Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč jsem ODMÍTLA OČKOVAT DĚTI proti Covid 19 – MUDr. Anna Urbanová (18. 8. 2021)

Igor Chaun

Odvážná lékařka pro děti a dorost v Přešticích vyvěsila na dveře ordinace informaci, že se odmítá podílet na vakcinační kampani. A očkování dětí od 12 let. Leták pak doslova oblétl republiku a vyvolal velkou odezvu. Igor Chaun v hodinovém rozhovor...

“Už rok a půl mlátím pyskem a vysvětluju lidem tuhle situaci s covidem. A zejména vůči dětem. Pochopila jsem, že stejně s lidma nic nehne, než jejich vlastní zkušenost a poznání.” - Přátelé, včera jsem s paní doktorkou telefonoval a tohle mi řekla. Tohle video jsme natočili v srpnu.

Situace se mezitím vyvinula, ministr zdravotnictví Vojtěch poslal Lékařské komoře na paní doktorku stížnost, a ta bude předvolána, aby vysvětlila své počínání. Může jí být odebrána licence k výkonu lékařské praxe, a tím by skončila. Po 42 letech zkušenosti a obětavé práce pro děti! Je však pevná a přesvědčená, že jedná VE PROSPĚCH SVÝCH DĚTSKÝCH PACIENTŮ, a nedopustila se nesprávného jednání. Ba právě naopak.

Mám vyřídit, že se jí OD MNOHA Z VÁS DOSTALO VELKÉ PODPORY, že vám DĚKUJE a že je připravená stát si nadále za svým názorem.
Díky za vaše Sdílení! – Igor

  • proc-jsem-odmitla-ockovat-deti-proti-covid-19-mudr-anna-urbanova-18-8-2021

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře