Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

MUDr. Soňa Peková, Ph.D. - Informace o odtajněných dokumentech společnosti Pfizer.

Přátelé, v aktuálním článku na Kanal 22 pod názvem: MUDr. David Frej - Závažná zjištění prestižního lékařského časopisu o klinické studii vakcíny Pfizer, jsme se mohli dozvědět naprosto alarmující informace o uvolněné klinické studii společnosti Pfizer, která je výrobcem vakcín proti onemocnění C-19.

Dnešní příspěvek je volným pokračováním tohoto smutného a trestuhodného konání společnosti Pfizer, které ohrožuje životy občanské společnosti na celém světě. Co je však ještě mnohem děsuplnější, je fakt, že tyto vakcíny mají být aplikovány do těl našich dětí, a s největší pravděpodobností za pomocí povinného očkování, také zdravotníkům, příslušníkům Policie ČR, členům a zaměstnancům Hasičského záchranného sboru a občanům starším 60ti let.

  • mudr-sona-pekova-ph-d-informace-o-odtajnenych-dokumentech-spolecnosti-pfizer

Dnešní příspěvek se věnuje setkání lékařů, které proběhlo 4. 12. 2021 před budovou ČLK. Mimo jiných se tohoto setkání zúčastnila také molekulární genetička pí. MUDr. Soňa Peková, Ph.D.. Z jejích úst si budeme moci vyslechnout závažná odhalení, která jsou součástí klinické studie společnosti Pfizer, která byla adresována FDA. Dokumenty společnosti Pfizer měly být odtajněny až po roce 2076. Díky zásahu soudu, který si tyto dokumenty vyžádal, začínají na světlo světa vycházet naprosto alarmující informace, které v dějinách lékařství nemají obdoby.

Přátelé, pokud po prostudování tohoto dokumentu a poslechu tohoto videa budete mít pocit, že informace v něm obsažené mohou zásadně pomoci vaším blízkým a přátelům, tak prosím sdílejte odkaz na tento článek na sociálních sítích, nebo prostřednictvím odkazu zaslaného pomocí vašeho emailu. Informovat můžete také např. zástupce České vakcinologické společnosti a to jmenovitě p. Prymulu a p. Chlíbka. Žádejte od nich konkrétní písemné vyjádření ke skutečnostem, které jsou v tomto dokumentu uvedeny. Informovat můžete také své pediatry, obvodní lékaře, senátory a poslance Parlamentu ČR a členy zdravotního výboru Poslanecké sněmovny ČR. S pozdravem a přáním příjemného dne Vás zdraví Jan B.

Video: Setkání lékařů před budovou ČLK - 4. 12. 2021

zdroj: https://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-antikoncepce/mudr.-sona-pekova--ph.d.---informace-o-odtajnenych-dokumentech-spolecnosti-pfizer..html

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře