Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Popírači, kteří nepopírali

Odvolací soud potvrdil rozsudky nad Josefem Skálou, Jurajem Václavíkem a Vladimírem Kapalem za popírání masakru válečných zajatců v Katyni v letech 1939-1941. Tři jmenovaní zločin spáchali v diskuzi v létě roku 2020.

  • popiraci-kteri-nepopirali

Než začneme vypisovat jejich kádrový profil a proč nám nestojí za pozornost, prosím o jedno: O to teď nejde, i když na kádrování je národně konzervativní scéna stejně dobrá jako ti druzí. Jen s tím rozdílem, že tzv. liberálové kádrují své protivníky, kdežto my se kádrujeme mezi sebou. To by bylo v pořádku, ale až tehdy, pokud bychom porazili současné „pokrokáře“.

Zanechme však planých nářků.

Problém je v tom, že Skála, Václavík a Kapal nezpochybňovali, že se masakr stal, ale debatovali o tom, kdo byl viníkem. Takže trestný čin popírání masakru v Katyni je jaksi mimo.

Jednoduše řečeno: Nespáchali ho.

O to tu jde. O možnost debatovat, zpochybňovat, spekulovat, třeba se i mýlit. A to nejen o povolených tématech, ale i o těch pevně zabetonovaných.

Všeobecně se považují za pachatele masakru v Katyni Sověti. Což je dost pravděpodobné, ale proč se nezamyslet i nad druhým obvyklým podezřelým – nad nacisty. Právě jim byl po válce tento zločin přidán na seznam. Tehdy promluvili svědci, kteří doložili, že zločin spáchali nacisti, je ovšem otázka, jestli svědectví nebyla účelová. Leč ponechme to historikům.

Vlastně…zpět! Historikům nic ponechávat nemůžeme. Jistě tušíte proč. Riskantní záležitost, nesprávně se zamýšlet.

Ale chápu, trojice hříšníků měla vědět, že o daných pravdách se nediskutuje, a proto si trest zaslouží.

Takhle špinit nacistické Německo, jehož činy se pozvolna přesouvají na jiné (viz slova Petra Pavla v Terezíně), případně už není žádoucí o nich tolik mluvit.

Však se také náš pan prezident 15. března vypravil na návštěvu … Německa.

Lepší datum si vybrat nemohl.

Zdroj: https://dfens-cz.com/popiraci-kteri-nepopirali/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 Martin Bacík 2024-04-01 00:46
Člověk žasne a pořád si opakuje, zda jste opravdu tak mentálně retardovaní a neschopní chápat systém, tedy realitu, v které 35 let žijeme...?! Naši předci, když chtěli vybudovat nové a lepší dny... když chtěli vybudovat suverenitu a samostatnost... osvobodit se z okovů minulého - museli být chytří - disciplinovaní - cílevědomí - státotvorní - museli mít smysl pro obětování se a...a museli pro to něco udělat, bojovat v jakémkoliv smyslu !!!

O vás to říct nelze...jste jen primitivní nuly a ubožáci.
Citovat
#3 P.A.Semi 2024-03-31 16:30
Je to smutné, jak tady v zemi, kde vládne Lež a Nenávist, se za Pravdu zavírá a trestá...

Jistě, že v Katyni vraždili němečtí nacisté, Skála a další měli Pravdu, ale zdejší soudci jsou tu lháři, a politické kurvy... Už zase tu máme Politické Procesy... A ti soudci by brzy měli odejít do předčasných důchodů, když nezastávají Spravedlnost, ale Lež, a pracují na Politickou objednávku... Jsou to prodejné Kurvy a ne Soudci a Prokurátoři...

πα½
Citovat
#2 miroslav petr 2024-03-28 15:32
Dokud nebude schválen zákon o hmotné odpovědnosti a přímé odvolatelnosti soudců a politiků, nic se nezmění!!! zatím to chce pouhých 10%!!!
Citovat
#1 Brabec 2024-03-28 08:38
Neskutečné ?! Hrůza ! Je nutné volat soudce k odpovědnosti - nejdříve je třeba je vytáhnout z toho zadku, kam zalezli. Stejné jako za komunistů - vždy se najdou slouhové....
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře