Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Americký multikulturní stát se hroutí

Paul Craig Roberts

Výsledekem pokřiveného procesu proti policistovi Dereku Chauvinovi je potřeba změny policejního výcviku.

Chauvin je obětí mnohaletého mediálního důrazu na policejní brutalitu vůči černošským Američanům.

  • americky-multikulturni-stat-se-hrouti
  • americky-multikulturni-stat-se-hrouti
  • americky-multikulturni-stat-se-hrouti

Podle zpráv byla americká policie nebo mnoho z policistů, včetně policistů v Minnesotě, vycvičeno izraelskými bezpečnostními firmami. Toto je nejhorší možná volba. V Izraeli se policie používá k brutalnímu potlačování a vraždění Palestinců.

Důraz je kladen na hodnotu a důležitost života policistů, nikoli na život Palestinců. Právě izraelský výcvik způsobuje použití nadměrné policejní síly.

Důstojník Chauvin byl odsouzen hlavně kvůli vlivu zpráv celostátních médií o střelbě policajtů na černé Američany. Vzhledem k tomu, že byl ignorován větší počet střelby policajtů na bělochy, mělo zpravodajství o policejních zásazích rasistický podtext.

Jinými slovy, presstituti svými jednostrannými zprávami změnili problém tréninku policistů na problém rasistický. Toto umožnilo, aby bylo možné použít zavádějící, zaujaté video, které z Chauvina dělá bílého rasistu, který zavraždil černého Floyda tím, že ho zbavil kyslíku zakleknutím.

Porota byla o Chauvinově rasismu přesvědčena předem a důkazy předložené u soudu o jeho nevině tak neměly žádný účinek.

Neschopnost demokratických správ měst pochopit situaci vyústila v pálení a plenění jejich obchodních čtvrtí a víru mezi „pokojnými demonstranty“, že nejsou odpovědní zákonům.

Vrátit se odsud nebude snadné. Mnoho obyvatel měst, která jsou pod demokratickou správou si to uvědomilo a z těchto měst prchá. Přál bych si, aby guvernér Floridy zakázal bílým liberálním Američanům přestěhovat se z Floridy.

Pochybuji, že se policejní výcvik změní. Demokraté příliš politicky těží z rasismu a červené státy (státy ovládané republikány) viděly, co se stane, když policie není podporována místní správou-politickou reprezentací. Rudé státy proto nemají náladu a ani chuť prosazovat použití laskavé a jemné policejní síly.

Když lži převládnou nad pravdou, jako každý den v Americe, problémy rostou, protože energie a odvaha se s nimi vypořádat mizí.

Idiotský bílý liberální demokratický starosta Portlandu, který nazval výtržníky a drancovače v Portlandu „pokojnými protestujícími“, nyní apeluje na obyvatele, aby mu pomohli „vzít město zpět“ od bezpráví.

To může být učiněno pouze násilím a demokraté používají násilí pouze proti „bělošským rasistickým příznivcům Trumpa“.

Beztrestné násilí se tak šíří Amerikou. Asiaté v New Yorku jsou nyní rutinně brutálně napadáni černochy v metrech a na ulicích. Jak lze ale toto násilí černochů vůči Asiatům zastavit bez „rasového násilí“ vůči černochům?

Jak jsem po celá desetiletí vysvětloval, Babylónská věž nemá společnou řeč. Neexistují žádné sdílené hodnoty, žádná sdílená kultura, žádné sdílené svátky, žádná sdílená historie. Na jejich místě je kultivovaná nenávist vyučovaná na veřejných školách s kritickou rasovou teorií, projekt NY Times 1619, a posílena tréninkem falešné až směšné "korektnosti" v korporacích, univerzitách a americké armádě. To znamená, že neexistuje právní základ. Ať už existuje jakýkoli zákon, je považován za nástroj vládnoucí rasy, nikoli za něco, co je třeba respektovat.

Jedním z důsledků je, že veřejný zájem mizí, protože neexistuje žádný veřejný zájem - pouze zájmy ras, pohlaví, tříd. Jak bylo v průběhu historie zřejmé, nedostatek etnické homogenity znamená, že multikulturní státy jsou nefunkční. Nemají žádný společný základ.

Bílí liberálové to popírají, i když žijí ve stále nefunkčnějším multikulturním státě, který je důkladně nejednotný a sami šíří nejednotu svými výkřiky smrti pro příznivce Trumpa.

Američané to měli "rozdělané" dobře ale hloupě si to pokazili.

zdroj:  https://www.paulcraigroberts.org/ 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře