Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Český národe, probuď se!

Poslední dobou se stáváme čím dále častěji svědky neuvěřitelné demagogie a popření veškerých národních a morálních hodnot vytěžených z nedávné i dávné historie našimi obrozenci, legionáři i druhoválečnými bojovníky proti fašismu a nacismu.

Všimněme si zajímavého paradoxu, v obci Kořenov, v Jizerských horách byl před deseti lety obnoven německý Železný kříž s pozůstatky hákového kříže.

Tento kříž, symbol nacistické Třetí říše, byl kdysi slavnostně odhalen samotným Konrádem Henleinem.

  • cesky-narode-probud-se
  • cesky-narode-probud-se
  • cesky-narode-probud-se
  • cesky-narode-probud-se
  • cesky-narode-probud-se
  • cesky-narode-probud-se
  • cesky-narode-probud-se

Dnes (kromě ČSBS jsem  dohledal  snad i KSČM a SPD), jediní, kdo aktivně vystupují proti jeho existenci, jsou samotní němečtí antifašisté, kteří nechápou, proč toto zvěrstvo české instituce dopustí.  No, není se čemu divit němečtí spolubojovníci, my tady ve slovanských Čechách, kde zemřelo vinou fašismu a nacismu 365 tisíc občanů, volíme takové zástupce, jako je například pan Lipavský (ministr zahraničních věcí), kterýž vítá a podporuje sudetoněmecké snahy. Víte, máme ode dneška novou antivlasteneckou vládu, tentokrát Fialovu a pánbůh s námi.

Ale můžeme si za to pouze a jen my - Češi. Svaz by jako celek, kromě jiného, velice zajímal postoj ministra zahraničí Lipavského ohledně přivítání návrhu tehdejšího německého ministra vnitra Horsta Seehofera (CSU), aby se sudetoněmecký sjezd, který až do vypuknutí pandemie covidu-19 každoročně pořádalo Sudetoněmecké krajanské sdružení, v budoucnosti konal v Česku. Poukázal na to fakt, že jako jednou z hlavních příčin neochoty prezidenta Zemana jmenovat ho ministrem zahraničí byla tato skutečnost a nyní jako by se dál neměla dostat do podvědomí veřejnosti. Rádi bychom se tedy k této otázce opět vrátili, co tímto vlastně ministr sleduje a jaké následky by takové úvahy měly vliv na budoucnost naší země.

Nechceme tu tedy hledat nějakou paralelu mezi 24.dubnem 1938, kdy vyhlásil Konrad Henlein na sjezdu Sudetoněmecké strany v Karlových Varech program požadavků na československou vládu tzv. Karlovarský program, kde také mimo jiné prohlásil, že „Musíme požadovat vždy tolik, abychom nemohli být nikdy uspokojeni“, a aby zde nezazněla podobná hesla z úst členů Sudetoněmeckého krajanského sdružení a Daniel Herman neprohlašoval, že projevy Bernda Posselta jsou správné a že s nimi souhlasí ?

Tedy nechápeme snahy ministra zahraničí Lipavského a ani snahy Sudetoněmeckého krajanského sdružení z předchozích let, a tedy už vůbec ne snahy konat tento sjezd na území Karlových Varů. Z různých míst se k nám postupně dostávají informace, že tato nová vláda podtaktovkou pana Fialy a Lipavského má mimo jiné za cíl uvolnit hráz pro konečné prolomení Benešovývh dekretů a získání pohraničních nemovitostí a pozemků německou šlechtou zatíženou cejchem pomnichovské kolaborace s Třetí říší.

Kromě toho pan Lipavský a někteří další členové nové vlády se netají  tím, že je potřeba být jakousi ozbrojenou pěstí aliance NATO a jejího tažení střední a východní Evropou proti Rusku. V této souvislosti  doporučejeme, aby se širší veřejnost a především politici doučili alespoň základy geopolitiky. USA i Rusko jsou světové mocnosti. Sféra vlivu USA se po studené válce rozšířila směrem na východ a stále se šíří dál. Různými prostředky, jak například upozornil web Martiny Kociánové ,Svobodné Universum též prostřednictvím ČT. Zdá se, že Mackinderova či Spykmenova teorie boje o Heartland  a také anglosaská strategie anakondy, zaškrcování klíčových bodů kolem oběti (kterou tentokrát představuje Rusko) je realizována. Stabilita světa je závislá, ale na bipolaritě (jako za studené války), nebo ještě lépe multipolaritě. Dnes však vládne světem zlověstná unipolární hegemonie – „Amerika first!“.

Tak tomu bylo i v období Třetí říše, kdy se pokusilo získat unipolární hegemonii Německo. Sféra vlivu USA nemůže být šířená do nekonečna. Je to systém podvol se po dobrém, anebo přijdeme ozbrojení. Jsme přesvědčeni, že to co nyní prohlašují některé české osobnosti a veřejní činitelé je prahnutí po válce, pošlapání mírových hodnot vzniknuvších na krvi milionů a návrat k fašismu. V této chvíli si velice vážíme vyjádření Andora Šándora, bezpečnostního experta a bývalého šéfa BISky. Nesmíme se účastnit zahnání Ruska do kouta. Vždyť oni už ani dál utíkat nemohou.

Oni jsou doma. To je chceme vytlačit až za Moskvu? Vždyť přinesli milionové oběti, díky kterým my všichni dnes žijeme. A nemuseli, mohli jsme se osvobodit sami. Jak by to ale dopadlo, asi tušíme. Evropu osvobozovali všichni spojenci, ale nebýt Rudé armády jistě by nacisté vyhráli. Poslední dobou nemáme bohužel dobré politiky a nyní jsme to završili. Vážení němečtí antifašisté, od českého národa asi pomoc nečekejte, pokud se neprobudí dávná husitská tradice. My čeští slované totiž zdá se, spolu s Američany bohužel válku chceme. Máme totiž  lokajskou vládu. Hradečtí bojovníci  za svobodu vyzývají české občany, aby nesouhlasili s rozmístěním zbraňových systémů jakékoliv světové velmoce a aby se neumožnily ani vojenské průjezdy takových armád světových velmocí. Nebudeme lokaji žádné mocnosti - Ruska, Německa ani USA či vojsk NATO. Ale s těmi, kdo chtějí spolupracovat a kdo uznávají naši svobodu a suverenitu, budeme přáteli. Voláme po míru a ty co chtějí chřestit zbraněmi bychom měli po husitsku vyhnat.

ČSBS HK se domnívá, že tento současný politický přístup a přístup mainstreamových médií zahání Českou republiku zpět do temného středověku, do období válek a hladomorů, kde zítřek byl nejistý. Píše se 21. století a zemi ohrožuje spousta dalších ekologických rizik, zdravotních, energetických atd. Odsuzujeme současnou českou politickou scénu, které k výše uvedenému staví lidstvo před akutní hrozbu války.  Jak se rozhoří, nezůstane kámen na kameni a nedej bože lidstvo i zanikne. Český národe, probuď se!                                       

Stanovisko Okresního výboru ČSBS Hradec Králové

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře