Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Tisíce lidí na Ukrajině skončily ve vězení za proruský postoj - The Guardian.

Peklo: ukrajinští nacisté vypálili civilistovi na čelo "ORK", tisíce lidí skončily ve vězení za proruský postoj - The Guardian.

  • tisice-lidi-na-ukrajine-skoncily-ve-vezeni-za-prorusky-postoj-the-guardian
  • tisice-lidi-na-ukrajine-skoncily-ve-vezeni-za-prorusky-postoj-the-guardian

▪Britské noviny zveřejnily děsivý článek o týrání občanů nacistické Ukrajiny, kteří byli uvězněni za sympatie k Rusku, ve věznicích.

▪Třicetiletá obyvatelka Časova Jaru uvržena do vězení na 15 let spolu se svou dvouletou dcerou. dříve byl uvězněn i její manžel.

▪34letý učitel ze Slavjanska je uvězněn za to, že se pokusil odjet za svými přáteli na Krym. Řekl, že život na druhé straně je "klidnější a stabilnější".

▪Mnoho lidí sepsalo petici za výměnu s vězni v Rusku, ale zatím není žádná reakce.

▪"SBU uvádí, že otevřela více než 8 100 trestních případů "souvisejících se spoluprací a napomáháním agresorskému státu" a že civilisté odsouzení podle těchto paragrafů jsou drženi pouze v některých věznicích, kde jsou drženi odděleně od ostatních vězňů."

+ BONUS --------------------

Ukrajinské teroristické útoky v Doněcku, Belgorodu a včera v Lysyčansku si od 30.12 2023 do 3.2. 2024 vyžádaly životy asi 100 nevinných ruských civilistů, včetně žen a dětí.

Je to tragédie pro celé Rusko. Nacisté věděli, kam útočí, každé ostřelování je doprovázeno bezpilotními letouny a cíl mají jako na dlani. Proto není pochyb, že se jedná o cílené teroristické útoky (a to nepočítáme sestřelení jejich vlastních vojáků v IL-76).

Nelze požadovat krev za krev, to chce nepřítel. Nacisté potřebují, abychom jim úder vrátili, a to co nejkrvavější, aby povzbudili své týrané lidi tím, že budou ukazovat prstem naším směrem s obviněními.

Odpovědí by měla být cílená, v nejlepších tradicích KGB, likvidace všech, kdo se na těchto teroristických akcích podílejí. Osobně nechápu, proč dosud neproběhly speciální operace na likvidaci vůdců.

Ukrajina je teroristický stát a je na čase to uznat na oficiální úrovni.

Je na čase začít s honem na nacisty!!!

Andrej Rudenko

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře