleko-vetsim-nebezpecim-pro-tuto-zemi-je-hneda-nez-ruda/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře