Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Příběh dnešního dne.

Lupo Anetta

Dělal jsem něco na dvoře když najednou zastavilo auto a už na mně řidič floygán (spoluobčan barvy soumraku) mával. Vystoupil a podešel k plotu a prý jestli nepotřebuju nějaké brigádniky. Říkám ne. Pak jestli nechci hodinky, že mi je dá zdarma. Znáte je z parkovišť supermarketů kde vám takové šunty nabízí jakože zdarma a když si je vemete tak chtějí prachy. Říkám, že nechci, hodinky nenosím. Tak odjeli.

  • pribeh-dnesniho-dne
  • pribeh-dnesniho-dne
  • pribeh-dnesniho-dne
  • pribeh-dnesniho-dne
  • pribeh-dnesniho-dne
  • pribeh-dnesniho-dne
  • pribeh-dnesniho-dne

O něco později procházel kolem starý floygán se dvěma dvoulitovými pivy v petkách. Ten zas na mně zkoušel, že jestli nechci levně cigarety. Originál, žádné šunty. Kluci někde v Brně vykradli nějakou trafiku a teď to prodávají, vysvětloval. Třista za karton. Říkám mu dobrá, dones ze tři kartony. On na to, že mi dá čtyři za tisícovku. Tak jo, souhlasil jsem a přesně jsem věděl co bude následovat. Tak já si tu nechám to pivo a zajdu pro to, dej mi tu tisícovku. Hned mně napadlo, že to by bylo asi to nejdražší pivo co bych kdy měl. No, nepochodil.

Později odpoledne sedím venku a jede kolem mladý floygán na kole. Tak ca 16 let. Ani nějak nezastavil jen na mně zakřičel: "prosím tě nemáš pro mně jednu cigaretu?" Vůbec mu nevadilo, že věkem by to mohl být i můj vnuk a drze nahodil tykačku. Byť jsem měl cigarety viditelně na stole, řekl jsem jen, že nemám. Možná kdyby sesedl z kola, slušně pozdravil a poprosil bez tykání, tak bych mu tu cigaretu dal. Tak jel dál a z dáli jsem jen slyšel jak zlostně vydává nějaké zvuky které nejdou popsat.

To vše za jeden jediný den. Projde kolem za den tisíc lidí a vše v pohodě. Kteří mně znají pozdraví a často pozdraví i ti se kterými se neznám a vše je v klidu. Tak jak je možné, že když je nějaký problém tak jen s floygány?

Chtěl bych tímto vzkázat všem těm politicky poslušným a řiťolezeckým floydomilcům, běžte už s těma cypovinama někam do prdele a přestaňte blouznit o nějakém zasraném rasizmu!

A pokud by se tento status někomu nelíbil, tak vězte, že toto není rasismus, toto je realita našeho života! Důkazem je i můj dnešní den. Den jaké zažívají denně tisíce slušných obyvatel napříč celou republikou.

Ps: Samozřejmě čest výjimkám. Pár jsem jich v životě poznal a pokud se jich toto dotklo, tak těm se omlouvám.

/Lupo/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře